Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Poročila bi se rada l

Poročila bi se rada l

Nikoli nisem marala porok, zdaj me pa super duper pere. Problem je, ker še nisem našla primernega samca za tako prelomno zadevo. Bi se poročila čez eno leto. Lahko je foter, možat, praktičen,ljubeč in zvest dedec star od 40-45 let -/+2 leti. Rada seksam, kaj dobrega skuham, grem na kak izlet in nisem tečna.

Super. Kje si bila do sedaj? Pusti kontakt, da se zmeniva.

Ponudba kot se šika, če seveda ni nakladanje. Drugač pa, je treba deklice učiti, da je lepo. če so enkrat oblečene v belo, pa čeprav se ločjo čez en teden ampak ta tradicija bi morala ostat, to je dejstvo.
Zato bi mogli starši ob sobotah peljat deklice na Ljubljanski grad, da pokomentirajo katera nevesta je lepša, pa hčerka reče, oči, mami,……. a bom jst tud tako lepa, ko bom velka evo,… mogoče boš še letos ti med njimi, hehe….

Tebe tudi očitno daje (pomlad):))). Drugače pa, najbolj patetična je ženska pri cca 40-ih, ki se poroča v dolgi beli obleki:(((.

Tole je pa ali torlanje, ali pa nastavljanje pasti.

Tebe tudi očitno daje (pomlad):))). Drugače pa, najbolj patetična je ženska pri cca 40-ih, ki se poroča v dolgi beli obleki:(((.[/quote]

No- ja, to si pa pozabla, da vsaka mon-ka zgleda 10-15 leet mlajša, hehe.
Drugač pa,… mene vsak dan nekaj daje, hehe….., malo se ogrevam za sezono, t(p)enisa, hehe….


a zgledaš tudi tako, da descu ni nerodno peljati te pod roko po promenadi ☺

Tebe tudi očitno daje (pomlad):))). Drugače pa, najbolj patetična je ženska pri cca 40-ih, ki se poroča v dolgi beli obleki:(((.[/quote]

No- ja, to si pa pozabla, da vsaka mon-ka zgleda 10-15 leet mlajša, hehe.
Drugač pa,… mene vsak dan nekaj daje, hehe….., malo se ogrevam za sezono, t(p)enisa, hehe….[/quote]

Ups, pa res……..:))

Nobena samska ženska ni tečna, tečne postanmo, ko se poročimo 😛

Tole je pa ali torlanje, ali pa nastavljanje pasti.[/quote]

Niso vsi taki kot si ti ali tvoja bivša ženica, da nastavljajo past.
Dopusti drugim da živijo po svoje.

Sem zmenkarila pred časom z enim (meni) neskončno privlačnim tipom. Na mentalni in verbalni ravni se resda nisva ujela, hormoni (in še kaj drugega) so mi pa divjali še pa še. In ker nama beseda nekako ni tekla, skušam jaz malo bolj na zabaven način vseeno poživiti debato in mu začnem razlagati, kako bo, ko se bova poročila. Kaže, da me je resno vzel. Ker ga niti blizu ni bilo več. 🙂


In še danes si samska?

Kaj bo drugače, če boš imela papir z dvema podpisoma??


Ni strah poroke, ocitno je bil pac en brezjajcnik, mamin sincek, ki te je imel namen samo izkoristiti. Taki se ustrasijo poroke. Tisti z resnimi in iskrenimi nameni pa se je nikoli ne. Z veseljem se porocijo. Pac en nadu an narcisoidnez je bil, ki se je imel za najlepsega na svetu in na to je pecal in lovil zenske za lastno korist, potem jih pa zavrgel… potnam jaz enega takega, mamin sinko neskoncno se boji resno vezat, bog ne daj da slisi p po poroke…imel bi pa eno za reden seks in duvanje lastnega ega, ki jo pitem tavrze, ko najde drugo… sit pr eni mu je po nesreči ratal otrok in zdaj je ubogi otrok kriv in una nesramnica, ker ga kao hoce ob dnar s prezivnino spravit… in jada okoli kak smo zenske prasice, da se nikoli vec ne bo vezal, ker ga sam ob dnar spravljajo… ampak na vsakem koraku vsako minuto pa ponavlja kak je on najlepsi, da naj ga pridejo obcudovat in da jih izrabi malo za f.u.k. potem pa zavrže. Taki so ti, ki bezijo pred resno. vezo in poroko.


