Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kateri avto CITROEN

Kateri avto CITROEN

Pozdravljeni
Zanima me vaše mnenje pri nakupu novega avta.
Sedaj vozim citroen C5 limunzino diesel letnik 2002 in ker rabim drug avto saj ta rjavi sem razmišljal o nakupu citroena C5 ali mogoče Peugeota 508. Avto mora biti diesel, saj vozim dolge razdalje. Razmišljal sem tudi o citroenu DS5 ali ga ima kdo in kakšne imate izkušnje z njim
Hvala vsem za odgovore

FRANCOZA nikoli ampak res nikoli

vzemi nemca …

Ja, ds5 je super, pojdi in ga sprobaj, super se pelje.

Ali pa peugeot 3008. če ti je všeč, je tudi krasen avto.

Tudi jaz sem vozila 13 let C5, pred pol leta sem ga zamenjala prav tako za novega C5 limuzino, diesel motor, exclusive oprema. Sem več kot zadovoljna tako z avtom kot z dodatno opremo in ugodjem, ki ga avto ponuja. Prijatelj ima Peugeota 508 in lahko rečem, da je avto zelo podoben C5. Meni je pač udobje zelo pomembno in noben od nemcev (sem jih vozila kar nekaj – od opla do wolsvagna in audija) ne ponuja takšnega ugodja kot Citroen. Vsaj zame 🙂

Če lahko sežeš, potem ds5, sicer c5… A jih še delajo s hidravličnim vzmetenjem? Svoj čas vem, da si lahko vzel hidravliko ali pa.navadnega….če je možno, vzemi hidravliko.

Da, še imajo hidroaktivno vzmetenje, s tem, da imaš na voljo tudi tipko za športno varianto podvozja. Za čez ovinke 🙂


Če že primerjaš švabe s francozi po udobju, potem ga še definiraj…kar smešno mi je ko tole berem, ker švabi imajo podvozje neprimerljivo bolje nastavljeno kot ostala jajca…


Če že primerjaš švabe s francozi po udobju, potem ga še definiraj…kar smešno mi je ko tole berem, ker švabi imajo podvozje neprimerljivo bolje nastavljeno kot ostala jajca…[/quote]

se strinjam, proti nemcem so drugi avti res samo še jajca.. ni primerjave


Če že primerjaš švabe s francozi po udobju, potem ga še definiraj…kar smešno mi je ko tole berem, ker švabi imajo podvozje neprimerljivo bolje nastavljeno kot ostala jajca…[/quote]

se strinjam, proti nemcem so drugi avti res samo še jajca.. ni primerjave[/quote]

Davno nazaj sem imel Xantio z hidravliko in če primerjam z švabi, se je bilo z njo vozit kot po jajcih…edina dobra stvar je bila ta, da sem ga lahko dvignil pri poplavah, visokem snegu itd…

PS : med švabe ne spadata Opel in Ford…

New Report

Close