Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Maze spet molze

Maze spet molze

Ma, se mi je zdelo čudno, da bi bila Mazetka tako patriotska, da bi na svojih cunjah nosila znak I feel Slovenia. Zdaj vidim- iz naših/vaših žepov je za to dobila 130.000 evrov! Ma, jst ne razumem kaj dela z vsem tem denarjem, res ne. Pa še kar bi ga cuzala z vseh koncev in krajev. Ne moreš verjamet tej pogoltnosti. Ampak, saj naj, vendar ne več iz nsših žepov. Zasebniki naj ji prtrogajo še en kamion denarja, ne pa mojim otrokom jemat, no. Dvomim, da bodo moji otroci imeli kaj koristi od objave I feel Slovenia na njenem blogu in twitter profilu. Pa če povzamem, tud en stavek iz njenih ust ne pride naključno in niti ena črka na njenih profilih ni zapisana spontano. Ali plačate vsako črko, al pa nč! Pa me eno figo brigajo vaši otroci, an?

Zakaj pa še ti nisi tako dobra v nečem, da bi ti plačali 130.000€ za znakec I Feel Slovenia na tvojem blogu al kjerkoli že?

Tinkara, si to ti? In kdo pravi,da nisem tako dobra? Vprašanje pa je, če za to fehtam da koplačevalski denar. Predvidevam, da je prišla pobuda s strani amajzing tima, kot za poslovilca?

nova
Uredništvo priporoča

Naj te malo potolažim, po mojem je njej najhujša kazen to, da je Ilka letos tako superiorna, sem prepričana, da je Tina mislila, da po koncu njene kariere še zeloooooo dolgo ne bo nobena smučarka osvojila kaj zavidanja vrednega, pa jo je že takoj zelo uspešno nadomestila Ilka. Če bi šlo pa tako dobro Maruši Ferk, bi si pa Mazetka itak žile prerezala, garant!;))

Kolikor vem, je socialna davkoplačevalski denar, torej tudi ti molzeš državo.
Btw, uspešni ljudje se ne ukvarjajo s tujimi posli, ampak s svojimi.

Naj te malo potolažim, po mojem je njej najhujša kazen to, da je Ilka letos tako superiorna, sem prepričana, da je Tina mislila, da po koncu njene kariere še zeloooooo dolgo ne bo nobena smučarka osvojila kaj zavidanja vrednega, pa jo je že takoj zelo uspešno nadomestila Ilka. Če bi šlo pa tako dobro Maruši Ferk, bi si pa Mazetka itak žile prerezala, garant!;))[/quote]
A veš, da res? 🙂 Ampak to je lahko poseben topic.
Vseeno, pa pri teh silnih novcih iz naših žepov, mislim, da bi bilo za moje in še čigave otroke več koristi, če bi teh 130.000 eur namenili npr. tistemu fantu, prostovoljcu iz NK MB, ki je z mamo ostal bez stanovanja. Bi jima stanovanje v MB kupili pa še kaj bi ostalo. In fantič bi naredil čuda dobrega in spodbudnega za otroke širom naokrog.

Kolikor vem, je socialna davkoplačevalski denar, torej tudi ti molzeš državo.
Btw, uspešni ljudje se ne ukvarjajo s tujimi posli, ampak s svojimi.[/quote]
Tinčka, pa kuga nakladaš? Ko bi ti vedela, kolk sm jst že plačala, ne vzela iz socialne blagajne. Pa lih to me jezi, da iz te blagajne molzeš prav ti!

