Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kateri TV za darilo

Kateri TV za darilo

Sama imam en starejši model (cca 10 let) LG. Zame povsem ok, služi namenu. Za darilo bomo prijateljici kupili TV. Cene so od 200 € naprej. Kateri cenovni razred izbrati, da se lahko reče, da je TV malo boljša? In katero znamko? Zame (sem totalni laik) so tiste za 350 € že znanstena fantastika proti moji 🙂

Prosim za nasvete. Hvala.

Oprosti, kakšen televizor pa dobiš za 200 evrov? Si ziher, da je to sploh televizor, ne mini računalniški ekran? :))
Pri televizorju je bistvena velikost – to ni tako kot včasih, flat screeni morajo biti za udobno gledanje dovolj veliki – najprej se odločite glede velikosti, pa lahko da boste ugotovili, da sploh nimate dovolj denarja. Majhnega televizorja za dnevni prostor ne kupujte. Kvečjemu za kakšno mini sobico.

Bolj pomembno je, kako velik televizor imate namen kupiti. Oziroma kako velik bi šel v prostor, kamor ga namerava postavit. 32-inčnega najbrž res dobiš že za okoli 200 evrov.
LG je čisto v redu izbira. Zame je pomembno še, da je HD in da ima LED osvetlitev. Razne “smart” funkcije kot npr. internet/wifi so pa po moje čisto brez veze, pa še malce zakomplicirajo uporabo oziroma nastavitve televizorja. In seveda precej dvignejo ceno. Vsaj kolikor sem videla pri par znancih in prijateljih.
Pa pred nakupom preveri cene na http://www.ceneje.si, ker se znajo za isti model hudo razlikovat od štacune do štacune.

nova
Uredništvo priporoča

Prvo je za koliko denarja in koliko velik TV, potem pa vse ostalo.
Mi imamo LG smart in je super, ni brez veze kot ena zgoraj pravi, ampak mi to uporabljamo, nimamo le za titulo.

Vseeno katera znamka, samo da ni neka kitajska neznana.
Kot drugo, pozanimaj se za velikost. Velikost je odvisna od razdalje s katere bo gledala TV.
Kot tretje, glej da bo vsaj FullHD (SUHD je še boljša kvaliteta, ampak je toliko dražji).

New Report

Close