Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dobro jutro

Dobro jutro

V oddaji Dobro jutro na tv slovenija komentira in soli pamet Sasa Einsidler.
Ona,ki je dvakrat locena pametuje o partnerskih odnosih.Le kje so to zensko nasli?

Gre se pa za tisto poroko na tv slo v tej oddaji…in glavna konentatorka je Einsidlerjeva.Kok pametuje o partnerskih zvezah.Sama pa dvakrat zamocila.Najbolj neprimerna komentatorka ce mene vprasate.In to mi placujemo.

Komentira, ker ima izkušnje. Zraven tega se odlično drži za 50 let.
Vidve zgoraj sta sivi miši in sta ji folž.
Demenca vaju daje in vama je ob 6 popoldan kapnilo kaj se je dogajalo v oddaji Dobro jutro.
Spat pejta.

Leta nazaj, ko sem bila še mlada in zelena, sem bila službeno na enem predavanju, ko j predavala ena gospa, ki je bila drugače zelo glasna o odnosih, sloh starševstvu, a jaz sem vedela, da je svojo hči zavozila. Seveda sem imela do nje odklonilen odnos na celi črti, enako kot ti zdaj.

No, potem se mi je z leti zelena spremenila v modro in zdaj vem, da tisti, ki mu vse teče, nima nobenih izkušenj. Njavečje izkušnje ima tisti, ki mu ne steče, ki zavozi, ki dela napake, ker iz napak se človek nauči, kaj je prav in kaj narobe.

Btw, meni je ta Saša antipatična že od nekdaj, je sploh ne zagovarjam, mi je veliko bolj simpatična njena temnolasa soimenakinja s katero sta skupaj začeli na TV.


Tista črna ki je bila na Igu? Tut Saša.

in še župnika je zapeljala..

Tudi sama sem pomislila isto. Pa kje nacionalka najde teke – za moje pojme nekredibilno.

New Report

Close