Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Je res možno, da ženske ne opazijo, da njihov partner spolno zlorablja njenega otroka

Je res možno, da ženske ne opazijo, da njihov partner spolno zlorablja njenega otroka

Tega ne morem razumeti.
Kakšna je to mati, ki tega ne opazi?
Kako lahko tako grozoto dopušča?

če koga poznaš, da to počne, si dolžna obvestiti policijo.

Žrtve spolnega nasilja pripovedujejo, da so najbolj zamerile materi, ker jim ni verjela, ko so povedale, kaj se dogaja . To je res grozno !! Taka mati ni vredna, da jo tako imenuješ.

nova
Uredništvo priporoča

če koga poznaš, da to počne, si dolžna obvestiti policijo.

Vi sami sebe pogosto niste vredni, ko komentirate tu gor. Potem se pa nad mamo zgražate. Seveda si zatiska oči in ne vidi, pogosto je bila tudi sama žrtev zlorab, boji se komentarjev okolice, ekonomsko je odvisna, celo življenje so ji govorili naj malo potrpi….
In da dostavim še svoj lonček, zame ni razlike ali gre za zlorabe zaradi alkohola in posledično nasilja ali spolnega nasilja. Pa se kar spomnite kakšni vse komentarji se tu gor znajdejo. Zdaj naj pa ena maltretirna ženska zna bobu rečti bob.

” včeraj”

SE ZAVEDAŠ KAJ GOVORIŠ?! Mati je dolžna OBVESTITI POLICIJO, ČE SE NEDOLŽNEGA OTROKA ZLORABLJA!!!!! SICER PA POLICIJA VIDI TUDI TA FORUM.

PRIKRIVANJE ZLOČINOV NAD OTROKOM ALI NAD KOMERKOLI JE KAZNIVO DEJANJE IN SMO DOLŽNI OBVEŠČATI POLICIJO. PIKA. KONEC,

Točno tako !!! Takega bedaka je treba nasaditi na kol v opomin ostalim!

Žensko, ki tega ne opazi pa dat enmu v roke, ki ji bo pokazal na njeni lastni koži kako izgleda zloraba telesa.

Otroka pa čimprej prestavit v normalno okolico, morda starim staršem, če so normalni.

KDOR MOLČI, PA VE, JE SOSTORILEC ZLOČINA!!!!!!!!! https://zakonodaja.com/zakon/kz-1/20-clen-storilec-in-sostorilec

O ja zelo dobro se zavedam kaj govorim, ti pa očitno ne znaš najbolje brati 🙂
Ne govorite čez mame, ki ne prijavijo, ker pogosto niso sposobne, k tej nesposobnosti zapisi na monu pogosto prej pripomorejo kot ne
Ko prijaviš policija odreagira zelo korektno (še nisem slišala, da ne bi) sodni sistem in vse v nadaljevanju zataji, nasilnež oproščen, žrtev še bolj naj…bhe, a mislite da je motivirana za prijavo?
In nenazadnje, ko se pojavi na monu vprašanje Ali naj prijavim sosedo ker…..??? je itak najpogostejši odgovor zase se brigaj, kaj vtikaš nos

ena ženska je objavila temo, da je mož rekel, naj se pred sodelavcem sleče, njej pa se zdi normalno, da sodelavec ocenjuje njeno telo že več let. Tudi to je spolno nasilje, pa nihče od odgovarjajočih ni tega omenil . zavest o spolnem nasilju je zelo šibka.

Točno tako !!! Takega bedaka je treba nasaditi na kol v opomin ostalim!

Žensko, ki tega ne opazi pa dat enmu v roke, ki ji bo pokazal na njeni lastni koži kako izgleda zloraba telesa.

Otroka pa čimprej prestavit v normalno okolico, morda starim staršem, če so normalni.[/quote]

In kje sta te dva izmečka ? Mhhmhhmmm.

Točno tako !!! Takega bedaka je treba nasaditi na kol v opomin ostalim!

Žensko, ki tega ne opazi pa dat enmu v roke, ki ji bo pokazal na njeni lastni koži kako izgleda zloraba telesa.

Otroka pa čimprej prestavit v normalno okolico, morda starim staršem, če so normalni.[/quote]

Mater, ki ne “opazi”, ali celo otroku govori, da laže ( tudi take babe so!!), je treba kaznovat kot sostorilko. Enaka kazen, kot za izmečka, ki je spolno zlorabljal njenega otroka.

