Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Aleksandra Balmazović

Aleksandra Balmazović

Meni je obakrat zelo lepo plesala. Škoda, da sta izpadla z njenim plesnim partnerjem. Je bila na tihem moja favoritka.
Kot bi jo zanalašč izločili. Je to možno ?
Da je že vse vnaprej zrežirano.
Meni so bili nekateri veliko slabši od Aleksandre Balzamović.
Kaj menite ?

prvič sta mi bila res med slabšimi pesi, včeraj je bilo bolje.
Mi je pa vedno delovala nekako defenzivno – že tisto vnaprej predno je sploh prvič plesala je stalno ponavljala,da vse se dogaja, ker nima razvitega globinskega vida. Odnos njen mi je bil tako malo čuden. Poraza res ne zna prenesti. se mi zdi, da se je obnašala – kot mali otrok tista jeza.
med favoriti pa res ni bila.
se pa strinjam, da bi po mojem moral tozon prej ven včeraj glede na prikazano kot pa ona dva.

Pretendent za včerajšnji izpad je bil definitivno Usenikov Janez. Še popoln amater bi to opazil.

Nekje sem zasledila, da pleše tudi ta Nuša, ki vodi poročila na A. Res?

Ja, Nuša Lesar s Kanala A tudi pleše.

Ja, Nuša Lesar s Kanala A tudi pleše.[/quote]

Iiiin? Kako ji gre?

Ja, se strinjam. Rešila ju je samo izvirna koreografija.

Ampak tudi Aleksandra žal ni bila ok včeraj . Se je videl res prevelik razkorak med profijem in njo, žal. Škoda edinole za njenega plesalca, ki je bil top od vseh plesnih moških učiteljev.

Ja, se strinjam. Rešila ju je samo izvirna koreografija.

Ampak tudi Aleksandra žal ni bila ok včeraj . Se je videl res prevelik razkorak med profijem in njo, žal. Škoda edinole za njenega plesalca, ki je bil top od vseh plesnih moških učiteljev.[/quote]

…padron prehitro poslano…

Je pa res, da bi si je bolj izpad zaslužila Irina O. glede na videno, kot Aleksandra. Je bila lesena, ku hudič – dolge noge niso bile čisto nič v pomoč – njen plesalec gibčen, ona pa ku hlodek – zato pa je povezal Bizovičar, da je bobrčekm 8 bobri pa hlodi gredo skupaj, ne) := 🙂

Verjetno so Irino not pustili zaradi rejtinga ( boljše gledanosti še kak teden). Pa rezultati glasovanja naroda gor ali dol – jaz jim itak ne verjamem, dokler jih ne vidim….

Ne gre zraven. Mu ne gre in nima v sebi tistega back-a za ples.
Prav po starem. Delajmo se , da plešemo in da nam je lepo. Ne gre to tako.

Ja, Nuša Lesar s Kanala A tudi pleše.[/quote]

Iiiin? Kako ji gre?[/quote]

Nuša je še?

Iiiin? Kako ji gre?[/quote]

Nuša je še?[/quote]

Sevede , pa naj kar bo, čimdlje, ima tako seksi riiiitko – privošljivke ……

ja res je – v nizki preži, ku da bi na kušarkaško žogo čakal 🙂

Nuša je še?[/quote]

Sevede , pa naj kar bo, čimdlje, ima tako seksi riiiitko – privošljivke ……[/quote]

Razen ritke, ima tudi smisel za ples.?

Sevede , pa naj kar bo, čimdlje, ima tako seksi riiiitko – privošljivke ……[/quote]

Razen ritke, ima tudi smisel za ples.?[/quote]

sevede, bolje kot ti smisel za zavistno najedanje.

Sem prehitro zaspala in nisem videla kako so plesali. Kljub temu pa sem mnenja, da je to itak vse v naprej dogovorjeno, ker kao naše zvezde imajo odprtih več projektov in morajo točno vedeti do kdaj bodo not. Npr Martina Merljak igra v Cvetju v jeseni in do 25.4 mora biti frej. Tozon ima za prvega maja že ful špilov in nama več časa trenirati plesa vsak dan. Itd. Skrarka to so aktivni ljudje, ki so šli v to iz razlogom in vsekakor so podpisali pogodbo za točno določen čas saj ne morejo kao planirati 60 dni potem so oa po enem tednu zunaj in brez dela ker so si planirali neki čas in odklonili druge projekte. Vse je dogovorjeno.

Ja, Nuša Lesar s Kanala A tudi pleše.[/quote]

Iiiin? Kako ji gre?[/quote] Zelo dobro ji gre, pa tudi videti je vrhunsko!

Razen ritke, ima tudi smisel za ples.?[/quote]

sevede, bolje kot ti smisel za zavistno najedanje.[/quote]

Je dobra ja. Pa luštna tudi.
Kdo pa zavistno najeda ? Ja, ni nujno, da je vsem všeč. To še ni zavist.

Meni se Balmazović zdi že od nekaj naduvana oziroma bom reku tkole….njen ego je precej nad njenimi igralskimi sposbnostmi….van damme je bolj prepričljiv, za vraga. :))))

Se res vidi, da imajo druge obveznosti in da so le vskočili v ta šov. Potem pa gredo ven in nadaljujeo tisti, ki imajo še pa še časa za trenirat ples.

Bi še veliko pokazala. Jo je bilo lepo gledat. Ni prav, da je že izpadla. Mislim, da je sama tako hotela, ker ima druge obveznosti.

absolutno boljša od Irine, ki bi mogla izpast..ampak očitno ima Irina čas, itak vse kar dela, se tu in tam sprehodi po pisti..pa kakšno slikanje..zato pa je ostala..brezposelna pač., za ples pa lesena kot hlod.

Irina ima uspešno manekensko agencijo!

Najlepša igralka, lahko bi bila super model, selo visoka, vitka z izredno lepim obrazom.

Tudi v plesu izžareva neko prefinjenost, nekakšen glamour, od katerega so mnogi sodelujoči oddaljeni za svetlobna leta.


Nisem opazila, se sploh pa ne pri pr em pkesu, kjersta bila res med slabsimi. Tisto ni bil t od tanga. Vceraj je bila boljsa, ampak mi njena energija in odnos splohni vsec, deluje kot da ce ni prva se namuli in drzi fris… hujse kot mali otrok.

New Report

Close