Ni strah poroke, ocitno je bil pac en brezjajcnik, mamin sincek, ki te je imel namen samo izkoristiti. Taki se ustrasijo poroke. Tisti z resnimi in iskrenimi nameni pa se je nikoli ne. Z veseljem se porocijo. Pac en nadu an narcisoidnez je bil, ki se je imel za najlepsega na svetu in na to je pecal in lovil zenske za lastno korist, potem jih pa zavrgel… potnam jaz enega takega, mamin sinko neskoncno se boji resno vezat, bog ne daj da slisi p po poroke…imel bi pa eno za reden seks in duvanje lastnega ega, ki jo pitem tavrze, ko najde drugo… sit pr eni mu je po nesreči ratal otrok in zdaj je ubogi otrok kriv in una nesramnica, ker ga kao hoce ob dnar s prezivnino spravit… in jada okoli kak smo zenske prasice, da se nikoli vec ne bo vezal, ker ga sam ob dnar spravljajo… ampak na vsakem koraku vsako minuto pa ponavlja kak je on najlepsi, da naj ga pridejo obcudovat in da jih izrabi malo za f.u.k. potem pa zavrže. Taki so ti, ki bezijo pred resno. vezo in poroko.[/quote]
Ti si zdaj neke svoje frustracije navezala na njeno izkušnjo. Imaš pa tudi ene čudne poglede. Tale iz zgornje zgodbe pač ni razumel heca, ampak normalni ljudje, tudi taki “z resnimi in iskrenimi nameni” bojo pobegnili pred nekom, ki te drugič v življenju vidi, pa bi se že pogovarjal o poroki.


In še danes si samska?[/quote]

Ne.

Šestimi, če že štejemo.


Ni strah poroke, ocitno je bil pac en brezjajcnik, mamin sincek, ki te je imel namen samo izkoristiti. Taki se ustrasijo poroke. Tisti z resnimi in iskrenimi nameni pa se je nikoli ne. Z veseljem se porocijo. Pac en nadu an narcisoidnez je bil, ki se je imel za najlepsega na svetu in na to je pecal in lovil zenske za lastno korist, potem jih pa zavrgel… potnam jaz enega takega, mamin sinko neskoncno se boji resno vezat, bog ne daj da slisi p po poroke…imel bi pa eno za reden seks in duvanje lastnega ega, ki jo pitem tavrze, ko najde drugo… sit pr eni mu je po nesreči ratal otrok in zdaj je ubogi otrok kriv in una nesramnica, ker ga kao hoce ob dnar s prezivnino spravit… in jada okoli kak smo zenske prasice, da se nikoli vec ne bo vezal, ker ga sam ob dnar spravljajo… ampak na vsakem koraku vsako minuto pa ponavlja kak je on najlepsi, da naj ga pridejo obcudovat in da jih izrabi malo za f.u.k. potem pa zavrže. Taki so ti, ki bezijo pred resno. vezo in poroko.[/quote]

Me neeeee. Človek pač ni razumel mojega humorja. Že to je bil znak, da nisva za skupaj. Mi ni bilo nikoli žal, da sva nehala. Mu pa še danes v mislih priželim vse najboljše na tem svetu.


Ni strah poroke, ocitno je bil pac en brezjajcnik, mamin sincek, ki te je imel namen samo izkoristiti. Taki se ustrasijo poroke. Tisti z resnimi in iskrenimi nameni pa se je nikoli ne. Z veseljem se porocijo. Pac en nadu an narcisoidnez je bil, ki se je imel za najlepsega na svetu in na to je pecal in lovil zenske za lastno korist, potem jih pa zavrgel… potnam jaz enega takega, mamin sinko neskoncno se boji resno vezat, bog ne daj da slisi p po poroke…imel bi pa eno za reden seks in duvanje lastnega ega, ki jo pitem tavrze, ko najde drugo… sit pr eni mu je po nesreči ratal otrok in zdaj je ubogi otrok kriv in una nesramnica, ker ga kao hoce ob dnar s prezivnino spravit… in jada okoli kak smo zenske prasice, da se nikoli vec ne bo vezal, ker ga sam ob dnar spravljajo… ampak na vsakem koraku vsako minuto pa ponavlja kak je on najlepsi, da naj ga pridejo obcudovat in da jih izrabi malo za f.u.k. potem pa zavrže. Taki so ti, ki bezijo pred resno. vezo in poroko.[/quote]
Ti si zdaj neke svoje frustracije navezala na njeno izkušnjo. Imaš pa tudi ene čudne poglede. Tale iz zgornje zgodbe pač ni razumel heca, ampak normalni ljudje, tudi taki “z resnimi in iskrenimi nameni” bojo pobegnili pred nekom, ki te drugič v življenju vidi, pa bi se že pogovarjal o poroki.[/quote]
Na kaksih tvojih frustracijah pa ti sodis mene… jz s tipom iz zgornje zgodbe nimam nic, napisala sem samo, da ga poznam in vem kako to on dela, tako da preberi bolj natancno brez tvojih lastnih frustracij in bos razumela.


