Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kdo je ta neka Ema iz reklame?

kdo je ta neka Ema iz reklame?

kot v naslovu: kdo je ta punčka, je to hči od Tomaža?

Mogoče je celo hči. Je to bistveno?

Ni Tomaževa hči.

To je ena dečva, ki je sicer kar simpatična. Sedaj pa jo bodo na veliko uporabljali v prežvečenih receptih.

Še en otrok, za razbijanje MONotonije na MON-u!

A Dej, simpatična da je!? NOT

A Dej, simpatična da je!? NOT[/quote]

Tamala je neprijetna za oko.

Je čisto navaden otrok in ni je treba komentirat, predvsem ne iz negativnega vidika. Se je pač znašla v situaciji, ko je lahko posnela eno reklamo. Ni treba bit nevoščljiv.

In ko so lahko njeni starši pobasali nekaj stotakov za honorar…

In ko so lahko njeni starši pobasali nekaj stotakov za honorar…[/quote]

Te moti ta honorar ;)). Joooj! Čisto na uho: če ga ona (njeni starši) ne bi dobili, bi ga katera druga (njeni starši). V vsakem primeru bi jim bila fouš:LOL

Tomaž ima odraslo hčerko, ki dela (vsaj občasno zagotovo) pri njemu na Zemonu.

A Dej, simpatična da je!? NOT[/quote]

Meni je pa všeč.

A Dej, simpatična da je!? NOT[/quote]

Tamala je neprijetna za oko.[/quote]

Ne vem, zakaj ti je neprijetna. Meni se zdi čisto povprečna.

Na tej punci mi nekaj ne štima. Ni ravno zoprna, neprijetna. Nekaj pa je??


Najbrž te moti to, kar moti večino gledalcev: punčka govori tekst, ki je primeren za odrasle, ne pa za otroke.


Najbrž te moti to, kar moti večino gledalcev: punčka govori tekst, ki je primeren za odrasle, ne pa za otroke.[/quote]

Tekst preveč očitno napiflan, nič spontanosti. To bo.

Zelo vsec…pa vi pokazite svoje soncke,da vidimo kaksne sposobne lepotce imate….jao babe se otroci so vas zaceli motit…zalistno res…

Meni ima orto rumene zobe, prav sekajo ven.

Sem pogledala, o čem govorite. Žal je tako, da smo navajeni, da v medijih, pred kamero, psloh pa v reklamah nastopajo lepi ljudje. Ta Ema verjamem, da je svojim staršem najlepši otrok na svetu, za kaj takega pa se mi zdi preveč povprečna. Me čudi, da so jo vzeli za reklamo. Morda je pa otrok od koga od vodilnih v Lidlu? Ne vem. Za v tako reklamo bi dala neko ljubko deklico, recimo Lina Kuduzovič je bila v njenih letih strašno ljubka. Eno tako bi dali.

https://www.youtube.com/watch?v=4GmTJaQvN7g

Motite se, ta punčka nima nobene veze z zaposlenimi v Lidlu.

So pa njeni starši nekako povezani z agencijo, pri kateri je Lidl naročil reklamo. In so pač poklicali starše in jim predlagali, da njihovo hčerko uporabijo za reklamo. Plačilo je smešno, ne vem, če so za te reklame dobili 100 eur. Praktično zastonj je to.

Kako ste eni omejeni, da kritizirate videz otroka. Punca je čist simpatična. In ne, kje piše, da morajo na TV bit popolni ljudje? Manekenke tudi niso popolne, ker to ne bi niti bilo zanimivo. Tudi niso vsi igralci lepi. Eni so celo debeli pa pritlikavi (nezaslišano, a ne…).

To bi naj bil starševski čvek? Pa ne morem verjeti, da lahko ena mama (ti jih je očitno kar nekaj) premore toliko zlobe. Pa ženske neumne, govorimo o otroku, bi si ve želele, da bi nekdo tako grdo napadel vašega? Saj razumem, da vas daje nevoščljivost ampak vseeno mislim, da oseba, ki lahko tako grdo piše o nekem otroku, tudi do svojega ne more biti kaj prida.

Punčka je prav simpatična in res je grdo od vas odraslih, da jo tako nesramno secirate!

bla grda kot otrok, pol je pa plastik naredil iz nje top lepotico.

Severina je bila zelo grd otrok.

New Report

Close