POLICIJA JE PREJŠNJI TEDEN JASNO ZAPOVEDALA VSEM LJUDEM, DA V PRIMERU ZLORAB OTROK, TAKOJ, TOREJ TAKOJ, POKLIČITE POLICIJO. Konec debate.

Še malo pa se bo najdla kakšna monklja, ki bo rekla, da je bolje to kot da vara

JE TUKAJ http://www.policija.si/index.php/component/content/article/35-sporocila-za-javnost/2252-sporo_2255


Jaz poznam eno osebo, kjer se je to v družini dogajalo, pa se je ženska ločila in so ga prijavili in poznam tudi punco, definitivno se iz nekih stvari vidi, da je bila zlorabljena, pa še to če tega ne veš, mogoče ne bi polagal pozornosti npr. ne mara dotikov od kogarkoli, ni važno katera oseba, ampak nekako tega očitno ne pokaže).

Ostalo – vem za neko zlorabo, ko tudi sama vem kdo je žrtev, kdo je storilec, nisem pa direktna priča, vem kdo so priče, povedala sem mu v obraz, kaj misim, tip se je lagal, veš da se nekdo laže ko ga soočiš iz dločenih izgovoriv, mimik… Dejstvo je, da sem sama mislila dolgo, da je ta oseba v redu, dokler ni začel počet nekih stvari, da je škodil meni in nekaj osebam. In nismo mogli prit stvarem do dna, ene stvari so se dogajale na nek tak način, da sploh ne veš kaj bi, ni direktnih dokazov. Še vedno je ogromno ljudi, ki tega človeka poznajo, tudi 30 let, pa ga vidijo kot zelo zelo dobrosrčnega, ful v redu osebo, ki ima rada otroke. Njegov odnos do otrok je res poseben, ful ga imajo otroci radi, on pada na hm malo starejše punčke, ma tam okoli 15 let. Imam tak občutek kot da jih opazuje, pa ve da s takimi mladimi nima kaj počet, ker je kaznjivo, da čaka, da so ravno dovolj stare, da pol naredi vse da jih dobi. Hoja po rrobu, vedno na meji med kar se lahko in kaj se ne sme, tisto kar se pa res ni smelo in je kaznjivo, je pa spretno prikril. Čeprav sem zaradi nekaterih stvari tudi sama potegnila zelo kratko, to so pač res psihopati, sem vesela da nisem živela v laži 20 let in več. Bila je pa slučajno situacija taka, naključje, da sem ugotovila. In pol ko še nisem bila prepričana, če je res ali ne – sem se šla na svojo roko detektiva. In ja.. bilo mi je grozno in kako to dokazat (sms na njegovem telefonu, ki jih nimam pravice pogledat), vprašanje. In če ne bi prišla do tega še vedno ne bi verjela. Ene ženske so pa verjetno same žrtve kakih zlorab, določene nenormalne stvari taki vidijo kot normalne, zato mogoče ne vidijo resnice ali si ne upajo reagirat in ne vidijo kako bi se rešile iz krempljev takih. To so v bistvu zelo hude stvari.

ženska zakaj res ne vprašaj policijo, ki se ukvarja z odkrivanjem zločinov nad žrtvami? Povej.

ženska zakaj res ne vprašaš policijo, ki se ukvarja z odkrivanjem zločinov nad žrtvami? Povej.


Saj vem, da te v resnici ne zanima. Vseeno se bom poskusila vživeti v tako mamo, ki ji otrok reče, da je njen novi tip naredil tointo. Ženska pa izčrpana od osamljenosti, pogrešala moškega ob sebi, končno nekoga našla. Prejšnji jo je prevaral in zapustil samo z otrokom, zdaj je pa tu en čudovit, pozoren, rad jo ima in rad ima otroka. Potem pa štirileten otrok reče, da ga je Francek božal. Ja lepo, a ne? Mogoče je hotel povedati kaj drugega, pa ni znal, mama ni reagirala, zato otrok dogajanje v nadaljevanju zadrži zase. Očitno to ni nič takega, če mama ni nič rekla.