Ti si zdaj neke svoje frustracije navezala na njeno izkušnjo. Imaš pa tudi ene čudne poglede. Tale iz zgornje zgodbe pač ni razumel heca, ampak normalni ljudje, tudi taki “z resnimi in iskrenimi nameni” bojo pobegnili pred nekom, ki te drugič v življenju vidi, pa bi se že pogovarjal o poroki.[/quote]
Na kaksih tvojih frustracijah pa ti sodis mene… jz s tipom iz zgornje zgodbe nimam nic, napisala sem samo, da ga poznam in vem kako to on dela, tako da preberi bolj natancno brez tvojih lastnih frustracij in bos razumela.[/quote]
https://tehtnica.wordpress.com/2012/08/14/logicne-zmote-in-napake-v-oglasevanju-1-nevednost-o-zavrnitvi/


Ni strah poroke, ocitno je bil pac en brezjajcnik, mamin sincek, ki te je imel namen samo izkoristiti. Taki se ustrasijo poroke. Tisti z resnimi in iskrenimi nameni pa se je nikoli ne. Z veseljem se porocijo. Pac en nadu an narcisoidnez je bil, ki se je imel za najlepsega na svetu in na to je pecal in lovil zenske za lastno korist, potem jih pa zavrgel… potnam jaz enega takega, mamin sinko neskoncno se boji resno vezat, bog ne daj da slisi p po poroke…imel bi pa eno za reden seks in duvanje lastnega ega, ki jo pitem tavrze, ko najde drugo… sit pr eni mu je po nesreči ratal otrok in zdaj je ubogi otrok kriv in una nesramnica, ker ga kao hoce ob dnar s prezivnino spravit… in jada okoli kak smo zenske prasice, da se nikoli vec ne bo vezal, ker ga sam ob dnar spravljajo… ampak na vsakem koraku vsako minuto pa ponavlja kak je on najlepsi, da naj ga pridejo obcudovat in da jih izrabi malo za f.u.k. potem pa zavrže. Taki so ti, ki bezijo pred resno. vezo in poroko.[/quote]
Koliko je ta star, da ne bom imela probelmov, tunajdem po opisu, pa ni poštenjak. Daj mi namig, thank you, bi mi olajšala.

na svetu je milijone mladcev, ki bi dali življenje za poroko s tabo. sploh se ne zavedaš koliko izbire imaš. eu potni list šteje


Ti si zdaj neke svoje frustracije navezala na njeno izkušnjo. Imaš pa tudi ene čudne poglede. Tale iz zgornje zgodbe pač ni razumel heca, ampak normalni ljudje, tudi taki “z resnimi in iskrenimi nameni” bojo pobegnili pred nekom, ki te drugič v življenju vidi, pa bi se že pogovarjal o poroki.[/quote]
Na kaksih tvojih frustracijah pa ti sodis mene… jz s tipom iz zgornje zgodbe nimam nic, napisala sem samo, da ga poznam in vem kako to on dela, tako da preberi bolj natancno brez tvojih lastnih frustracij in bos razumela.[/quote]

Kaj dela, kako dela, prosim povej.

Ne bi mladcev. Hočem prave moške! 🙂

Tebe tudi očitno daje (pomlad):))). Drugače pa, najbolj patetična je ženska pri cca 40-ih, ki se poroča v dolgi beli obleki:(((.[/quote]

Nihče ni patetičen :). Ne moreš verjet kaj vse se stlači v poročne obleke danes, tako da me ne skrbi. 🙂

New Report

Close