Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek frizer brez fen frizure

frizer brez fen frizure

Ali je v Ljubljani kakšen frizer pri katerem je možno, da si lase po barvanju posušim sama, brez tega, da mi frizer dela fen frizuro? Enostavno mi finančna računica za barvanje + fen frizuro ne znese. Zaradi trenutne barve in dolžine las pa se zaenkrat ne morem sama barvati in moram do frizerja.
Vem, da je bila včasih ena cenovno ugodna opcija preko Colour us, ampak te barve mojim lasem ne odgovarjajo, tako da če ima kdo kakšen nasvet o tem na katerega frizerja naj se obrnem, bom zelo vesela.

Saj pa v vsakem salonu lahko narocis samo tisto, kar rabis. Si ze kdaj vprasala, v kateri gostilni lahko dobis samo kavo, brez smetane ali sendvica? Frizerji imajo ravno tako vsako storitev posebej na ceniku in pac narocis strizenje, barvanje in hitro susenje, brez preparatov za stylig, brez friziranja pri susenju. Nekdo drugi pa bo prisel samo oprat glavo in naredit frizuro, ga ne bojo ne strigli in ne barvali in tudi ne cudno gledali, tako kot tebe ne.

Poskusi se znebiti obcutka, da ti na celu pise, da si trenutno kratka z denarjem. Tega nihce ne opazi, ce ravno v vsakem stavku ne poudarjas. Imamo vsak svojih skrbi dovolj in vecinoma ne opazimo niti tega, da ima nekdo obuta razlicna cevlja, kaj sele, da bi se ukvarjali z globino denarnice nekega nakljucnega mimoidocega.

Na frizersko šolo pojdi.

Kaj pa morda kakšna srednja frizerska šola? Tam plačaš samo za material….

Kupi kupon imaš jih polno na teh spletnih straneh in sem bila tudi sama pa sem zadovoljna. Po večini imaš vse vključeno za ceno tam okoli 30€

Povsod kjer sm bila so mi nardil SAMO tist kar sm sama hotla. Ja, tud sam postrigl so me in to večkrat. Sploh polet grem skor skoz z vlažno glavo vn 🙂

Tukaj se pejt sfrizirat. Pokliči jih, da ti pošljejo cenik.

http://www.paulmitchell.si/sola/

Cut and go(Marko Matjaž)- na Trubarjevi! Odlični! Prideš, poveš želje, in to ti nardijo. Brez naročanja in kompliciranja. Tudi sama ne maram fen frizure in zafrknjenih las.
Lase si posušiš lahko sama.

Jaz sicer ne vem za Lj, ker zivim izven, ampak v enem znanem salonu v enem vecjem mestu mi je rekla, da poleti lahko pridem tud samo na barvanje, zavije glavo v folijo in bom sama oprala barvo dol doma. Torej, bi morali to narediti vsi, drugace das pa kapo za bazen gor, tisto hotelsko in kapo cez in teces do avta.

Tringelt daš tistemu, ki te rihta, če hočeš, material smo plačali kar lepo starši za svoje dijake, če je šlo “čez mejo”…

O, super!

New Report

Close