Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vozniski izpit???????

Vozniski izpit???????

Zivjo!
Naj povem da jaz delam izpit za avto in to sem kar zacela voziti od januarja in še delam ure. Do glavne voznje mi manjka samo nekaj dni in ker sem že naredila veliko ur se mi ne zdi prav da instruktor pravi, da mi manjka samostojnosti, zakaj potem me je poslal da se vpisem na glavno vožnjo če je tako? Vse lepo poteka lepo vozim, jah kokr kdaj pozabim na poglede to je vse se zgodi! Nevem zakaj bi morala še 500€ dati do izpita ce je cez nekaj dni??? Preveč ur sem že naredila in je slo kar nekaj denarja. Ne zna nehati z urami samo ure in ure in ure in ure hoče delati. Ne pricakujem da bom naredila izpit ze v ta prvo. Predstavljate si da ne naredim in da grem v ta drugo delati izpit, a poj moram še 1000€ dati spet, ker zgleda da on ne ZNA NEHATI! Resno.

Kaj hocem od vas? Da mi poveste, ali moraš res toliko ur narediti do izpita? In vaše izkušnje prosim! Ker po mojem bi jaz naredila npr. samo še eno ali dve uri in to je to! Ne pa da zdaj vozim če cel teden in na koncu plačati 500€ ali se vec PREPROSTO res ne zna nehati samo ure hoce!

Nasvet? Pomoc? Hvaalaaa 😀

Koliko ur pa imaš?

Nehala sem jih šteti…vendar mislim da jih je ene 65 mogoče kakšno več.

Jaz sem potrebovala nekaj cez 40 ur, pa sem ga opravila v drugo. Svetujem ti, da gres s starsem na kako parkirisce in tam vadis speljevanje, pa tudi poglede. Ampak gledat pa res mors! Nekateri instruktorji so res samo pijavke denarja! Bodi samozavestna, pokazi da znas peljat, samo po pravilih! Ni tak bav bav

Hvala za nasvet! Saj vadim, vendar res ce mi manjka samo nekaj dni do glavne vozje zakaj moram se toliko ur narediti? Moram spet 500€ dati enkrat sem že dala :/ Ne razumem ga in mi je na bed mu rečti da ne bi vozila vsak dan ampak samo kaksno uro pred izpitom in to je to a je tako tezko on bi sam ure in ure in ure delau :(((

Ne pusti se jih. Nekateri za brezveze nabijajo ure. Vadi res s starši, če boš imela potem zaradi dodatne vaje boljši občutek. Pri kateri avtošoli pa si to?
In srečno pri glavni vožnji!

Tudi mene zanima, ker zgodba zveni podobno kot moja, tudi meni namreč govori inštruktor, da nimam samozavesti, ure pa se samo nabirajo in nabirajo in se mi že dozdeva, da je to samo zaradi dodatnega denarja, ker mi gre vožnja in z njo nimam težav.
Ali se lahko na izpitno vožnjo sama prijavim, ker me inštruktor kljub pregovarjanju nanjo noče prijaviti, imam pa že čez 40 ur vožnje?

Tudi mene zanima, ker zgodba zveni podobno kot moja, tudi meni namreč govori inštruktor, da nimam samozavesti, ure pa se samo nabirajo in nabirajo in se mi že dozdeva, da je to samo zaradi dodatnega denarja, ker mi gre vožnja in z njo nimam težav.
Ali se lahko na izpitno vožnjo sama prijavim, ker me inštruktor kljub pregovarjanju nanjo noče prijaviti, imam pa že čez 40 ur vožnje?[/quote]

Ej pjd se prijavit, rec da hočš probati ko boš pa vedla kje si? kaj ti gre narobe pri voznji, moras enkrat doživeti to izkusnjo z komisijo, ne pa brez veze delati ure ko ena budala (kokr jst) Meni je komaaaaj reku da se grem prijavit. Samo ce mi ne bo zdaj ratau v ta drugo se grem kar sama vpisat, in ne bom vec delala toliko ur, kaj bom na koncu imela 110ur in se ene 4x pades ://// Sam denar hocjo!

