Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ogromno žensk ne zna kuhati

Ogromno žensk ne zna kuhati

Predvsem mlajše. Potem se pa čudite zakaj so moški raje v gostilni kot doma.

Tudi ogromno moških ne zna kuhati … Zakaj bi morala ženska skrbeti, da ima moški skuhano?

Znam kuhat. On tudi. On zna zamenjati žarnico. Jaz tudi. Ampak nobenemu od naju ni smisel najinega skupnega življenja to, da imaš nekoga, ki ti skuha ali nekoga, da ti zamenja žarnico. Tako da…..kaj naj ti rečem? Žal mi je, da imaš tako žalostno ljubezensko življenje.

nova
Uredništvo priporoča

Meni so moški, ki ne znajo kuhati taki luzerji … v otroštvu / mladosti jih mamice razvajajo, potem si pa najdejo ženo, ki jim nadomesti mamico. Poznam take, ki si še jajc ne znajo speči. Bruh!

Priznam jajc ne znam lepo speči, na oko. Verjetno me je strah salmonele.
Ostalo od mesa, lazanj, kvašenih in biskvitnih jedi si pa prste grizem, ko zmanjka kar sem skuhala ali spekla.

Dober izgovor za odhod v gostilno.

Eh ja, poznam eno tako novodobnico. Fant si sam kuha kosilo, dela cel dan tezko delo, ona pa v pisarnici sedi in je zvecer potem zeeeeh tako utrujena uboga revica. In potem mu je se prepovedala jest pri njegovi mami, ker seveda nikoli vec ne bi jedel njene dieticne hrane. Take so res prave zenske ja.


Jamrač, pa ti skuhaj, da ne boš imel izgovora za vlačenje po oštarijah!!

Kuham, perem, pomivam, popravljam in vzdržuje avto, gradim, popravljam elektroniko in po potrebi sem še mizar. Včasih kak programček napišem…
Skratka samozadosten. Kamen spotike za ženske. 😉
Uživam življenje, kolikor lahko. Recimo danes se mi ne da pa bom še malo odležal, čeprav sem se ravno zbudil in v postelji pijem kavo.


Draga taščica, morala boš počasi preboleti dejstvo, da se je tvoj sinček odselil in ti nisi več na 1. mestu! Raje poskrbi za svojega starega 🙂

Moj mož je odličen kuhar, zato ne rabi posedat po gostilnah. Posedava pa skupaj, da se včasih malo razvajava.

Oštarijo ni zarad kuhanja, ampak je pobeg od doma, kakšnih dolznosti in oseb.

Nove generacije so ravno obratno. Punce skup spackajo le kaje spagete, pa še to s kakšno pogrej in pojej prelivko.

Men se zdi totalno bedasto, da vsak posameznik , moški ali ženska, ne zna poskrbet za svoje osnovni bit, to je golo preživetje…tako nagravžno je svet postal razvajen, da bi marsikdo umrl, če bi se znašel nekje popolnoma na samem…

Zanimivo da tle gor berem o nesposobnih dedcih ampak v mojem krogu lahko takoj naštejem 5-7 kolegov, ki kuhajo samo oni in z babami ni nič…pa imajo otroke….in če gresta oba skupaj nabavljat hrano o štacuno, ona nima pojma kaj je treba nabavit od hrane…pa niso to kakšne babje budale…vse so brihtne in dokaj inteligentne…ampak da dedcu prepusti kuhinjske vajeti, je pa sramota…

Kaj ne znamo kuhat?Seveda znamo.

Nope, ni sramota, da dedcu prepusti kuhinjske vajeti.
Sramota je, da da te ženske dedec ne zna postaviti na svoje mesto.

Tako, ja. Velja popolnoma enako tako za moške kot za ženske.


Ti si tista oseba, ki ima doma bordel, kajne?


Ti si tista oseba, ki ima doma bordel, kajne?[/quote]
Nop. Enemu se zdi zabavno pod grda resnica pisat.

Poglejte si zgodovino vsi tisti/e, ki pravite da mora moski znat kuhat. Zenske so tiste, ki to MORAJO vedet… Za moskegs ni sramota, ce ne zna kuhat, za zensko je pa KATASTROFA, ce ne zna…


Tebe ni sram, ker ne ločiš kaj pomeni VEDETI in kaj ZNATI!

Če gledaš zgodovino, potem se tudi moški (ne samo ženske) lahko v zemljo vdrejo 🙂

Nesmisel, zakaj bi jim bilo treba znati kuhati? Kot pišejo spodaj v eni temi, se pomočnici za kuhanje kosila plača tiste 3 eur, ti pa uro svojega življenja porabiš za kaj bolj koristnega kot ona, ki kuha. 🙂

Pa tudi, če gre samo za kuho, ni treba časa zgubljat za v oštarijo in nazaj hodit. Naročiš dostavo na dom, ne?


Yo dej raje povej, da če bi imela/našla takega, ki bi ti dal zadosten razlog, bi se tudi naučila kuhat… 😉

Misliš, da te vsaj mešat znajo, če že kuhajo ne?….. 😛

New Report

Close