Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Stebelna vrtnica

Stebelna vrtnica

Iščem in ne najdem. Stebelno vrtnico namreč. In ta tako, da je na steblo cepljena popenjava vrtnica. Ima kdo, ve kdo…?

A da bi v google morda vpisala stebelna vrtnica in pritisnila enter za iskanje, to bi bilo prezahtevno?

Je potreben tak ton pisanja ? Res misliš, da nisem prečesala celega spleta, preden sem tukaj zastavila vprašanje ? To zna narediti vsak. Napisala sem “ima kdo” , “ve kdo”, kar pomeni, da iščem osebne izkušnje. Bo šlo ?

nova
Uredništvo priporoča

Vpiši Vrtnice Kodele in boš dobila kontakt. Vprašaj za gospo Ireno, ti bo sigurno znala pomagati.


Najlepša hvala.

Je potreben tak ton pisanja ? Res misliš, da nisem prečesala celega spleta, preden sem tukaj zastavila vprašanje ? To zna narediti vsak. Napisala sem “ima kdo” , “ve kdo”, kar pomeni, da iščem osebne izkušnje. Bo šlo ?[/quote]
A veš zakaj? Ker sem šel sam vpisat v google in jih imajo povsod, od Bakerja dalje.

Je potreben tak ton pisanja ? Res misliš, da nisem prečesala celega spleta, preden sem tukaj zastavila vprašanje ? To zna narediti vsak. Napisala sem “ima kdo” , “ve kdo”, kar pomeni, da iščem osebne izkušnje. Bo šlo ?[/quote]
A veš zakaj? Ker sem šel sam vpisat v google in jih imajo povsod, od Bakerja dalje.[/quote]

OSEBNE IZKUŠNJE !!!

Jaz imam doma tri popenjavke (“climbers”). Gre za angleške vrtnice, nabavila sem jih kar direktno iz Anglije – David Austin Roses. Predvsem zato, ker sem iskala vrtnice z močnim vonjem, in ker vem, kaj dobim. Ne spomnim se več dobro, ker je bilo to pred več kot petimi leti, ampak mislim, da so bile cene primerljive s kakovostnimi sadikami pri nas. V “navadnih” trgovinah je pa brezveze kupovat. Sem zadovoljna, lepo cvetijo, dišijo pa sploh.

New Report

Close