Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Gorenje izdelki so s*anje

Gorenje izdelki so s*anje

Prvi hladilnik crknu po enem mesecu so ga reklamirali. Drugi takoj po izteku 3 letne garancije. Pralni stroj star dve leti ropota kot da je kamenje noter serviser rekel da so ležaji zanič in se ne splača popravlat tak da če hočete da vam bela tehnika zdrži več kot 5 let ne kupujte gorenja.
lp


No viš, pa ti je pršlo!


Moja izkusnja Gorenje pralni stroj, nikoli v okvari…redno ciscenje filtrov in sistemov za prasek in mehcalec, prav tako pomivalni stroj petnajst let se nikoli v okvari, redno ciscenje in vzdrzevanje z soljo….:) lp

nova
Uredništvo priporoča

Od kdaj pa ima gorenje samo 3 leta garancije?
Jaz imam skrinjo staro 12 let dela BP, pomivalni stroj 14 let dela BP – brez popravil 🙂 Hladilnik smo kupili razstavni model zaradi nuje in nezmožnosti izbire (mere) in dela že leto dni BP garancija -5 let

Mater si imel smolo

Pa da ti je serviser to rekel ti verjamem, ker imam bekotov pralni stroj in so mi že 2x menjali motor 🙂 in tudi ta serviser je rekel do 6 let… Samo pralni stroj če je od gorenja ima 5 let garancije in bi ti moral menjat ležaje…zaj pa ne vem ali živiš v kateri drugi državi ali pa si totalni nevedež in nakladaš tja v 3 dni….

dej mal bolj ber, ti imaš stare zadeve, ki še niso bile našponane do izteka garancijske dobe. So bile res narejene za 10+let.
Nove mašine so pa en j**c. Soseda ima non stop serviserja na vratih.

Nekaj stvari je že kar krepko prek izteka garancijske dobe, pralni stroj je tik pred iztekom, nekaj jih je starih manj kot dve leti.
Čisto zadovoljni, vsa bela tehnika je Gorenje.


Moje mnenje je da na veliko nakladaš in pljuvaš čez Gorenje zaradi nekih drugih interesov. Kakšnh ne vem morda so cello upravičeni ampak to kar pišeš se pa lahko smatra kot blatenje.

1. če siz iz Slo ima Gorenje garancijo 5 let in to že kar nekaj časa, mislim da preko 15 let je tako. Torej če se ti je pokvaril hladilnik po 3 letih je še v garanciji in bi ga popravili
2. če so ti šli ležaji pri pralnem stroju garancija je 5 let bi ti jih serviser zamenjal ali pa ti pripeljejo novega če rečejo da se ne splača popravljati.

Meni kar pri Gorenju ni všeč je pečica. Nekako nimam občutka da je dovolj močna. Ostalo pa dela BP pa imam nekatere stvari stare 10+ let nekaj pa novejšega, no je je tudi že 2 leti.

Izdelki Gorenje res niso nek tehnološki presežek 21. st. Žal….ampak tako je.

Ja nekaj reci je okej , precej je tud klumpa. Tud jaz mam nekaj ne fajn izkusenj z njihovo robo. Je pa treba vedet da gorenje cel kup reci kupi in da samo svoj logo gor.tako da prav za vsak klump niso glih v celoti krivi

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Moj prejšnji pralni stroj gorenje je zdržal 15 let brez okvar in moj prejšnji hladilnik 12 let, moj sedanji pralni stroj gorenje je star 4 leta in se mi kar naprej kvarijo krtačke ležaji in pralni stroj cvili da ga ponoči slišim iz kleti in se zbudim,hladilnik je star 4 leta in se mi je začel trest in ropotat ko hudič, tako da stara roba gorenje je bila vredu nova je pa samo sranje. Zamrzovalno skrinjo gorenje je po 2 mesecih napihnal uzadi in so mi jo reklamiral zdaj mi 1 leto dela brez problema.Tako da nikoli več ne bom kupila robe od gorenja

Imamo super Gorenjev hldilnik, je že v 21. letu in vem, da gre h koncu, ampak upam, da še zdrži, ker takega ni več, pa ne mislim tehnološko, ampak prostorsko. Niti 1x ni bil na servisu!
Pralni stroj nam je crknil po petih letih, jbg, trije troci, centrifuga na polno, nimaš kaj.
Steklokeramika in pečica sta v redni uporabi tudi že 20 let, obe delata, niti enega servisa.

