Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek všeč so mi ženske

všeč so mi ženske

Ne maram niti pogledati tiste ženske, ki ima tanke noge. Tiste ženske s suhimi nogami, zlasti od kolen navzdol, že veš, da so zakomplicirane in težke po značaju.
Ženska, ki ima rahlo močne noge, zlasti od kolena navzdol, veš, da je prilagodljiva ženska, da ne trmari, da ni zakompliciran značaj.
Tisto stopicanje s tankimi nogami me prav odbija. Ne prenesem takih žensk. Po mpžnosti imajo še zgoraj močnejšo postavo in se vprašujem, kako sploh tiste tanke noge zdržijo tako močno telo.
Ne vem, zakaj se narava tako poigra s konstitucijo telesa, vendar zagotovo je taka gradnja telesa povezana tudi z značajem.
Šibke noge, šibek značaj.

Jaz pa imam močne noge in sem svojeglava, nekompromisna, nepodredljiva. Tako, da sicer ne kompliciram, ampak zato ne, ker preprosto naredim po svoje.

Veliko žensk je danes na promenadi. Sprehajajo se, klepetajo, hitijo v službo, gredo po nakupih. Opazujem jih in skoraj bi znal oceniti, s katero bi se ujel v odnosu in s katero ne.
Moje mnenje je, da mora imeti ženska močne noge, to pomeni tudi močan karakter.
Kakšne so vaše izkušnje ?


Ko bi to vedel kako moje tanke nogice znajo nabit v mednožje in sunit v rit. Toliko o šibkem karakterju.

Men so pa anti moski s tankimi nogami, sploh ce so se fuzbalerji in imajo tanke noge na o…

Aja pa imam sama tanke noge sploh od kolena navzdol se posebej… sem postena in iskrena, ne prenesem organsko hinavscine in zahrbtnosti, ce mi kdo to pocne mu je lahko samo zal, da je zacel norce briti iz mene. Se ne pustim zaje****.

Se pravi si ena mala ratoborna grinta hihi

HEEEEC

Se pravi si ena mala ratoborna grinta hihi

HEEEEC[/quote]
Ko gre za postenje in iskrenost, oz. Hinavsko in zahrbtno skodovanje meni… ne poznam heca in tudi odpuscanja ne.

Osebno mi ustrezata nogi Tine Maze. Pa ne samo nogi … :-))))))

Vesel oče

BRAVO za opazko 🙂 Močen karakter=močne noge pri ženski. Tudi hoja pri ženski pokaže vse o njenem značaju. Pokončna drža in hiter, močan korak, kaže na karakter z katerim se ne moreš zajebavati.

Kaj men tega niso povedali v mladosti? Jaz pa sem dolgo živela s kompleksom močnih nog, sploh goleni. Fajn, pol je to samo odraz mojega karakterja. 🙂

Trapa, fuzbalerji nimajo tankih nog, niti na o….kaj kokodakaš, če nimajo pojma!?!

Trapa, fuzbalerji nimajo tankih nog, niti na o….kaj kokodakaš, če nimajo pojma!?![/quote]

nimaš*

Bog, daj da se avtor zaljubi v eno suhonogato, zafukano babo. Plis?

mislim, kake flance mate… debele noge, močan karakter???
lol
eno je, da imaš fetiš na debele noge, nihče ti ga ne brani

da pa pripisuješ še kake psihične lastnosti na podlagi tega je pa malo tumač.

pa flancaš o šibkih nogah in šibkem značaju, pa hkrati govoriš, da imajo tiste s tankimi nogami zajeban karakter in so trmaste. glih ne gre skup, al kak…


Ko bi to vedel kako moje tanke nogice znajo nabit v mednožje in sunit v rit. Toliko o šibkem karakterju.[/quote]

Ženska z močnim karakterjem nikol ne brca v mednožje, tko da…oladi, bejba. Jaz mam črn pas pa mi nikol ni bilo treba tipa u jajca, ga položim z mavašijem v glavo…

A to si imel v mislih kaj takega?

