Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hipno-psihoterapevt, izkušnje?

Hipno-psihoterapevt, izkušnje?

Pozdravljeni, iščem res dobrega psihoterapevta, a tržne ponudbe je na spletu ogromno, osebnih mnenj izkušenj pa zelo malo. Zlasti me zanima, če je komu kdo učinkovito pomagal s hipnoterapijo pri depresiji, anksioznosti, slabi samopodobi? Hvala za kakršnekoli izkušnje.

Bila, zelo slaba izkušnja. Brez učinka, spoloh me ni mogel hipnotizirati. Bila sem pri zelo priznanem terapevtu.

Če želiš vreči denar stran, je veliko bolj koristnih ali pa zabavnih stvari.

Hvala za feedback. Ste ga izbrali naključno, po priporočilih, na spletu?

Izbrala sem ga po priporočilu in glede na to, da se s tem res že dolgo ukvarja.

To so vse blokade in da človeka se tudi težko hipnotizira.Ljudi ki hipnotizirajo ne moremo obtoževat,saj ne znajo odpravit oziroma poiskat blokade ki dejansko prikazujejo neko bolezensko sliko.Delat na depresiji brez odprave vzroke je nič.To je tako kot da bi vas naprimer partner maltretiral,se iživljal,žalil,vi vsak dan bili pri nekem terapevtu in bi rekli:Ni učinka,pa v 3 letih vsakdanjih obiskov sem porabila 200 000 eurov.Najprej je treba vzrok odpravit,da se lahko stanje začne popravljat in zdravit.Ali pa bi vsak dan na irgenci bili da vam prst prišijejo,ker si ga odrežete in bi rekli,da je kirurg kriv da prst vsakdanjim odrezanjem še vedno odpade.Treba je nož al sekiro dat vstran,pa tudi prst bo na roki ostal in bo potreben čas da se zaceli,rehabilitira,opomore,…

Si poskusila s sprehodom,umirjanjem misli,dihalnimi tehnikami,meditacijo,jogo,druženje,ples,borilne veščine,…? Ali pa kake metamorfne tehnike,čakre,…?

Ogromno je samopomoči,le začet je treba.

New Report

Close