In potem imaš še enajstletnico, ki je od odsotnosti očeta že rahlo podivjana, večkrat jo je že mama dobila na laži, naučila se je manipuliranja s skreganima staršema, kar se je že parkrat pokazalo. Pa bolestno ljubosumna je na vsakega novega moškega v maminem življenju. In tale Špelca pride do mame z zgodbico, da ji je Francek naredil to in ono. Špelca je tip otroka, ki si je sposoben marsikaj izmisliti, da bi imel mamo spet na razpolago samo zase. In mama gleda Franceka, kako je pozoren, čudovit, tak do nje kot še nikoli noben moški v njenem življenju. Pa si reče, da to enostavno ne more biti res.

Izvolite, vi s krepkim tiskom in velikimi črkami. Vračam oder.

Jaz sem. Poleg tega da sem onemu v obraz povedala kar mislim. Pa vse to hm, včasih nekdo ni samo pedofil, zna bit tud drugače nevaren.

Tudi za svojega bivšega tipa, nisem deset let vedela, kaj je narobe. Skrival je določene stvari pred menoj, pa nimam direktnih dokazov za varanje, je bilo tudi, samo ni bilo samo to. Njegova slika vjavnosti je super lepa, on je v redu oseba po mnenju nekaterih, in tudi do neke mere je. V določenih lažeh, prikrivanju, je pa mojster in ona slika te preslepi, si misliš, da bo boljše in da se ti mogoče zdi. Tega se ne da rešit s pogovori, rešitev je da bi šel narazen -problem je, da si misliš, da boš sam največji pacek. In mogoče eni nimajo kam it, služb ni, vsi nimajo družin in bližnjih. Meni je uspelo, tvegaš pa da padeš na totelni podn, začasno, pobrat se je zelo težko, veliko poguma zahteva to. Večina jih raje ostane nekje vmes, nikoli srečni v življenju.

Jaz sem. Poleg tega da sem onemu v obraz povedala kar mislim. Pa vse to hm, včasih nekdo ni samo pedofil, zna bit tud drugače nevaren.

Tudi za svojega bivšega tipa, nisem deset let vedela, kaj je narobe. Skrival je določene stvari pred menoj, pa nimam direktnih dokazov za varanje, je bilo tudi, samo ni bilo samo to. Njegova slika vjavnosti je super lepa, on je v redu oseba po mnenju nekaterih, in tudi do neke mere je. V določenih lažeh, prikrivanju, je pa mojster in ona slika te preslepi, si misliš, da bo boljše in da se ti mogoče zdi. Tega se ne da rešit s pogovori, rešitev je da bi šel narazen -problem je, da si misliš, da boš sam največji pacek. In mogoče eni nimajo kam it, služb ni, vsi nimajo družin in bližnjih. Meni je uspelo, tvegaš pa da padeš na totelni podn, začasno, pobrat se je zelo težko, veliko poguma zahteva to. Večina jih raje ostane nekje vmes, nikoli srečni v življenju.[/quote]

Saj zato pa ljudje težko prepoznajo zločince, ker se čisto enaki kot mi, na prvi pogled. Šele, ko človeka spoznavaš začutiš, da nekaj ni prav. Zato se tudi zločince zelo težko dobi. Ker imajo dobro stran, ki zavede nas ljudi, ki nimamo v sebi temno stran in jo ne prepoznamo na prvi pogled. Če bi bilo tako enostavno bi bili vsi po zaporih tako pa živijo normalno med nami.

Da jim ni mar. Zavila bi takem staršem vse organe. Razen, ko kdo potrdi, da so neprištevni, pa upam, da me tam ne bo. Ker potem bi bila vrsta slušnih deviacij.

Otroci in živali so svete.

Ene ženske so nagravžne: tiste, ki vejo, da njihov moški spolno zlorablja njunega (ali njenega) otroka, pa nič ne storijo, pa ne iz strahu, a veste zaradi česa??? Zato, da ne bo ostala brez dedca!!! To je res pra*ica od babe.
In tiste, katerim otroci povedo, pa jim ne verjamejo ali jih celo kaznujejo. Npr. ji hči pove, kaj ji dela ati ali očim, ona jo pa nadere, zraven še sklofuta ali pretepe!!! Pa veste, zakaj? Iz istega razloga – da ne bo ostala brez dedca. Če taki babji šusi niso samo za v jamo zmetat, pa res ne vem…

To drži. Vrrjetno je pa lažje tu. Zatiskanje oči tudi njo ne rešuje.

New Report

Close