Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek spletno varanje

spletno varanje

Koliko vas je, ki spletno varate svoje partnerje?
Sem ena izmed njih, saj v partnerstvu nisem več zadovoljna. Iščem sorodno dušo po spletih. Prijavljena sem na dveh spoznavnih portalih, ki jih redno uporabljam za spoznavanje novih oseb. Ko se bo pojavil pravi, bom vezo prekinila. Partner je prezaposlen, premalo sva skupaj in ta čas dobro izkoristim. Zakaj bi si preostanek življenja uničila, če lahko živim lepše življenje. Ženske potrebujemo več in iščemo. Ma ja…tudi moški niste izjeme.
Se še kdo spopada s tako osamljenostjo, da mora iskati boljše?

bolna si.

napiše odrasla oseba, se obnašanju današnjih mladostnikov sploh ne čudim!

Tvoj partner ne bo prezaposlen do konca življenja. Sorodna duša je pa le fikcija.
Premisli kaj boš, če se s partnerjem razideta na grd način, ti pa npr. pri 60+ ostaneš sama.
Premisli tudi, kaj je resnični vzrok za to, da je partner prezaposlen.

Zakaj torej vztrajaš v tej zvezi? Da nisi še bolj osamljena?

saj ne vztrajam. Iščem si sorodno dušo

Nekateri so sami iz teh in drugih razlogov. Vsakdo enkrat ostane sam zato pa hočem v vezi biti srečna.

Nekateri so sami iz teh in drugih razlogov. Vsakdo enkrat ostane sam zato pa hočem v vezi biti srečna.[/quote]

Ne razumem … zakaj torej najprej ne odideš iz veze, pa šele potem iščeš naprej? To, da greš iz ene veze takoj v drugo, običajno ni glih pametno in se malokdaj obnese.

Dec dela vse ti v rit utakne, da ti ja nebi kaj manjkalo, ti pa tkole.
Po bajti je zmer dovolj dela, tko da dolg čas je samo odraz tvoje lenobe. Se pa strinjam bolje sexat kot pa delat.
mal zmigaj svojo rit se mal zrihtaj, obleci se in naredi nekaj za svojega deca on ti bo to vrnil in tvoje ‘ osamljenosti’ bo konec.

in partnerju povej, kar si tukaj napisala. Pa se razideta že sedaj! Aja to pa ne, sedela bi na dveh stolih in kjer bo lepše, bolje, tam boš ostala.
Bodi načelna in se odloči!

Avtorico je treba pohvalit, ne pa kritizirat, kaj mislite, da njen mož v tujini samo dela, hehe, malo morgen.
Ona ne hodi na portale samo buče prodajat, kao sem prišla samo zaradi tega, ker bi rada poklepetal in si filat ego in pljuvat po f.fehtarjih, si je treba priznat, kdo si pa kaj si, pa čeprav v virtuali.

Tako kot un v sorodni temi ko mu žena išče izgovore v delu z vrtom in bajto.

Nekateri so sami iz teh in drugih razlogov. Vsakdo enkrat ostane sam zato pa hočem v vezi biti srečna.[/quote]

Iz kerega konca pa si Lejla?

Pusti kak kontakt. Mogoče si prava zame, oziroma jaz zate?

fukfehtarji

Ko muhe na drek. :))))))))))))))))))

Nekateri so sami iz teh in drugih razlogov. Vsakdo enkrat ostane sam zato pa hočem v vezi biti srečna.[/quote]

Morda res, ampak vprašanje je zakaj. Zaradi nečimrnosti? Zaradi resnične ali namišljene osamljenosti? Morda bi pa morala v reali poskusiti pravo osamljenost, ne tisto namišljeno, ko je človek sicer ob tebi, a se tebi le zdi, da si osamljena, ker misliš, da se premalo ukvarja s teboj.
Tako namišljeno osamljenost mi je bivša ponudila kot razlog za njeno varanje. O tem sva se tudi pogovorila in prišla do zaključka, da sem se jaz počutil enako, ko se je ona skoraj vsako popoldne za nekaj ur preselila v Mehiko, v najbolj groteskne situacije… Za razliko od nje, se jaz takrat v osamljenosti nisem zatekel k varanju, ampak v hobije.
Nečimrnost in “samoumevna upravičenost” do nečesa, je hud razdiralen faktor.

Tvoja starost verjetno ne presega 20-25let?
Tudi če presega, je iskanje sorodne duše po netu, beg pred realnostjo, in odgovornostjo bit odrasla oseba.
To je enako kot najstniško fantaziranje, da bo prišel princ na samorogu in te odrešil vseh odločitev, tako da boš lahko ostala še naprej majhna punčka, za katero bodo drugi odločali o vsem.
Da zate drugi skrbijo, mentalno, psihično, fizično, te bo prej ko slej pripeljalo v enako situacijo kot si zdaj.
Osamljenost, odtujenost.
Pa ne od teh “princev”, ampak od same sebe.

Kot so ti eni že svetovali.
Po tej vezi bodi nekaj časa sama s sabo. Postani najprej prijateljica sama sebi.
Najprej zgradi in poišči zadovoljstvo znotraj sebe, šele nato lahko karkoli gradiš skupnega z drugimi ljudmi.

Do takrat boš pa vedno osamljena in nezadovoljna.

Obratno, kot si ti to želiš, najprej navzven, žal ne gre.

ja prou no … tudi tako se lahko visi na netu

saj ne vztrajam. Iščem si sorodno dušo[/quote]
Ampak v zvezi še vedno vztrajaš. Namesto, da bi iskala rešitev, iščeš nove težave. Kako pa boš vedela, da bo novi ta pravi? A nisi tega mislila tudi že pri sedanjem? Če se z nekom odtujiš, lahko mnoge razloge za to najdeš pri sebi. Vendar samo s čakanjem se tega ne rešuje.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

saj ne vztrajam. Iščem si sorodno dušo[/quote]
Ampak v zvezi še vedno vztrajaš. Namesto, da bi iskala rešitev, iščeš nove težave. Kako pa boš vedela, da bo novi ta pravi? A nisi tega mislila tudi že pri sedanjem? Če se z nekom odtujiš, lahko mnoge razloge za to najdeš pri sebi. Vendar samo s čakanjem se tega ne rešuje.[/quote]

Najprej mora vedeti, česa si v življenju resnično želi in to uskladiti z možnostmi. Nič od tega ji ni znano…
Ko bo to predelala, niti ne bo spraševala na MON-u za menja neznancev.

Dosti nas ima iste probleme le na slabše nočemo. Pri 40 skoraj ni variante, če pri vsem tem ne delaš sebi in “preostanku” več škode kot koristi.


Ampak v zvezi še vedno vztrajaš. Namesto, da bi iskala rešitev, iščeš nove težave. Kako pa boš vedela, da bo novi ta pravi? A nisi tega mislila tudi že pri sedanjem? Če se z nekom odtujiš, lahko mnoge razloge za to najdeš pri sebi. Vendar samo s čakanjem se tega ne rešuje.[/quote]

Najprej mora vedeti, česa si v življenju resnično želi in to uskladiti z možnostmi. Nič od tega ji ni znano…
Ko bo to predelala, niti ne bo spraševala na MON-u za menja neznancev.[/quote]

Vprašanje je, če ve kaj je čas in ekonomija?

!!

Jaz počnem isto kot avtorica, pa? Moj lajf, moje stvari!

New Report

Close