Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mož mi je rekel:Prevaral sem te ker imam preveč časa in se dolgčasim…

Mož mi je rekel:Prevaral sem te ker imam preveč časa in se dolgčasim…

Prosim povejte, kako naj reagiram na to izjavo.
Poročena 25 let, dvoje otrok, oba v službah,hiša z ogromno vrta, delu doma ni videti konca, njemu pa je dolgčas…

Sami narcistični prasci okol. Naj si sam kuha in lika srajce, m ne bo več dolgčas.

Se strinjam. Kdo pa obdela vrt in vse okoli hiše in v hiši?
Gospod sploh kaj dela? če ne naj pa sedaj začne ali pa spoka kufre in gre.

Vsak izgovor je dober, ki ga pes na repu prinese.To je rekel zato, da bi krivdo zvalil na vse druge, samo sam ni nič kriv .Ubožček.Naj spoka in gre v pravi lajf, kjer mu ne bo nikoli dolgčas.
Mlade dečve z dolgimi nogami in modrčkom številka 5 že čakajo v špalirju nanj in mahajo z rožicami, da pride.Po moje bo ravno po pet bab na en njegov prst.Juhuhu.Kovček čaka!

Res si butasta in vse ve, ki ste ji do sedaj odgovorile. Seveda mu je dolgčas, a ti misliš, da mu bo hiša pa jebeni velik vrt nadomestil željo po sexu. Saj sexata že par let ne, a ne? Ker imaš ti preveč dela z ogromnim vrtom in si zvečer zmatrana. Zdaj se pa čudiš. Res ste ovce, beee beeeeeeee

Ogromen vrt za koga? Zate, da cel dan grebeš po zemlji in imaš zvečer izgovor da si utrujena?


Če bi bil desc kej prida, bi tudi sam kaj postoril po ali okoli bajte-ženska bi bila zadovoljna, ker ima partnerja v pravem pomenu besede in ne enega lenega pezdeta, posledično bi imela tudi nekaj od posteljnih radosti, tako pa… a je vredno negovati parazita? Privlači te tak človek ne-

Naj gre delat, pa bo tudi on zvečer zadovoljen s svojim delom in zmatran.Sex mu še na misel ne bo padel.Samo ob sobotah je dovolj po 25.letih!
Sex vsak dan ali trikrat tedensko gre po glavi samo tistim, ki imajo prazno glavo in mislijo vedno na prvo žogo.Ostali razmišljamo še o čem drugem.

Jaz bi ga na tvojem mestu vrgla ven iz hiše. Naj mu pa nova izbranka kuha in pospravlja. 😉

Če bi bila vsaj iskrena in možu priznala svoje fetiše da ti prihsjs le ob delu na vrtu, kuhanju in pospravljanju, potem bi sigurno našla kakšno rešitev, ki bi bila zadovoljiva za oba. Tako pa zdaj je kar je.

“prihaja”

Avtorica, spoštuj njegovo iskrenost, za varanje ni panike, človek je realen, kar je treba cenit, vsak si najde tisto uro na dan, da se lahko dol, da pa tud, če je na polno zaposlen, ne samo zaradi dolgočasja. To moraš gledat kot razvedrilo, ki koristi njegovemu zdravjo, lepš to, kot, da s pivom in čipsom pred tevejom z roko v hlačah in jajca premetava. Tako se vsaj v pogon spravi.


Če ne bi bil tako butast kot je, bi sam ugotovil, kaj ima rada in česa ne mara.

Saj res.Avtorica naj se tudi s parimi dol vrže, to je pač razvedrilo.In tako je treba gledat, a ne?

Idiot.

Saj res.Avtorica naj se tudi s parimi dol vrže, to je pač razvedrilo.In tako je treba gledat, a ne?[/quote]

Ja lej kokr za koga, ljudje smo si različni, s parimi se ne strinjam, to bi bila pol že kurbarija, tu pa tam s kom pa ok., čista rekreacija zarad zdravja.

