Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj Slovenci tako obožujemo Nemce in Avstrijce?

Zakaj Slovenci tako obožujemo Nemce in Avstrijce?

Radi bi bili (kot) oni. Zakaj smo tako zaljubljeni v njih?

Jaz jih ne obožujem, niti ne želim biti kot oni. Ali to pomeni, da nisem slovenec?
Mislim, da nisem edini.

Ker so Slovenclji globoko v duši tudi sami Hitlerji in Fritzli.

Meni so fajn, ker so delovni in disciplinirani, vse imajo urejeno, čisto nasprotje od balkanjerosov.
Všeč so mi nemška mentaliteta, kultura, jezik, skratka vse.


Ne, nisi.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Edini, namreč.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Zato ker smo si podobni, kar ni čudno, saj smo dolgo živeli v isti državi. Vsaj z Avstrijci. Najboljši dokaz je narodnozabavna glazba. Če odmisliš jezik ni razlik. Upal bi si trditi, da je manjša razlika med Slovenci in Bavarci kot med Bavarci in severnimi Nemci.

Se strinjam. Dokaz narodno zabavna glasba, tenstan krompir, kranjske klobase, kislino zelje, goveja juha.

Pa še dober vzgled so nam disciplinirani, redoljubni, odločni in zavedni !

Slovenci ne želijo biti enaki Nemcem. Želijo pa po nemško in ne po balkansko urejeno državo, kar je pomembna razlika.

Niste zaljubljeni v njih, jih ne obožujete preveč. Tuki se gre sam za to, da nočete bit v ničemer povezani z balkanci, da nočete, da vas kdorkol povezuje z balkanci. Čeprav ko bereš kakšne teme bi človek rekel da so določeni Slovenci še slabši od balkancev, ki pa so v večini čist normalni ljudje.
Itak pa Slovenci so in bodo skoz za Avstrijce in Nemce južnjaki, balkanci, skratka del bivše juge pa vam je to všeč ali ne, tako je in tako bo.

Podpišem!

Zavedni Slovenci obožujemo Slovenke in Slovenijo.

Slava Sloveniji !

V Jugoslaviji je je bila Slovenija gosp. velesila, zavirana s strani monarhov

Slovenija je premajhna. To je problem.

Niste zaljubljeni v njih, jih ne obožujete preveč. Tuki se gre sam za to, da nočete bit v ničemer povezani z balkanci, da nočete, da vas kdorkol povezuje z balkanci. Čeprav ko bereš kakšne teme bi človek rekel da so določeni Slovenci še slabši od balkancev, ki pa so v večini čist normalni ljudje.
Itak pa Slovenci so in bodo skoz za Avstrijce in Nemce južnjaki, balkanci, skratka del bivše juge pa vam je to všeč ali ne, tako je in tako bo.[/quote]

Razlika je v tem, da je germanski svet praviloma urejen za razliko od balkanskega ‘nadmudrivanja’, vozni res vlakov je pa recimo zgolj za okras.

Jaz imam raje red, medtem ko germanov samih ne častim ravno.

In brez skrbi, Avstrijci zelo dobro vedo kaj je bila Avstro-Ogrska in kdo je bil notri. Mimogrede, že v času Habsbružanov je bila večina slovenskih dežel imenovana ‘Notranja Avstrija’…hmmmmm

Kar se pa ‘krvi’ tiče, smo Slovenci zahodni slovani, naši najbližji ‘bratje’, pa so Slovaki in Čehi, potem pa že mislim, da Rusi…pač so Ogri zabili klin med nas, zato ni neposredne povezave


MIslim, da imaš probleme. Slovenci smo boljši od germanov, tudi Slovenija je lepša.

Zato ker se je Slovencelj zmerom rad pod tuj škorenj metal in se še sam za hlapca ponujal.

Tudi jaz jih čisto nič ne obožujem. Moji znanci tudi ne. Pravzaprav ne poznam nikogar ki bi jih oboževal. Avtor/ica od kje ti to?? Najbrž so tudi ljudje, ki jih obožujejo, a so v manjšini. Torej, to ne more biti neka trditev, nekaj značilnega za Slovence. Kje si to pobrala???:))

???! Meni so všeč Islandci.

Drži. Predzadnjič pod ruski škorenj in nato pod srbskega.
Ob pokvarjenih oblastnikih ni bilo pričakovati kaj drugega, kot to, da bi raje imeli kaos motne mlake kot urejenost germanskega sveta.

Glede na vso zavist, milijon načinov goljufanj …. se mi niti slučajno ne zdi, da bi Slovenci oboževali Avstrijce in Nemce.

Gre za hlapčevski sindrom. Slovenci so pač tak narod, hlapčevski. Dolgo obdobje so bili Germani naši gospodarji, mi pa njihovi cucki. In saj veste, kakšni so psi – gospodarja imajo radi, tudi, če ta z njimi ne ravna prav lepo.

ker Avstrijci odločno “zabijajo” Slovencem ( nočejo slovenščine tam, nočejo več slovenskih dečavcev), berite novice

nočejo slovenskih delavcev

A niste brali zapisa neke koroške Slovenke? Kako Avstrijci pravijo Slovencem? JUGOSI ali ČUŠI.

V bistvu to pomeni ČE.FUR. Mi smo točno to za Germane, da si ne boste domišljali, da smo kaj več.

Niste zaljubljeni v njih, jih ne obožujete preveč. Tuki se gre sam za to, da nočete bit v ničemer povezani z balkanci, da nočete, da vas kdorkol povezuje z balkanci. Čeprav ko bereš kakšne teme bi človek rekel da so določeni Slovenci še slabši od balkancev, ki pa so v večini čist normalni ljudje.
Itak pa Slovenci so in bodo skoz za Avstrijce in Nemce južnjaki, balkanci, skratka del bivše juge pa vam je to všeč ali ne, tako je in tako bo.[/quote]

Razlika je v tem, da je germanski svet praviloma urejen za razliko od balkanskega ‘nadmudrivanja’, vozni res vlakov je pa recimo zgolj za okras.

Jaz imam raje red, medtem ko germanov samih ne častim ravno.

In brez skrbi, Avstrijci zelo dobro vedo kaj je bila Avstro-Ogrska in kdo je bil notri. Mimogrede, že v času Habsbružanov je bila večina slovenskih dežel imenovana ‘Notranja Avstrija’…hmmmmm

Kar se pa ‘krvi’ tiče, smo Slovenci zahodni slovani, naši najbližji ‘bratje’, pa so Slovaki in Čehi, potem pa že mislim, da Rusi…pač so Ogri zabili klin med nas, zato ni neposredne povezave[/quote]

Tud jaz imam raj red kot nered, pa je tud po tem Slovenija bolj podobna balkanu kot pa Avstriji, Nemčiji….
Dej dej, kolk Avstrijcev pa sploh zanima da je Slovenija enkrat pred davnimi leti bila pod Avstro-Ogrsko? Za njih kot sm že napisala ste in boste skoz jugosi oz čuši, ja, prav to vam rečejo in si mislijo o Slovencih.
Pa če bi Avstrijci Slovence kolikor tolk cenil, ne bi hotel ukint slovenskega jezika v Avstriji.
Taprav Slovenc bi oboževal Slovence ne pa Avstrijce, Nemce….
Mah bv, ponižujete se, se hočete prilizovat nekomu ki vas noče, res ste eni hlapci!

New Report

Close