Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kupila bi visok avto

Kupila bi visok avto

Rada bi kupila par let star avto. Najraje enoprostorec oz visji avto. Kaj predlagate?

Imaš probleme z hernijo? Si stara 80 let?

Kake maš ti 🙂 se morm nasmejat 🙂

Kake maš ti 🙂 se morm nasmejat :)[/quote]

Ja peeesda no, ljudje bi se najraje kar v stoje prežarčili…

Kake maš ti 🙂 se morm nasmejat :)[/quote]

Ja peeesda no, ljudje bi se najraje kar v stoje prežarčili…[/quote]

Tudi ti boš enkrat starejši in najbrž imel probleme s sklepi oz. hrbtenico. Da te takrat slišimo.

Tudi jaz bi imela višji avto, sicer sem srednjih let, ampak imam težave s hrbtenico, bila sem tudi operirana. Višji položaj je dosti lažji za sedet, za vstop in izstop iz avta, za tistega, ki ima zdrav. težave.
A lahko daš kakšen nasvet tudi za take ljudi? Nismo vsi popolni kot ti.

Mož, ki ima tudi zdravstvene težave (poškodba medenice) ima Toyoto RAV4 in je z njo zelo zadovoljen – je tudi zelo varen avto. Je imel pred časom totalko, prišel iz avta brez praske.

Smo kupili spet drugo Toyoto RAV4, rezen servisov gre kot urica.

Sama imam mali avto in ko po vožnji v Toyoti sedem vanj, je kot bi sedla v “gajbico”, čeprav nimam zdravstvenih težav.

Jaz ti priporočam Suzuki SX4 cross. Super avto, višji, krasen za vozit, ne bo ti žal. Pa japonci so itak zakon, nobenih problemov z njimi. Je pa tudi Suzuki vitara višji in tudi ok avto.

Tudi meni je bolj všeč višji avto, ker sem visoka in imam težave s hrbtenico, zato imam Opel Merivo.

https://www.google.si/search?q=pik+up+marcedes&safe=off&espv=2&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwj6tOzWwrfSAhXF6xQKHS2SASEQsAQIKQ&biw=1366&bih=662

Tale bo kmalu na tržišču.

rabiš samo visok al tudi prostoren avto?
jaz vozim toyoto avensis verso in je super avto, mala poraba, ogromno prostora, ravno prav visok.

Nikoli več ne kupim nizkega avta. Trenutno imam modus, veliko bolj mi je pregleden, občutek med vožnjo, ko si tiste 20 cm višje mi je ful dober.
Zaradi težave s kolkom je pa tudi vstop/izstop manj boleč.
Ni treba imet 80 let, da te kaj boli, na žalost… Tako da eni ne bodite preveč pametni. Boste še prekmalu občutili…

Thorrr napisal: “Imaš probleme z hernijo? Si stara 80 let?”

Kaj je sramota imeti probleme s hrbtenico ? ali pa je sramotno biti star 80 let?

avto pika net …vneseš znesek od – do, vrsto vozila … morda še 1. lastnik …

Vsekakor priporočam nakup višjega avtomobila. Vozim terenca že šesto leto in ko se usedem v soprogov avto imam občutek, da se prvič, drajsam po riti in drugič, da nič ne vidim kaj se dogaja pred menoj na cesti.

Volov XC60


kaj bo vaš naslednji avto, ko bodo vsi avti višji???? AVTOBUS??…no roko na srce jih je že zdaj več kot pol…

sicer pa vidim, da smo narod kripljev.


kaj bo vaš naslednji avto, ko bodo vsi avti višji???? AVTOBUS??…no roko na srce jih je že zdaj več kot pol…

sicer pa vidim, da smo narod kripljev.[/quote]

Nekaj na tem je sigurno, ker smo že tako in tako po statistiki narod z zelo nizko stopnjo rekreativnosti v evropi…skandinavci nas pelejo orenk scat glede tega….pri nas se samo bašejo in pristajajo na urgenci zradi preveč požrtih krofov!!! WTFAAAK!!
Dejstvo pa je da obstaja pri nas en kup ovc, ki kupujejo dizle samo zato, ker tako pač mora bit, tud če se vozijo samo po mestu par kilometrov dnevno…podobno je z višjimi avti, zadnje cajte so sploh v porastu manjši SUV-i. Tipični kliše pač…skoraj nihče ne kupuje več novega avta glede na potrebe (prostornost, udobje, ergonomija itd)

Pa kaj te Vam enim je?