Naj te malo potolažim, po mojem je njej najhujša kazen to, da je Ilka letos tako superiorna, sem prepričana, da je Tina mislila, da po koncu njene kariere še zeloooooo dolgo ne bo nobena smučarka osvojila kaj zavidanja vrednega, pa jo je že takoj zelo uspešno nadomestila Ilka. Če bi šlo pa tako dobro Maruši Ferk, bi si pa Mazetka itak žile prerezala, garant!;))[/quote]
A veš, da res? 🙂 Ampak to je lahko poseben topic.
Vseeno, pa pri teh silnih novcih iz naših žepov, mislim, da bi bilo za moje in še čigave otroke več koristi, če bi teh 130.000 eur namenili npr. tistemu fantu, prostovoljcu iz NK MB, ki je z mamo ostal bez stanovanja. Bi jima stanovanje v MB kupili pa še kaj bi ostalo. In fantič bi naredil čuda dobrega in spodbudnega za otroke širom naokrog.[/quote] Bolj se ne bi mogla strinjati s teboj. Saj Tina je bila vrhunska smučarka, ampak kjer se je pojavila, tam so bile zdrahe, zamere, kujanja in prelaganje krivde. Kot na Zlati lisici, zakaj že ji je bilo potrebno par mesecev prej zganjati tak cirkus, za tisto minuto, ko se je potem spustila navzdol? Aja, saj res, DENAR!

Njej se jebe za Slovenijo in slovenceljčke, važno da je izmozla denar in da lohk fajn živi, pa še razmnoževala se bo! Prava materialistka je! In po takšni naj se mladi zgledujejo (da se gre preko trupel do uspeha). Super popotnica za mlade, najboljše da jim rečemo, naj bodo kar tajkuni po poklicu, ker te poštenje itak ne pripelje nikamor! Mazetka je tako površinska in plehka, da se mi gabi. Upam, da bo še kdo fajn finančno izmolzel njo. Upam, da jo doleti karma!

Peter Prevc je dober primer uspešnega skakalca, ki je še vedno skromen. Upam, da njemu ne zraste ego v višave. Da bo imel še večji ego od svoje telesne višine, kot Mazetka. 😉

Kako že pravijo? Če bi zavist gorela… Pa saj se boste požrle, no! 😛

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

To ni fovšija, je samo konstruktivna kritika. 😉 Meni ima Mazetka tak beden karakter, da je še videti ne morem. Če ženska ne bi imela takšnega ega, bi bila čisto vredu, tudi če bi bila uspešna. 😉 Očitno z uspehom pri enih pride zelo visok ego.

Res je nemogoča ta foušija. Danes so zavistne mazetki, jutri bodo dohtarjem, potem bankirjem, pa tajkunom, milijarderjem … Vsakomur, ki se je svojo sposobnostjo tako ali drugače finančno in materialno vzdignil kot prič Feniks iz blata, v katerem mrgolazi leno, zabito in nesposobno ljudstvo.


Kolk je po tej logiki šele Bavčar dober, ker so mu miljone dali. –

To ni fovšija, je samo konstruktivna kritika. 😉 Meni ima Mazetka tak beden karakter, da je še videti ne morem. Če ženska ne bi imela takšnega ega, bi bila čisto vredu, tudi če bi bila uspešna. 😉 Očitno z uspehom pri enih pride zelo visok ego.[/quote]
Ma, kakšna konstruktivna kritika neki? Ena bluzi o tem, da bi ta denar raje za otroke dali, kot da gre iz istega budgeta… Ti se pridušaš nad tem, da se bo razmnoževala, potem pa še s privoščljivostjo opletaš… Pa ja, itak da Tina to bere, pa odgovarja tudi. LOL

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Takim kot si ti bi mogli vzeti nekaj denarja, ker imaš otroke in misliš, da tvoji otroci ne cuzajo denarja od države. Glej dobra znamka se plača in prav je tako. Kdo pa si ti, da se tukaj vsajaš? Kaj si ti naredila za promocijo naše države, razen da si naštepala otroke?


A veš, da res? 🙂 Ampak to je lahko poseben topic.
Vseeno, pa pri teh silnih novcih iz naših žepov, mislim, da bi bilo za moje in še čigave otroke več koristi, če bi teh 130.000 eur namenili npr. tistemu fantu, prostovoljcu iz NK MB, ki je z mamo ostal bez stanovanja. Bi jima stanovanje v MB kupili pa še kaj bi ostalo. In fantič bi naredil čuda dobrega in spodbudnega za otroke širom naokrog.[/quote] Bolj se ne bi mogla strinjati s teboj. Saj Tina je bila vrhunska smučarka, ampak kjer se je pojavila, tam so bile zdrahe, zamere, kujanja in prelaganje krivde. Kot na Zlati lisici, zakaj že ji je bilo potrebno par mesecev prej zganjati tak cirkus, za tisto minuto, ko se je potem spustila navzdol? Aja, saj res, DENAR![/quote]

Se strinjam. Za Ilko sem res vesela, se bolj pa sem vesela, ker je tako dobra in hkrati ostala simpaticna. Eni zmorejo biti vrhunski in ostati ljudje.

