Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sestre Kardashian prihajajo v Slovenijo

Sestre Kardashian prihajajo v Slovenijo

Na hitro sem prebrala, da prihajajo, a nisem uspela prebrati kdaj in kam. Ve kdo kaj več? S hčerkama bi jih šle pozdravit, so res carice.

Zakaj že? Kaj so pa naredile oz ustvarile, da so take carice. Pošilhajo selfije, živijo od pidedovanega denarja opa no ja so po eni strani carice ker je folk tok glup da so njihove umetne joške in rit tako zanimive, da plačujejo za to, da jih vidijo.
Da daš nase povinilaste škornje pa si zmagala.

Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a res ? Komi čakam….

Big deal !! Zadnja stvar, ki me zanima.

Spet 1 predstava za ljudi,ki imajo nizko samopodobo in ne uporabljajo svojih možganov.Ovce,ki bi rade videle umetno lutko.

K men pridejo na obisk 😀 100eur je vstopnina

A ni bila pred leti v nekem resničnostnem šovu? Sedaj pa siroto vlačijo okrog, popravljajo …. V čem je point??

Carica je njihova mama, ki dobesedno iz niča služi miljone.vse njene hcere so samo njene lutke, ki plesejo kot ona zvizga.

Že tko se dušimo v smeteh….

Kaj ti to resno ? Svoje otroke bi peljala gledat to nečimrno, plastično familijo ?

Če si naivna, potem jih res pelji. Po vsej verjetnosti bo najprej mastna vstopnina 🙂 In potem po možnosti še tako, kot sem zadnjič na youtube gledala eno njihovo fanico, ki ji je vse skupaj dol padlo, ko je šla eno od teh pogledat, ko se je prišla nastavljat fanom. Najprej so jo čakali fuuuuullll časa, potem je prišla in ošabno šla tam mimo, niti svojih fanov ni pogledala. Morda res super, da greste in bosta hčeri vsaj pristali na realnih tleh ter nehali fantazirat o teh plehkih ljudeh 🙂

Zaboli me zlatica za sestre K.

Verjetno pride samo kolekcija oblačil ali kozmetike mlajših sester (Kylie in Kendall) in ne prav one :))).

Uuuuuu! A res? Super!

Moram v Mekur po “ta dolg” gradbinski meter, da jim bom lahko izmeril riti.
Ful me zanima, če podatki o obsegih res držijo.

nepismene cipe

Zakaj pa pridejo? Se jih kje gleda, je spet kakšen RŠ ?! Kristus, bedarije in tupe babe.


Ta pa zmaga! ;)))

Mogoče bi raje kakšno knjigo pametno prebrala ali pa nekaj da bi možgane malo premigala, namesto da gledaš tuje življenje po tv in ga idealiziraš. Mogoče bi potem premogla toliko intelekta da bi iz par vrstic članka razbrala da v Slovenijo prihaja njihova kolekcija oblačil in dodatkov in ne osebe :). In taki vzgajate otroke, ki bodo menda prihodnost Slovenije. Nas je menda potem res lahko strah prihodnosti……

Podpis!

V bistvu so večji problem ljudje, ki jih kupujejo.

TUdi jaz sem premišljevala, zakaj bi prišle v Slovenjio, saj jih tu nihče ne gleda, niso popularne in še naše največje kokoši so svetlobna leta boljše od teh glupač.

New Report

Close