Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kateri dodatek za bencin?

Kateri dodatek za bencin?

Ali lahko nekaj priporočite, da res deluje? Se sploh splača, če imas starejš avto?

Če se splača- ne vem, odvisno od tega, koliko stane nov motor pri tvojem avtu. Jaz za svoj BMW i3 uporabljam 1x na 6-8 mesecev ProEngine Ultra.

Za koliko kilometrov pa zadostuje? Ker podatek o mesecih ni najbolj točen… Je poraba kaj manjša, ali gre samo za kakovost goriva? Kje se kupi ta proengine?

nova
Uredništvo priporoča

Jaz pa sem to kupil pred kakšnim tednom in še ne morem povedati nič konkretnega, ampak moj kolega je kurir in baje celo podjetje to uporablja. Zato sem tudi jaz kupil, če so tako navdušeni.

in po kakšni ceni te dve zadevi prodajaš?

Še prej pa poglejte v navodila od avta, namreč nekateri proizvajalci strogo prepovedujejo uporabo kakršnihkoli dodatkov gorivu.

in po kakšni ceni te dve zadevi prodajaš?
[/quote]

Če hočeš, lahko sam preveriš: http://proengine-ultra.com/si/
[/quote]

ne bi, ker v pravljice ne verjamem, razen v Deklico z vžigalicami, Sneguljčico in Rdečo kapico…


Jest pa svojga trabanta mal denarja , pa je.

Ti dodatki so totalno brez veze. Nobene koristi od njih. Tisti pa,ki se dajo v olje so celo izredno škodljivi. Zamašijo tiste majhne liknjice po katerih se maže .Sam sem dajal pred leti en izredno priznan aditiv v gorivo in so se začeli slišat ventili pol sem ga nehal in šele čez leto dni je šklopotanje prenehalo tak,da nikoli več teh traparij v avto.

je v redu “stvar”, ampak izključno samo za tistega, ki to “stvar” prodaja.

kdor mi ne verjame, naj pač kupi, vsak osel gre lahko enkrat na led…

je v redu “stvar”, ampak izključno samo za tistega, ki to “stvar” prodaja.

kdor mi ne verjame, naj pač kupi, vsak osel gre lahko enkrat na led…
[/quote]

OK, vsak misli po svoje, jaz pa sem bil z ProEngine zelo zadovoljen im bom ga priporočal drugim.
[/quote]

me veseli da si zadovoljen, ni pa lepo da zavajaš druge…

Da, pri električnih avtih je res zelo koristen; kar naenkrat sploh ne potrebujejo več goriva…


zdaj pa še razloži zakaj si z njim zadovoljen. Se ti zdi ali res avto lepše teče, manj porabi itd….

pri teh dodatkih, ki v bistvu čistijo dovod za gorivo, je lahko jeba, ko je zadeva solidno zamazana z usedlinami in se potem to s tem čistilom sčisti, lahko ta umazanija povzroči okvare na vbrizgovalnih šobah, pumpi itd…tako, da previdno s temi rečmi, ni nujno, da ni nobene koristi od njih, lahko je tudi škoda.
kar se tiče dodatkov za olja so tudi čistila, ki načeloma ne bi smela delat težav, bi bilo pa dobro nato v doglednem času zamenjat olje in filter olja, ker je spucalo usedline. Da bi kaj mašilo, ne verjamem.
Učinek torej ima, kar je tega, da je vse bolj čisto, drugo nima kaj biti, razen pri dodatkih za motorna olja, kjer v bistvu dodajaš teflon, ki zmanjšuje trenje…tu pa se dejansko pozna uporaba tega, ker se motorju zaradi manjšega trenja konkretno povišajo obrati v prostem teku itd…spet pa ni to, da boš govoril o recimo 10 in več odstotnih prihrankih, povečanjih moči itd…


zdaj pa še razloži zakaj si z njim zadovoljen. Se ti zdi ali res avto lepše teče, manj porabi itd….

pri teh dodatkih, ki v bistvu čistijo dovod za gorivo, je lahko jeba, ko je zadeva solidno zamazana z usedlinami in se potem to s tem čistilom sčisti, lahko ta umazanija povzroči okvare na vbrizgovalnih šobah, pumpi itd…tako, da previdno s temi rečmi, ni nujno, da ni nobene koristi od njih, lahko je tudi škoda.
kar se tiče dodatkov za olja so tudi čistila, ki načeloma ne bi smela delat težav, bi bilo pa dobro nato v doglednem času zamenjat olje in filter olja, ker je spucalo usedline. Da bi kaj mašilo, ne verjamem.
Učinek torej ima, kar je tega, da je vse bolj čisto, drugo nima kaj biti, razen pri dodatkih za motorna olja, kjer v bistvu dodajaš teflon, ki zmanjšuje trenje…tu pa se dejansko pozna uporaba tega, ker se motorju zaradi manjšega trenja konkretno povišajo obrati v prostem teku itd…spet pa ni to, da boš govoril o recimo 10 in več odstotnih prihrankih, povečanjih moči itd…
[/quote]

Ja, po mojem avto lepše teče, mogoče tudi manj porabi. Moram priznati, da nisem bil preveč pozoren, želel sem samo preverit ali je to res ali je stvar brez zveze. Ugotovil sem, da je nekaj razlike in zaenkrat sem zadovoljen.
[/quote]

verjemi da je brez veze.
razen za proizvajalca in prodajalca:-)))

Ti aditivi za mazanje in izgorevanje so namenjeni uporabnikom starih, zgonjenih mašin, ki v bistvu hrepenijo po tem, da bi se njihov stroj čudežno pomladil.
V bistu je to tako, kot bi osemdeset letnega človeka naspidiral z poživilom, da bi hitreje in bolje tekel. Učinek je pa seveda dramatičen in poguben.
Poizvajalci in distributerji pa seveda dobro služijo na račun ovac.

______________________

prav je tako, ti ga kar uporabljaj.
ne prepričuj pa nas, kakšen naivnež res lahko nasede lažni propagandi!

Ti dodatki so en larifari vsi po vrsti.

Osnova vsega je redna menjava olja (in filtra) na 10 do max 15 tisoc kilometrov (in nikakor ne na 25 ali se vec tisoc), menjava filtra zraka in menjava sveck.

Drugo kar je pa je treba avto vsake toliko dobro spihati, cijazenje da je cim manjsa poraba pac ubija.

Pa ne tankat na Petrolu. 😀

prav je tako, ti ga kar uporabljaj.
ne prepričuj pa nas, kakšen naivnež res lahko nasede lažni propagandi!
[/quote]

Ne vem, ali je to res propaganda, če sem samo napisal, da uporabljam ta dodatek za gorivo in je zame v redu.
[/quote]

je.
s ciljem, da bi tvojemu ZAVAJANJU kdo nasedel.

predvidevam da tega ne počneš čisto zastonj, zakaj bi le?

Mislim, da sta Nenad in Jovan odprla eno firmico, ki je v spletnem oglasu za prodajo nimata jajc niti imenovati, ker že naprej vesta, da bodo tožbe….

Pa ni šans, res jih ni, da kupim nekaj od nekoga in niti ne vem kaj to je in kdo to prodaja. Če bom kdaj kupovala mačka v žaklju, bo ta mjavkal!

http://proengineultra.si/#

pri Slovencih neumnost nima meja.
še en podoben primer, jih je pa še malo morje.

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11086786


Edini zelo uporaben nasvet!

New Report

Close