Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Izkušnja z prodajalcem na Bolhi ki zavaja

Izkušnja z prodajalcem na Bolhi ki zavaja

Pozdravljeni,

Ali ima kdo od vas izkušnjo ko se prodajalec Kakršnega koli artikla (OGLAS na BOLHI ali Oglasniku) Heca (zajebava) in ne pride na dogovorjeno mesto oz. ko prideš stvar kupit se ne oglasi več na tel.

prijaviš na bolhi da zavaja, če je utemeljeno blokirajo.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

na bolhi sem kupila tv potem je on hotel da se dobiva in ko sma se dobila sem mu plačala in on je rekel da živi blizu in mi bo prinesu tv in jaz naivnica sem mu verjela…vglavnem šel je po tv jaz ga čakam 3 ure nobenega kličem številko nedosegljiva in ga nism več videla
tk da nikoli več na bolhi ne kupujem

nova
Uredništvo priporoča

Ti nisi naivna. Ti si neumna.

Ne provociraj LOL

Tolk glupih ljudi NI :-))))

ali imaš IQ pod lediščem ali pa provociraš

Meni se je to zgodilo ta mesec. Narocila pustno obleko. Novo. Cakam 1 teden in pisem kje je obleka. Zagotovi mi, da je obleka bila poslana. Cakala sem 3 tedne. Vmes sem se 3 x poslala sms kje je obleka. Nato sem v cetrtek zvecer sla na hitro iskat neko obleko sam da je. Narocena obleka vsaj ni bila placana. Samo ne vem v cem je fora, da oglasujejo prodajo a jo nato ne posljejo.

Aha, bo treba:
S prodajalcem! S! S! SSSSSSSSSSSSS!!!!!

Takim ko si ti se reče grammar nazi

Jaz sem imela same dobre izkušnje. Vsi, ki so hoteli od mene kaj kupiti, so potem res prišli, plačali in se še potem zahvalili, ker so bile stvari OK.
Na oglase se pa včasih oglasijo tudi kakšni tipi, ki sprašujejo, kar že itak piše, hočejo govoriti po telefonu in ne vem kaj še. Navadno s takimi ni nič … Predvsem pa eni barantajo za ceno, da te kap. S 5 EUR bi nižali na 4,50 🙂

Se pred tremi leti bral na Bolhi da je en tak možakar. Prodajal je GSM telefone pa sytisayzerje. Potem pa je zbrisal profil. Zdaj pa imam občutek da sem sam naletel na ravno tega človeka.
Verjetno je to psihološka motnja in človek uživa v tem da ga ljudje kličejo se dogovorijo z njim za srečanje potem pa na srečanje ne pride na GSM se ne oglasi.

Verjetno v tem uživa – psiho.

New Report

Close