Jaz ne vem koliko je takšnih, ki redno seksajo po n letih zakona. Pa kaj potem če je seksal z drugo, pa si še ti najdi drugega jebca…a je problem? Zaradi tega se ni potrebno razhajati, samo malo bolj živa bosta. Jaz tudi ne seksam več z možem (cca. 4x na leto) pa ga imam rada ampak ne privlači me več, ni kemije. Zanj ne vem kje se prazne in me tudi ne zanima, jaz si bom pa tudi kaj privoščila ko me bo pičilo. Zaenkrat še ni nihče prišel mimo, da bi me zmešal.
V glavnem ne sekiraj se preveč, samo kondome uporabljaj z njim od zdaj naprej ali pa pač ne seksaj z njim kaj te briga.

Že sama beseda prevara pove da je za to rekreacijo potrebno veliko več kot članska izkaznica in plačana članarina. Ta rekreacija zahteva laganje, sprevracanje besed, kamuflazo, zavajanje itd..
Vsi ki se tako rekreirate obrnite zadevo in se vprašajte bi v nasprotnem primeru to podprli in bili vi prevarani nalagani zavedeni? Vam bi to še vedno predstavljalo rekreacijo ali pač ne?

če ji ni do seksa. Če njej ni, tud možu ne sme bit.

Odlično napisano.
Avtorica, nauči se na pamet in mu naredi govor.

Tvoj mož ni želel priliti še dodatnega olja na ogenj zato si je izmislil brezvezni razlog. Tvojemu možu je dolhčas, pa ne od dela. Verjetno je vajini življenje postalo rutina. Ni več objemov, poljubov, načrtovanj, pogovorov. Otroci so odraslu, vidva pa se obnašata kot starčka kljub temu da to nista vsaj po letih. Počuti se osamljenega in je poiskal potrditev, da je še dec ne samo skrben mož in oče. Kaj boš naredila ne vem, vem pa da se nekaj bo moralo spremeniti.


Dolgčas mu je okoli tiča, ne okoli lopate in grabelj.
Razmisli o razbijanju dolgčasa!

Spočiti lenuhi – paraziti, so sposobni misliti samo s spodnjo glavo.
Če bi bil dedec kaj vreden, bi imel dovolj dela na vrtu in okrog hiše, s tem bi ženo razbremenil, oba bi bila zadovoljna, žena zvečer ne bi bila utrujena in oba bi imela nekaj od življenja.
Tudi, če si je dobil ljubico, se ga bo hitro naveličala, lenuhov in parazitov nihče ne mara za (dalj) časa.

Pol bab ga je narobe razumelo, razumeli so ga pa dedci 🙂

Ni mu dolgčas, ker nima nič za delat, dolgčas mu je ob tebi, ki znaš letat naokoli z grabljami, cunjami, metlami in kuhalnicami, živeti si pa pozabila. Življenje ob človeku, ki ne zna živeti je pa nočna mora in se ga vsak naveliča. Samo da se nekaeri sprijaznijo, drugi pač ne.
Če zraven še omalovažuješ, če se sam česa loti (ti ne znaš dobro, pusti, bom jaz) ali popravljaš za njim, te je pač še bolj naveličan.

S tem je tako, to ne more nekdo počet, ki globoko ljubi, lahko pa naredi nekdo, ki dost realno gleda na življenje in ve, da smo vsi samo en utrinek v vesolju. Sicer pa, če nekdo pove golo resnico ima to veliko vrednost pri realnem človeku, zaradi tega ni konc sveta, pa čeprav je grda resnica, hehe..,življenje je nepredvidljivo in na tega, ki ti pove grdo resnico moraš gledat kot na enega s katerim si se včasih dobro imel, pač zajameš sapo, globoko vzdihneš in šteješ do deset, sede, izdihneš in živiš naprej z geslom hipi generacije….. peace brother, peace… hehe.

New Report

Close