Tudi mene zanima, ker zgodba zveni podobno kot moja, tudi meni namreč govori inštruktor, da nimam samozavesti, ure pa se samo nabirajo in nabirajo in se mi že dozdeva, da je to samo zaradi dodatnega denarja, ker mi gre vožnja in z njo nimam težav.
Ali se lahko na izpitno vožnjo sama prijavim, ker me inštruktor kljub pregovarjanju nanjo noče prijaviti, imam pa že čez 40 ur vožnje?[/quote]

Ej pjd se prijavit, rec da hočš probati ko boš pa vedla kje si? kaj ti gre narobe pri voznji, moras enkrat doživeti to izkusnjo z komisijo, ne pa brez veze delati ure ko ena budala (kokr jst) Meni je komaaaaj reku da se grem prijavit. Samo ce mi ne bo zdaj ratau v ta drugo se grem kar sama vpisat, in ne bom vec delala toliko ur, kaj bom na koncu imela 110ur in se ene 4x pades ://// Sam denar hocjo![/quote]

Hvala za odgovor.
Ja res bom morala nekaj narediti kr res zgleda da hocejo samo cim več denarja pobrati človeku in nabijati ure. Tudi ene par mojih sošolcev in sošolk ma že izpit in so rekel, da je blo pri veliki večini podobno le pri enih parih je blo tako da so jih poslsl takoj na izpit ker so res vse znal, sam da mam pa toliko ur mi je pa res čudno in ko vidim da imajo tudi ostali take probleme se mi že kar resno dozdeva da je nekaj drugega v ozadju (denar verjetno).
Veliko uspeha ti želim na izpitni vožnji zaupaj vase in uspelo ti bo v prvem poskusu.

Zamenjaj inštruktorja.

Ej pjd se prijavit, rec da hočš probati ko boš pa vedla kje si? kaj ti gre narobe pri voznji, moras enkrat doživeti to izkusnjo z komisijo, ne pa brez veze delati ure ko ena budala (kokr jst) Meni je komaaaaj reku da se grem prijavit. Samo ce mi ne bo zdaj ratau v ta drugo se grem kar sama vpisat, in ne bom vec delala toliko ur, kaj bom na koncu imela 110ur in se ene 4x pades ://// Sam denar hocjo![/quote]

Hvala za odgovor.
Ja res bom morala nekaj narediti kr res zgleda da hocejo samo cim več denarja pobrati človeku in nabijati ure. Tudi ene par mojih sošolcev in sošolk ma že izpit in so rekel, da je blo pri veliki večini podobno le pri enih parih je blo tako da so jih poslsl takoj na izpit ker so res vse znal, sam da mam pa toliko ur mi je pa res čudno in ko vidim da imajo tudi ostali take probleme se mi že kar resno dozdeva da je nekaj drugega v ozadju (denar verjetno).
Veliko uspeha ti želim na izpitni vožnji zaupaj vase in uspelo ti bo v prvem poskusu.[/quote]

Hvalaa! Enakoo! Sj teb bo tud šlo :))

A glih pred izpitom? A to se da narediti? Sicer iscem bolj tako rešitev, da ne bi prislo do tega. Samo “ustaviti” ga hocem da naj mi ne dela ure vsak dan. Dovolj bi bilo ce bi naredila eno uro pred izpitom ne pa vsak dan in se 500€ dati spet :/ Res nevem kako naj mu to povem :///

A glih pred izpitom? A to se da narediti? Sicer iscem bolj tako rešitev, da ne bi prislo do tega. Samo “ustaviti” ga hocem da naj mi ne dela ure vsak dan. Dovolj bi bilo ce bi naredila eno uro pred izpitom ne pa vsak dan in se 500€ dati spet :/ Res nevem kako naj mu to povem :///[/quote]

Za menjavo je žal že prepozno, saj si naredila že preveč ur in bi ponovno rabila kar nekaj ur, da bi se privadila na nov avtomobil pa tudi voziti je lažje z inštruktorjem, ki ga že dobro poznaš. Kar bi ti svetoval je to, da mu poveš, da se ti ne zdi potrebno porabiti toliko časa za dodatno vožnjo in da naj ima več zaupanja v tvoje sposobnosti. Prepričaj ga, da res dobro znaš voziti in mu povej, da se ti zdi dodatna vaja nesmiselna.

A glih pred izpitom? A to se da narediti? Sicer iscem bolj tako rešitev, da ne bi prislo do tega. Samo “ustaviti” ga hocem da naj mi ne dela ure vsak dan. Dovolj bi bilo ce bi naredila eno uro pred izpitom ne pa vsak dan in se 500€ dati spet :/ Res nevem kako naj mu to povem :///[/quote]

Za menjavo je žal že prepozno, saj si naredila že preveč ur in bi ponovno rabila kar nekaj ur, da bi se privadila na nov avtomobil pa tudi voziti je lažje z inštruktorjem, ki ga že dobro poznaš. Kar bi ti svetoval je to, da mu poveš, da se ti ne zdi potrebno porabiti toliko časa za dodatno vožnjo in da naj ima več zaupanja v tvoje sposobnosti. Prepričaj ga, da res dobro znaš voziti in mu povej, da se ti zdi dodatna vaja nesmiselna.[/quote]

Hvala za nasvet! Maš prav, bom nekako probala ga prepričati. 😀

Sem slišala že veliko takih zgodb, jaz se bom zdaj prijavila na ure vožnje. Že 2 prej sta vprašali, katera avtošola je to, tudi mene zanima. Malo zbiram avtošole, pa me zanima. LP

Moja hčera je naredila izpit v prvo pri 26 urah, oktobra 2015. Bilo je v Ljubljani v avtošoli AMZS.