Jst Tine nisem nikoli marala. Ona se je bila sposobna skregat še sama s samo, če ni bila prva.

Naj te malo potolažim, po mojem je njej najhujša kazen to, da je Ilka letos tako superiorna, sem prepričana, da je Tina mislila, da po koncu njene kariere še zeloooooo dolgo ne bo nobena smučarka osvojila kaj zavidanja vrednega, pa jo je že takoj zelo uspešno nadomestila Ilka. Če bi šlo pa tako dobro Maruši Ferk, bi si pa Mazetka itak žile prerezala, garant!;))[/quote]
A veš, da res? 🙂 Ampak to je lahko poseben topic.
Vseeno, pa pri teh silnih novcih iz naših žepov, mislim, da bi bilo za moje in še čigave otroke več koristi, če bi teh 130.000 eur namenili npr. tistemu fantu, prostovoljcu iz NK MB, ki je z mamo ostal bez stanovanja. Bi jima stanovanje v MB kupili pa še kaj bi ostalo. In fantič bi naredil čuda dobrega in spodbudnega za otroke širom naokrog.[/quote]

zakaj pa fuzbalerji, ki služijo milijone, ne poskrbijo za take boge fantiče, ki živijo za njihovo žogo?

a ste vi čist ok?

tina se je nekaj zmenila, STO in še mnogi drugi so z njo sklenili posel (tako kot z mnogimi drugimi, a to ste preslišal?) in zdej izpolnjuje pogodbene obveznosti, za kar je plačana.
a vi delate mogoče pri kom brezplačno? iz čiste dobrote vašega srca?

dejte se zbudit, v letu 2017 smo! Nihče vam ne preprečuje delat posel na tinin način!

Spet najbolj odmaknenja štepa poste enega za drugim in kvasi o zavisti. Mazejeva pač ni bila nikoli športnica, ne vredena oseba. To je tako požrešno in psihopatsko, pravzaprav cela familja, če se svet ne vrti okoli njih in za njih, znorijo do konca.


A veš, da res? 🙂 Ampak to je lahko poseben topic.
Vseeno, pa pri teh silnih novcih iz naših žepov, mislim, da bi bilo za moje in še čigave otroke več koristi, če bi teh 130.000 eur namenili npr. tistemu fantu, prostovoljcu iz NK MB, ki je z mamo ostal bez stanovanja. Bi jima stanovanje v MB kupili pa še kaj bi ostalo. In fantič bi naredil čuda dobrega in spodbudnega za otroke širom naokrog.[/quote]

zakaj pa fuzbalerji, ki služijo milijone, ne poskrbijo za take boge fantiče, ki živijo za njihovo žogo?[/quote]
Ja, en povprečen fuzbaler, za katerega tisti, ki se prav posebej ne zanimajo za fuzbal, mimogrede zasluži tolk kot je recimo Tina v eni sezoni. Ampak o tistih pa nikjer govora, ker folk sploh ne ve.


Pa saj bom počla od smeha!!!!

To ni fovšija, je samo konstruktivna kritika. 😉 Meni ima Mazetka tak beden karakter, da je še videti ne morem. Če ženska ne bi imela takšnega ega, bi bila čisto vredu, tudi če bi bila uspešna. 😉 Očitno z uspehom pri enih pride zelo visok ego.[/quote]
Saj nikogar ne moti to, da je bila uspešna. Ampak eni se hočete požrt, ker je s tem zaslužila. In še služi.

NAjbolj komentirajo ljudje, ki v življenju niso kaj dosti dosegli. To je pač pravilo te družbe, še posebej če so anonimni.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

New Report

Close