Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samske ženske brez otrok, kaj sploh počnete doma, kakšen lajf imate?

Samske ženske brez otrok, kaj sploh počnete doma, kakšen lajf imate?

Kaj počnete popoldne, zvečer, med vikendi, prazniki? Si sploh ne predstavljam, kakšen lajf imate, ko nimate za koga skrbet, seskom ukvarjat? Kako vam mora bit dolgčas, ko prihajajo prazniki, ko je vikend? Pa samotni večeri? Resno me zanima, kaj počnete, kako si krajšate čas?

Isto kot boš ti, ko bojo mladički odleteli.

Drkamo, pa druga?

nova
Uredništvo priporoča

No ti povem, ker sem ena takih. V vezi sem bila dolgo, pa mi ni odgovoarjala, otrok nimam iz zdravstvenih razlogov, niti jih nisem hotela na vsak način, ker mi je bilo jasno, da to ne bo šlo in nisem tako sebična. Sem iz družine ločenih staršev, vem kako to zgleda. Jaz sem po očetu samotar in sem rada sama. Me pa vsi nekam vabijo, tudi povabil na zmenke imam kar dosti, pa mi je to tako mimo, da vse skenslam, tist kar pa nisem, mi je bilo pa tako žal, ker me prav obremenjuje, ko te nekdo potem še kar naprej vabi nekam, tebi pa ni. Pa lahko 5x naravnost poveš. Delam 6 dni v tednu in delam 12 ur in več na dan in imam najbolj super hobi, kar si lahko želim. In ogromno stvari me zanima, v resnici mi dolgčas ni, tistih par ur dnevno samote, prav paše. Kdor ima otroke in partnerja, ne ve kaj ta luksuz pomeni. Dolgčas, ma smešno res, kaj je sploh dolgčas :)))

Lubica moja, enostavno uživamo 🙂 Malo rekreacije, kaj dobrega pojest, včasih skuhat in koga povabit včasih ven, veliko razvajanj – kozmetični saloni, plastična kirurgija in pa tudi same doma – kopeli, maske…zelo rade nakupujemo, saj imamo dovolj denarja in smo rade lepe…tolažimo prijateljice z otroki, ki so mnogokrat na robu živčnega zloma, rade gremo na daljša eksotična potovanja, uživamo v osebni rasti – ukvarjamao se z jogo, reikijem, TKM,…skratka delamo na sebi…aja pa seveda veliko in z užitkom sexamo

Samske in brez otrok, stare okoli 40 let, so vse po vrsti noro obsedene same s sabo. Potem pa na FB poročajo, kaj so jedle, koliko km so pretekle, kje so se razvajale, pošiljajo lupčke svojim ostarelim mamicam in očijem, naredijo par zapeljivih selfijev itd. Malo je smešno vse skupaj in ne, nisem jim fouš, zabavam se ob spremljanju teh “noro zanimivih” življenj. In sem vesela, da imam v življenju še kaj pomembnejšega kot chia semena in brezglutenske dogodivščine.

……..men se zdi da bi ta zapis zdržal…..dokler…….:((((

Počnem čisto vse, kar in kadar mi pade na pamet.

Tolažijo se da so srečne. Vemo pa kakšna je resnica. Si ne predstavljam njihovega bednega življenja.

uuu, ko pridem iz službe, 4 ure jokam, eno uro porabim za kopalnico in grem spat

med vikendom visim na vseh možnih kupidih itd., ker mrzlično iščem enga tipa, ki bi me hotel poseksat, nabutat in pustit 🙂


ti pa si bedna, ti 🙂

Sicer nisem samska, sem pa brez otrok in, o groza, bom tudi brez vnukov. Dolgčas mi ni nikoli, čeprav mi ni treba za nikogar skrbeti.
Imam pa nekaj prijateljic, ki so same (stalno, ločene, vdove) in brez otrok, dve sta ločeni in so otroci že odšli, ene so še v službi, ene že v pokoju, in čisto vse so tako ali drugače aktivne: šport, hribi, sprehodi, gledališča, koncerti, izleti, potovanja, druženje … Se mi kar smilite tiste, ki vidite edini smisel življenja v otrocih in vam je bil glavni cilj v življenju priti do otroka.


ti pa si bedna, ti :)[/quote]
Jz ne ampak samske, ki jih nered ne moti in ne vejo za štedilnik 🙂
Jz sem tipitopi 🙂

ampak ne razumem kako morte bit nekatere tako blesave. Ve ste navadne Cankarske matere in zgleda, da v življenju res nimate kaj drugega za pocet kot pa pedenat lenega zavaljenega deca in tečne mulce. Če bi se vam v življenju dogajalo se kaj drugega kot le to, nebi tako vztrajno podjebavale samske ženske. Pa da nebo pomote. Sem v dolgoletni zvezi in otrokom ampak me samske nikakor ne motijo, saj vem, da so čisto normalne in nikakor tečne kot ala Lolipop.


Pardon Tipitopi gospodinja

Ubożica mala, se mi trga srce, ko berem te vrstice!

En topel in močen objem …

… od Janeza


Epic! Vendar pazi! Ce je ena ura kopalnice za pucanje, potem imas se sanse, da se normaliziras, sicer si pa izgubljen primer. : )

Ženska, ki drugo žensko tlači do dna zaradi drugačnega stila življenja ima več ali manj hude psihične probleme. Normalne ženske sprejemajo različnost svojih ženskih prijateljic.


Pardon Tipitopi gospodinja[/quote]

Imam partnerja in otroka napisal: ČUDOVITO! SVAKA ČAST
Ampak ne razumem, kako morte bit nekatere tako blesave. Ve ste navadne Cankarske matere in zgleda, da v življenju res nimate kaj drugega za pocet, kot pa pedenat lenega zavaljenega deca in tečne mulce. Če bi se vam v življenju dogajalo se kaj drugega kot le to, ne bi tako vztrajno podjebavale samskih žensk. Pa da ne bo pomote. Sem v dolgoletni zvezi in otrokom, ampak me samske nikakor ne motijo, saj vem, da so čisto normalne in nikakor tečne kot ala Lolipop.

čuuuj,ti to resno 🙂
ko nimate za koga skrbet
kaj si ti počela,takrat ko si bla pred 100 leti samska?
smisel in cilj življenja ni,da nekomu(dedcu) brišeš ta zadnjo,pedeniš od spredaj in zadaj,….joj

Jaz bi pa bila spet samska in brez otrok. Uživala bi na polno kot sem včasih. Poleti sem od maja do konca septembra po službi šla direkt na plažo z bando do večera, šli na drink, domov spat ali pa spali kar na plaži in drugi dan v službo. Ma prav lepo je bilo

Pa še to, z veseljem ti rad pomagam, sploh ker si se mi resnično zasmilila.
Kakšen vikend se lahko zmeniva za 3 v 1 …. pač … vse tisto kar mrzlično iščeš.
Ubożica mala!

Ubożica mala, se mi trga srce, ko berem te vrstice!

En topel in močen objem …

… od Janeza[/quote]
pojma nimaš, kako si me osrečil s temi besedami … tako danes odpade iskanje po Ona On … kvota je izpolnjena

oh, kako bom srečna zaspala! oh

Uživamo na pune 😀 Ti si nam pa zgleja fouš…

🙂

New Report

Close