Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek barca svetuj

barca svetuj

Barca,
sem že včeraj pisala pa nisem nič izvedela.

Menjala sem banko, odprla račun in si uredila vse za kredit. Samo bi še mogla prinest od delodajalca da mi bo nakazal plačo na nov račun. (ker bom vzela kredit kot njihov komitent in imam potem drugačne pogoje)

Delodajalec, oziroma računovodkinja mi potrdila noče izdati. Ker pravi da moram od stare banke prinesti, da nimam nobenih obveznosti.

Nimam nobenega kredita in delodajalec nima nič z mojo banko. Saj ko drugje odpiraš te preverijo v nulo…

Ne razumem s kakšno pravico ima moj delodajalec zahtevati potrdilo od banke. Delodajalec nima nobenih obveznosti do banke…

Barca povej. Sem gledala če je kje kakšen zakon ali karkoli. Mi lahko razložiš ti. HVALA

Kako potrdilo bi rada od delodajalca? Da ti bo nakazoval plačo na nov TRR ali to, da ti bo odtegoval kredit?


Da mi plačo nakazuje na nov račun.


Da mi plačo nakazuje na nov račun.[/quote]
Potem potrebuje samo potrdilo banke, ki je odprla nov TRR, kam se naj zdaj nakazuje in da si ti lastnik TRR.

Ima mogoče delodajalec kak sklep o izvršbi, podpisan sklep, da ti odteguje za kake kartice, če ti ne boš plačala sama … kaj podobnega?


Da mi plačo nakazuje na nov račun.[/quote]
Potem potrebuje samo potrdilo banke, ki je odprla nov TRR, kam se naj zdaj nakazuje in da si ti lastnik TRR.

Ima mogoče delodajalec kak sklep o izvršbi, podpisan sklep, da ti odteguje za kake kartice, če ti ne boš plačala sama … kaj podobnega?[/quote] ne nimam nobenega sklepa…ne v službi…ne na banki…nobenega trajnika ali kredita. Nič. Samo menjala sem banko.

Komplicira ocitno banka, saj jaz nasim zaposlenim ob menjavah bank nikoli nisem pisala kakega potrdila. (nihce pa ni imel izvrsb, za posojilo pa so mi oni prinesli zahtevek za spremembo).


Zakaj pa ne greš na staro banko in rečeš, da delodajalec želi pač potrdilo zaradi pridobitve kredita pri novi banki in ga odneseš delodajalcu, če ga že hoče imet?
In potem naj ti da še delodajalec potrdilo, da ti bo plačo res nakazoval na novi račun in stvar rešena.

New Report

Close