Pralni stroj imamo zdaj Beko, ker je bil edini, ki je ponujal, kar sem iskala. Tretje leto je v uporabi in je še vedno zanesljiv.

Naslednjič si kupi Candi. Se ti bo še kolcalo po Gorenju.

ti imaš..
ja povedala sem svoje izkušnje in nisem rekla da je njihova novejša bela tehnika isto kvalitetna…celo ji verjamem kaj ji je reklel serviser glede življenske dobe…ampak to, da ji stroja v garanciji ne popravi, ker se ne splača pa so bučke, kot to, da ima gorenje samo 3 leta garancije…
Sem pa že večx slišala, da njihovi pralni stroji niso vredu…napr.: moji kolegici na vlko trga- luknja oblačila…zato sem izbrala beko, ki ima tudi 5 let garancije pa so mi že 2x menjavali motor…še 7 mesecev pa bo garancija mimo in bomo videli kako dolgo bo vzdržal…

Avtorica, se zelo strinjam s tabo.

Za na morje sem kupila najcenejšo steklokeramično ploščo, saj sem mislila, da res ni razlike. Kaj pa je lahko slabega, če je najbolj poceni. In je bila od Gorenja, sem rekla, kako fajn, še podpiram naše. Vendar je res tako zanič, da sem jo po dveh sezonah vrgla stran.

Zakaj? Če posodo ne daš točno na sredino, že piska. Če se nekaj (lahko samo brisačka) dotika malo plošče, že piska. Ko pa želiš nekaj preklopit, moraš pa kar naprej tapkat. Pri domači Elektroluksovi kliknem enkrat za oznako polja, tukaj se pa zbriše. Skratka – zanič.

Meni je shodil pralni stroj leto po izteku garancije. Amortizerji fuc.

Kuhinja vsa v Gorenje strojih: steklokeramika, pečica, hladilnik, pomivalni stroj. Odpovedalo popolnoma vse v treh letih.

Se strinjam. Gorenje je krš, šrot. Moja izkušnja.

Mnenje glede pralnega stroja, moj je letnik 1990, z rednim vzdrževanjem (menjava gume na vratih, ja res da pred leti boben) dela kot ura (upam, da zaradi hvale ne crkne), ima krasne kratke programe ne pa ti novi ko najkraši program traja tam 2 do 3 ure. Svakinja ima Gorenje stroj sigurno 35 let, redno vzdržuje. Imamo srečo, da imamo enga starga serviserja, ki vse to obvlada.

Moje mnenje, da je vse odvisno od sreče tako pri beli tehniki, avtpomobilih in še kaj.


Ni vse v sreči. Novejši stroji so dejansko slabše kvalitete. Ne pomaga nobena sreča, če je stroj namenoma narejen za manj ciklov.

Cudno. Pri nas v kuhinji imamo vse od Gorenja – normalno dela že 10+ let. Pralni stroj prvi delal 18 let, zdajšnji jih ima 8.
Ne kupim drugega kot gorenje.

Tudi moja izkušnja z Gorenjevim štedilnikom je slaba. Ne priporočam njihove steklokeramične plošče.

Moji steklokeramika in pečica delata že 20 let. Seveda je v tem času tehnologija napredovala in sa zastareli, ampak dokler delata, ju nimam namena zamenjat. Servisirani nista bili niti 1x v vseh teh letih.

Dlje kot do garancije itak nič več ne zdrži. Tako je. Midva imava komplet kuhinjsko belo tehniko od Gorenja. Tudi pralni ter sušilni stroj sta njihova. Nobenih večjih problemov. Tiste bele tehnike, ki je delala po 15 let ni več.

pralni stroj, ,ki dela brez problema že 10. leto..vse ostalo imam bosch.

New Report

Close