Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske, ki ne hodite v službo se vsak dan tuširate?

Ženske, ki ne hodite v službo se vsak dan tuširate?

Ženske, ki ste doma na porodniški, ali ste se odločile zaradi otrok ne hodit v službo ali ste brezposelne ali v penzijonu, se tuširate vsak dan, čeprav ste doma?
Jaz priznam da ne, ni potrebe.

Včasih se cel teden ne stuširam pa sem zaposlena. Recimo grem za en teden taborit v divjino, nič tuša. In pridem nazaj precej neprijetno dišeča :).

Ja, jaz se tuširam vsako jutro, tako kot prej. Si ne predstavljam, da bi lahko šla v trgovino ali na pošto, brez da se ne bi zjutraj stuširala.

Jaz se vsako jutro stuširam, operem lase in se sfenam, šele potem sem za na cesto. Tudi sobote in nedelje, tudi če ne grem iz hiše. Pa nisem brezposelna.

Ja, vsak dan se stuširam zvečer, ker vsaj pol ure na dan telovadim (do švicanja). Mogoče se pozimi kak dan ne stuširam (le umijem kritične dele telesa), če tisti dan ne telovadim oz. ne počnem nič takega, ker imam zelo suho kožo in ji kak umivanja prost dan tudi paše.

Delam od doma in se mi zdi, da če bi padla iz te rutine, kot jo ima večina zaposlenih, bi zapadla tudi v nedisciplino na drugih področjih in od tod zame tudi depresija ni več daleč.

Potem si dojenček ali stara babica, ki ji hormoni več ne delajo.
Jaz se seveda tuširam vsak dan.Poleti dvakrat ali trikrat, po potrebi.Milo in voda sta učinkoviti stvari, najbolj osnovni za vzdrževanje potrebne higiene.
Ti pa si očitno iz časov pred prvo svetovno vojno.A umivaš se še tudi v lavorju?

Jaz priznam, da se ne stuširam čisto vsak dan. Pa sem zaposlena. Ko sem bila brezposelna, je bilo še več takih dni.

Drugače pa me nekaj zanima. Več vas piše, da se zjutraj tuširate. Vam ni čudno it umazane v posteljo?

Hodim v službo, med tednom se večinoma vsako jutro stuširam, ob vikendih, če sem doma, se pa tudi kdaj kako jutro ne. Umijem samo pazduhe in mednožje.
Se skoraj nič ne potim, tudi ne oddajam nobenih vonjav … tako da komot kak dan tuširanja spustim.

vsak večer se stuširam, zjutraj redko, poleti.
si ne znam predstavljat sploh, da ne bi šla pod tuš?

Poleti vsak dan ali 2x na dan.
Pomlad in jesen načeloma vsak dan.
Pozimi pa na kakih 36 ur, 1x zvečer, naslednji dan recimo ne, potem pa zjutraj, pa spet naslednji dan zvečer.
Priznam pa, da mi je večernje tuširanje ljubše, ko nekako spereš dan s sebe in greš čist v posteljo.

Švicam zelo malo, hormoni se mi zbudijo samo kak dan pred M in takrat ter med M se tuširam vsak dan. V meni še nisem, kako bo takrat, bomo pa videli.

Tudi ko sem doma, se tuširam vsako jutro. Poleti tudi čez dan ali zvečer.

Sicer nisem brezposelna,sem se pa tudi takrat,ko sem bila na porodniški stuširala 2× dnevno-zjutraj in zvečer,si sploh ne znam predstavljat tistih,ki se par dni ne stuširajo.Se sami res ne vohajo?

Ja ker imam dojenčka doma. Držim higieno.

Poleti obvezno vsak dan, tudi dvakrat, ker delam tudi zunaj in se umažem in spotim. Obvezno pa se tuširam zvečer, ker mislim, da mora iti človek čist v posteljo.
Pozimi se stuširam cca 3 x na teden, glavo umijem 2 x na teden, drugače pa se vsak dan umijem v bideju. Sicer pa ne oddajam kakšnega hudega vonja.
Ne razumem pa tistih, ki se tuširate zjutraj. A greste zvečer v posteljo, na čiste rjuhe, brez se umit? Čudna logika.

Vsak dan se je treba umit pa hodil v službo ali pa ne.

nisem doma, umijem si vsak večer mednožje, noge, pazduhe..
tuširam se 1x na teden cela pozimi, razen če grem na telovadbo ali fitnes..poleti večkrat, če grem na šport itd se umijem po tem..glavo perem na 4 dni.
imam zelo suho kožo in ne pomaga nobena krema, sploh tisti dan ko se tuširam, je groza, pa magari bise tuširala samo z vodo..

Tuširam se vsak dan, ne glede na to, ali sem doma ali kam grem. Tuširam se zjutraj.


2x na dan se tuširam. Tako mi ustreza, me tudi zbudi.

Ja, pol jih pa vohaš, ker same se očitno ne vohate. Mislim na tiste, ki se ne tuširate/ umivate vsak dan. Groza. Sploh v garderobah trgovin je to ogaba. Probajte enkrat se v garderobi slečt, pa oblečt, pa pejte ven pa takoj noter…pa boste zavonjhale svojo postanost, neumitost,…. Bljak.

Seveda se tuširam vsak dan! poleti tudi večkrat!

…in tiste, ki se ne – verjetno ste samske in živite same, ker če ne…kako pa seksate potem umazane????

Pa ne morš verjet!!!!! 2- 3 krat na dan tuširanje? Pa koj to delate v rudniku? Jaz osebno se tuširam po potrebi. Pozimi, ko ni švicanja, nekje na tri dni, s tem, da is umijem samo kritične predele, ko se ne tuširam. Poleti pa vsak dan, zvečer. Oziroma po potrebi, tudi večkrat na dan.

Kakor sexam vsak dan, tako se tudi tuširam vsak dan…

Trenutno sem doma na dolgotrajni bolniški, pa se seveda tuširam tako kot takrat, ko hodim v službo: vsak večer. Pri nas radi hodimo čisti v posteljo. Še otroka silimo tuširat:)

Meni je vsakodnevno tuširanje bolj enostavno kot pa ovohavanje lastnega smradu in presojanje, ali sem že za pod tuš ali ne.

Ja, sem se tuširala. Ker tuširam se zato, da sem čista, ne zato, ker hodim v službo.
Plus, si ne zamišljam seksati se neumita.


Čist enako. Prav zoprno ej to delo od doma včasih, pa mislijo eni kako je fajn 🙂 Ful moraš bit discipliniran in če popustiš, imaš tako slabo vest in kar en tesnoben občutek in začneš podaljševat delovnik, eh. Kar itak kdaj ne uide. Zato je nujna rutina.

New Report

Close