[img]http://2.bp.blogspot.com/-ksRBLTHn9SM/UJaPY8XkxNI/AAAAAAAAYtM/IKW0AbUzdfw/s1600/women+large+calves+(5).jpg[/img]

Katka te pozdravlja…

[img]http://media-cache-ak0.pinimg.com/736x/d3/da/82/d3da8225a2827b1982247e98ee55afcb.jpg[/img]

a tako bejbe pecaš za tlačenje zelja ☺
ker za ta opravek so pa močne noge pod koleni res prednost – da tekočina ne šprica v fračko ☺


Ko bi to vedel kako moje tanke nogice znajo nabit v mednožje in sunit v rit. Toliko o šibkem karakterju.[/quote]

Ženska z močnim karakterjem nikol ne brca v mednožje, tko da…oladi, bejba. Jaz mam črn pas pa mi nikol ni bilo treba tipa u jajca, ga položim z mavašijem v glavo…[/quote]

…pazi, da se ne boš spotaknil ob svoj ego. Verjemi, danes črn pas res ni neka redkost. Tudi jaz ga imam. 😉

Sem že mislila,da si bral eno knjigo o karakterjih glede na fizične lastnosti, kot moja prijateljica lani na morju. Za debela ženska meča je pisalo, da so take ženske najboljše v postelji. Traparija, jaz obvladam samo položaj hloda in morske zvezde.
Moj karakter tudi približno ni močen, ker ne znam reči ne.

Trapa, fuzbalerji nimajo tankih nog, niti na o….kaj kokodakaš, če nimajo pojma!?![/quote]
kaj pa ti žališ… poznam dva – in vem da imata tanke noge in to na o. Pa ti pokaž kakšnega z debelimi golenmi. Ko si tak pameten.

Ampak tiste preveč zalite mi pa niso všeč. Si predstavljate žensko, ki ne more niti razširiti nog, ki ne more niti eno nogo prekrižati čez drugo.
Med nogami pač more biti določen prostor, ki je namenjen udobnemu premikanju.
Saj tiste z debelimi stegni še hoditi ne morejo, vse se zleplja in gnete skupaj. Ne, to me pa res odbija.

Ženska z močnim karakterjem nikol ne brca v mednožje, tko da…oladi, bejba. Jaz mam črn pas pa mi nikol ni bilo treba tipa u jajca, ga položim z mavašijem v glavo…[/quote]

…pazi, da se ne boš spotaknil ob svoj ego. Verjemi, danes črn pas res ni neka redkost. Tudi jaz ga imam. ;)[/quote]

Če me kličejo Zaki, še ne pomen, da sem tip, ane…ti si pa itak srednjega spola k jajc ziher nimaš 😛 😛 😛

Sam sem vedno usmeril prvi pogled pri ženski glih v noge, pa kaj reč, včasih si imel res kar srečo, da si naletel na žensko z lepimi nogami. Ko bi tako tipa in žensko postavil en zravn drugega, bi znal dostkrat tip zmagat, če gledamo na to, kdo ma bolj ravne in popolne noge, ker pri ženskah se glih dol od kolena zna ta lepota izgubiti, ponavad, ker so presuhe.
Opažam pa, da so noge današnjih mlajših generacij deklet dosti lepše kot so bile noge žensk v preteklosti, saj kot pravim, sem res vedno opazoval najbolj glih noge deklet in njihovo gibanje med hojo od kar vem za sebe. Na plažah pa sploh v zadnjih letih lahko možakar res vidi lepoto bejb na lepih nogah.
Vem, kaj hoče avtor povedat ampak to bi bolj šlo na račun malo bolj jačih žensk proti suhicam, ker so močnejše, ki imajo seveda tudi močnejše noge in so bolj dobrovoljne že v osnovi, pač, ko gredo čez to fazo lepote in vidijo, da ne morejo parirat v neki lepoti, vse bolj obrnejo na šalo, zato boljši kao karakter pri njih v primerajvi s suhicami.

Ampak zmagate pa v smislu za humor – ste me prav nasmejali 😀 …položaj hloda in morske zvezde… 😀

New Report

Close