Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek žarometi namesto viktorjev

žarometi namesto viktorjev

Nihče ni povedal, ali sem preslišala. Naj bi bilo to namesto Viktorjev?
No, ja. Pa so šli mimo. Par nagrad je bilo res ne zasluženih.

Žarometi so narejeni po zgledu Oskarjev, Viktorjev.

Ni pa to namesto Viktorjev. Samo toliko, da slovensko smetano skupaj naberejo.

nova
Uredništvo priporoča

Mislim, da bo kar držalo, da so Žarometi nasledniki Viktorjev.
Rosvita Pesek in Petra Kerčmar sta imeli dovtipe na to poimenovanje.
P.S: Madonca, je Krčmarjeva visoka ženska 🙂

Petra je visoka, Rozi pa bolj majhna. Ni imela Petra dobro izbrane obleke…rdeče. Videl se je vsak dkg preveč ;).

Prej je imel Stop, če se ne motim, sedaj pa ima Vklop, ki ga je preimenoval v Žarometi. In ta Vklop je last Media24 od Martina Odlazka (generalni direktor je pa Gregor Repič) Samo to je ta razlika.

Meni gre pa tale Bobovnik že na živce s tem izmikanjem, da sploh ne pride po nagrado. Da se razumemo, mu jo iskreno privoščim, ampak, tudi ko so še bili Viktorji ali pa druge podobne nagrade, je velikokrat poslal koga drugega. Ne verjamem, da ima toliko opravkov, da ne bi utegnil priti na prireditev, je pa takšno obnašanje nespoštljivo do organizatorja prireditve, pa tudi do ljudi, ki so glasovali zanj.

Se strinjam. Nespoštljivo je to.

Že viktorji so bili en ve,lik bullshit za promocijo revije Stop. Žarometi so pa bullshit na kvadrat, prav tako za promocijo revije, ki je nadomestek za Stop.
To vse skupaj ni vredno počenega groša, cela ta medijska scena, z mediji vred. Kaj si pa mislijo, da narediš klon revije in še klon nagrade in potem bo vse ok in vsi se bomo delali, da je to normalno?? NE, NI NORMALNO!!
To je sramota za Slovenijo in za medije!
Zato bi morali bojkotirat takšne nagrade in takšne medije.

Kdo predlaga nominirance, revija? Se jih tam objavlja, ljudje glasujejo? Ali je to kar ena kuhinja?
Konkretno me zanima, kako je bila nominirana oddaja Vse je mogoče? Enega človeka nisem slišal, ki bi oddajo pohvalil. Zelo, zelo so jo vsi kritizirali. Torej, kako je bila nominirana, še več, izbrana za najboljšo ??!!

Kdo predlaga nominirance, revija? Se jih tam objavlja, ljudje glasujejo? Ali je to kar ena kuhinja?
Konkretno me zanima, kako je bila nominirana oddaja Vse je mogoče? Enega človeka nisem slišal, ki bi oddajo pohvalil. Zelo, zelo so jo vsi kritizirali. Torej, kako je bila nominirana, še več, izbrana za najboljšo ??!![/quote]

Valič najboljši igralec;) ?? Poleg Šugmana, Forteja…?

New Report

Close