Dobri ste da sploh vztrajate toliko časa, jaz sem izpit naredu z 26 urami, v prvo, pa ne da bi se s tem hvalu ali kakorkoli ampak. po ene 30h urah za volanom je vsak pripravljen za glavno vožnjo, da vsaj vidi kje je, če odpelje super naredi, drugače pade, odpelje še 5-6h in gre še enkrat na glavno. Ne pa da delaš +60h in sploh ne probaš na glavni vožnji, potem je z inštruktorjem nekaj narobe, če te ne nauči dodatnih stvari, ki jih ne obvladaš. Pa tudi, ko v roke dobiš izpit, ne glede na to koliko ur imaš, ne znaš nič, res samo osnove, speljevanje in zaviranje, skozi kilometre se potem naučiš spremljanja promet in tista nenapisana pravila, ali pa tudi ne odvisno od ljudi.

Ko ti reče jutri imaš vožnjo rečeš ” jutri in pojutrišnjem ne morem imam druge obveznosti”, pa potem 1 uro odvoziš pa imaš potem spet 2 dni neodlozljive obveznosti itd.

Ojoj kakšni komentarji. Kot bi inštruktor užival v vožnji z nekom, ki ne zna in mu še ure nabijal. Jaz osebno, če nekomu ne gre in ne gre sem čisto zafrustriran in iščem rešitve kako bo dojel, ne pa ure nabijat, kaj imaš od tega? Dolgoročno manj kandidatov in še slab vtis narediš. Zavedajte se, da predvsem pri fantih, želja po izpitu čimprej in s čimmanj urami sorazmerno škodi kvaliteti vožnje in to se pozna celo življenje, če takšen slučajno naredi izpit. Pol se pa zaletavajo kasneje…

Se strinjam z inštruktorjem…Najlaže je druge krivit pa rečt da vam nabijajo ure..Do 65 jih nihče ne nabija če nima razloga. Nekateri smo z 28 naredli. Vem ker se nekateri prijavijo na izpit brez da bi se posvetovali z inštruktojem, potem pa 3x padejo

Predlagam ti, da zamenjaš ne samo inštruktorja, temveč tudi avtošolo, to lahko narediš in imaš vso pravico. Iz mojih izkušenj lahko povem, da ko je moja hči delala izpit pri neki privat avtošoli, je imela preko 60 ur, pa še vedno ni kazalo, da jo misli prijavit na izpit.
Ko je imela vsega dovolj, je šla v avtošolo Ježica, odvozila še nekaj ur in opravila izpit.

Oba sta po 20 urah nehala hodit v avtošolo, ampak sta nekaj časa vozila doma z zeleno nalepko L in seveda v spremstvu naju z možem. Potem pa še dve tri ure in sta naredila v prvo. Smo se pa tisti vmesni čas res veliko vozili. Tudi na daljše razdalje, ne samo po mestu, da sta dobila na samozavesti. pri nas se je obneslo.

Imamo tri mlade voznike in glede na njihove izkusnje in izkusnje sosolcev, 40-50 ur in izpit v drugem poskusu. Seveda eni naredijo z 22 urami v prvo in eni z 80 urami v cetrto, ampak povprecje je v drugo.

Jaz sem delala izpit trikrat pri istem inštruktorju, tretjič mi je prijel volan, češ da sem izsiljevala pri menjavi pasu, prostora je bilo pa za kamion. Sem bila tako besna, da sem rekla, da bom kar nehala. Ampak potem sem si po nekaj mesecih premislila, menjala avtošolo, odvozila še 12 ur, šla na izpit in naredila.

pa kje vi vozite…sama sem naredila izpit z 30 urami in v prvo, prav tako večina prijateljev….Pa tako ali tako skozi vožnjo, že po tem ko imaš izpit pridejo tiste finese, tako da, to je zame samo zbiranje denarja pod pretvezo, da ne veš voziti..

New Report

Close