Problem je met težave s sklepi, hrbtenico… noben ni reko, da to ni problem.
Je pa tak, da pač morte vse takoj zagrabit pa kar neke bluzit…

Hjoooj, eni ste res zategnjeni…


kaj bo vaš naslednji avto, ko bodo vsi avti višji???? AVTOBUS??…no roko na srce jih je že zdaj več kot pol…

sicer pa vidim, da smo narod kripljev.[/quote]

Naka, nismo narod kripljev…. Nekateri smo precej visoki, to je problem.

jaz pri svojih 1,80m kot ženska, se ne počutim dobro, niti varno v avtu pri tleh, oziroma v navadni limuzini. pa ne velja ravilo,da če sem visoka, sem tudi obilna -sem lahko tudi xxsmal, se znam zložit, sem gibčna.
V vozilu imam tudi rada pregled z višine, sploh, ko prehitevam. Zato je SUV moj zvesti spremljevalec žadnjih 10 let….. In ne grem več na pritlehno limuzino, nikakor. Komot, na višini, z višine.


kaj bo vaš naslednji avto, ko bodo vsi avti višji???? AVTOBUS??…no roko na srce jih je že zdaj več kot pol…

sicer pa vidim, da smo narod kripljev.[/quote]

Naka, nismo narod kripljev…. Nekateri smo precej visoki, to je problem.

jaz pri svojih 1,80m kot ženska, se ne počutim dobro, niti varno v avtu pri tleh, oziroma v navadni limuzini. pa ne velja ravilo,da če sem visoka, sem tudi obilna -sem lahko tudi xxsmal, se znam zložit, sem gibčna.
V vozilu imam tudi rada pregled z višine, sploh, ko prehitevam. Zato je SUV moj zvesti spremljevalec žadnjih 10 let….. In ne grem več na pritlehno limuzino, nikakor. Komot, na višini, z višine.[/quote]

Pacienti imate očitno fetiš gledat z viška na druge ljudi…trpi ego, če ni tega, a ne?

ko bom velika in imela veliko denarnico, bom imela višji sedež v tem avtu
https://www.youtube.com/watch?v=o49XxK98AxQ

Naka, nismo narod kripljev…. Nekateri smo precej visoki, to je problem.

jaz pri svojih 1,80m kot ženska, se ne počutim dobro, niti varno v avtu pri tleh, oziroma v navadni limuzini. pa ne velja ravilo,da če sem visoka, sem tudi obilna -sem lahko tudi xxsmal, se znam zložit, sem gibčna.
V vozilu imam tudi rada pregled z višine, sploh, ko prehitevam. Zato je SUV moj zvesti spremljevalec žadnjih 10 let….. In ne grem več na pritlehno limuzino, nikakor. Komot, na višini, z višine.[/quote]

Pacienti imate očitno fetiš gledat z viška na druge ljudi…trpi ego, če ni tega, a ne?[/quote]

si nizkorasel, da se čutiš prizadetega ?

Pacienti imate očitno fetiš gledat z viška na druge ljudi…trpi ego, če ni tega, a ne?[/quote]

si nizkorasel, da se čutiš prizadetega ?[/quote]

Haha, dobra.
Itak bo rekel, da ima vsaj 185.

Peugeot Partner/Citroen Berlingo


kaj bo vaš naslednji avto, ko bodo vsi avti višji???? AVTOBUS??…no roko na srce jih je že zdaj več kot pol…

sicer pa vidim, da smo narod kripljev.[/quote]

Nekaj na tem je sigurno, ker smo že tako in tako po statistiki narod z zelo nizko stopnjo rekreativnosti v evropi…skandinavci nas pelejo orenk scat glede tega….pri nas se samo bašejo in pristajajo na urgenci zradi preveč požrtih krofov!!! WTFAAAK!!
Dejstvo pa je da obstaja pri nas en kup ovc, ki kupujejo dizle samo zato, ker tako pač mora bit, tud če se vozijo samo po mestu par kilometrov dnevno…podobno je z višjimi avti, zadnje cajte so sploh v porastu manjši SUV-i. Tipični kliše pač…skoraj nihče ne kupuje več novega avta glede na potrebe (prostornost, udobje, ergonomija itd)[/quote]

New Report

Close