Najdi forum

Zrem

Zrem.Se redim.Blizu 100 sem ze(iz 75kg).Preiskusila ze vecino diet,fitnes,osebnega trenerja.Nobenega trajnega ucinka.Sama sebi se ze gnusim,pa nimam moci za spremembo.Zrem naprej.:(

A te potolažim? Sem ista. Ista zgodba…
Samo da imam po vseh mogočih dietah sebe končno rajši in da imam rada svoje telo. Nikoli ne bom imela 50kg.. lahko se imam pa rada, se cenim in lahko imam tudi kondicijo, kljub debelosti. Sedaj se imam kljub preveč kg, mnogo raje kot sem se imela. In a veš kaj? Ponosna sem nase ina na vse kar sem dosegla. Je pa ta boj s hrano (za nas, ki se zredimo, če junk že samo pogledamo) doživljenjski. Ko končno presežeš to kaj drugi želijo, mislijo in nevemkajševse, ko ugotoviš, da gre ZATE, verjemi, da se boš pobrala in začela iz dneva v dan še trudit ZASE- pač mi2 z zdravo hrano, nekdo drug z nečim drugim. Vsak ima en svoj križ, ki ga nosi. Srečno:)

Bo treba več zret in manj žret. 🙂

Punce, dajmo me zdajle začeti trmasto jesti male redne porcije. Čez celo pomlad in poletje. Na zimo si bomo pa privoščile malo svobode. A velja?

Pa za začetek se odločimo, da jemo samo od 8. ure zjutraj do 6. zvečer, pa3krat na teden en sprehod, dolg recimo 2 km… samo za začetek, pa poskusimo vztrajati zdajle pa pustu do velike noči. Itak je to poštni čas … moralna podpora bo.

Pa za začetek se odločimo, da jemo samo od 8. ure zjutraj do 6. zvečer, pa3krat na teden en sprehod, dolg recimo 2 km… samo za začetek, pa poskusimo vztrajati zdajle pa pustu do velike noči. Itak je to postni čas … moralna podpora bo.[/quote]

No, pa probajmo.

Meni pa so privlacne bolj mocne zenske, mam vsaj kaj za prijet 🙂

Boš druge najdel. Me bomo zdaj delovale v smeri manekenk. 🙂

Tara boljse da mas vec kot premalo in suho kosceno ritko 🙂

Matjaž, jaz bom od danes naprej jedla malo in hodila na sprehode (in enako bodo počele vse monovke). Ti se pa na glavico postavi. 🙂

Ah daj no Tara ne tega delat 🙂

Se pridružujem. Mam pa 162 cm in 89kg.
Lahko bi se tukaj vsak dan javljale in spodbujale ena drugo

Meni so pa všeč debeluške 🙂

Nas ne zanimaš. Me bomo zdaj postale suhice.

Evo jaz sem za zajtrk mela belo kavo brez cukra in banano. Kosilo bo verjetno radič z jajcem, fižolom in zraven grah kuhan s panceto na rdeče po istrsko. Vi?


Zdajle prihaja sezona regrata! Raje sem debel, kot da ga jem brez ocvirkov!


Zdajle prihaja sezona regrata! Raje sem debel, kot da ga jem brez ocvirkov![/quote]

Moški itak morate imeti nekaj dodane vrednosti. Dec ni dec, če nima 100 kil. 🙂


Zdajle prihaja sezona regrata! Raje sem debel, kot da ga jem brez ocvirkov![/quote]

Moški itak morate imeti nekaj dodane vrednosti. Dec ni dec, če nima 100 kil. :-)[/quote]

Zenska pa ni zenska ce nima vsaj 70 kg 🙂

Jaz pa večinoma lačna. A zamenjava Mal, da se saj pošteno najem vsega.

http://www.delo.si/prosti-cas/kulinarika/inteligenca-je-energijsko-potratna.html
Tole si preberite, odličen članek. Skrivnost hujšanja je v ocvirkih;)


Zdajle prihaja sezona regrata! Raje sem debel, kot da ga jem brez ocvirkov![/quote]

Moški itak morate imeti nekaj dodane vrednosti. Dec ni dec, če nima 100 kil. :-)[/quote]
Vedno sem vedel, da sem ti všeč!!☺☺☺ Ampak to je najina mala skrivnost!

Moški itak morate imeti nekaj dodane vrednosti. Dec ni dec, če nima 100 kil. :-)[/quote]

Zenska pa ni zenska ce nima vsaj 70 kg :-)[/quote]

..ampak je frnikula..pri npr.150cm

No, kako smo preživele (prejedle 🙂 ) včerajšnji dan? Moj je bil glede obrokov še kar v redu. Sprehoda žal ni bilo.

Zajtrk: prosena kaša z jogurom

Trije krofi (pust…) če dopoldne

Zelenjavna juha brez maščob

30 minut sobnega kolesa.

Od danes dalje bom na postu (brez sladkarij). Težka bo. Maščobam se že tako ali tako izogobam.

Se pridružujem.

Včeraj zajtrk: kava, jabolko
Kosilo: kos prekajene šunke, krompirjeva solata
Malica, večerja: grizljanje lešnikov.

Mogoče se bere veliko, ampak porcije so bile v mejah normale. In večerje ni bilo. To je zame velik dosežek. Če se navadim jesti od 8.00 do 19.00, sem zmagala.
Prehrane ne bom kaj dosti spreminjala, zmanjšala bom porcije ter uvedla rekreacijo (sprehodi, plavanje, vodena vadba 1 x na teden).

PS: kaj, če bi naredile novo temo z bolj pozitivnim naslovom? 🙂

New Report

Close