Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ukradla hlače???

Ukradla hlače???

Prijateljica. Zdaj zgolj še nekdo, ki sem ga ali jo, nekoč poznala.
Da ne bom predolga. Skratka imela sem najboljšo prijateljico, žensko, ki je v življenju iskusila marsikaj, tako kot jaz. Živiva vsaka na drugi strani mesta. Jaz sem se selila v novo stanovanje, zamenjala službo in naneslo je, da sem bila tri tedne brez priključenega pralnega stroja.
Ta moja draga prijateljica, ki je bila mimogrede vsak dan pri meni na kavici (da ne bo pomote, ne gre za frkljo, temveč izobraženo 44-letnico) mi reče – daj ti magari jaz operem te hlače, pa potem prideš en dan do mene. … Ma evo, dejansko tako.
V torek je ni bilo na kavo, v sredo se ni več javljala na telefon, v petek sem dobila sporočilo – ne kliči me več… NIMAM, AMPAK NIMAM POJMA ZAKAJ?! NIČ SE NISVA SKREGALI ALI V KATERIKOLI BESEDI PRIŠLI NAVZKRIŽ!
Včeraj se peš odpravim do nje, češ, mogoče ima pa kakšne probleme in ni utegnila dvignit… Oz. jo napadla kaka depresija (nič novega v tem ponorelem svetu). Pozvonim spodaj pred blokom in osorno mi zavpije v tisti domofon – odjebi kaj me gnjaviš. Pusti me na miru. In ne morem ti dat tvojih oblačil, konec koncev boli me k… za tvoja oblačila.
Ni mi verjetno treba razlagat, da sem odprtih ust odšla nazaj domov! In kaj zdaj? Ker sem malo preveč maščevalen človek in ker me takšne stvari od ljudi zelo prizadanejo, madonca, jaz bi jo kar prijavila!

Vidve sta kaki “prijateljci”?

Ti jo kar prijavi, mogoče jo bo pa izočilo :).

Je njeno obnašanje zelo spremenjeno, drugačno od normalnega? Mogoče je kaj bolna?
Če sta bili res dobri prijateljici, se je nad takim obnašanjem za zamislit.
Če pa nista bili RES dobri….potem pusti vse skupaj…

Naj ima tiste rabljene hlače.Kupi si druge in pojdi naprej.Njo pa pusti.Zgleda, da ima velike probleme, za katerimi se skriva.Boš zvedela mogoče čez par let, kaj je bilo.Z ljudmi se marsikaj dogaja, predvsem ne krivi sebe – ona ima težave in ti jih očitno zaenkrat ne more povedati.

Da bi jo prijavila zaradi hlač? Grem rajši kupit nove, pa naj jih obdrži, če ji ni nerodno.Očitno ima ženska hude probleme.

Spet ena tema od promotorjev za večjo branost-…:(

Prijavila zaradi kraje hlač? Verjetno ne moreš, ker si ji jih sama dala. Kvečjemu zaradi goljufije.

Zdaj pa… razen če nisi čisto brez denarja in še strašno čustveno navezana na te hlače… pozabi, ni vredno časa.
To je bila še poceni šola o tem kaj je v resnici prijateljstvo in kako hitro se človek lahko zmoti o drugih ljudeh.
Nauči se svojo lekcijo in pojdi po nove hlače.

To naj bi bil starševski čvek, kjer “pisarijo” odrasli ljudje?

To be or not to be, that is the question?

Ne vem, kar na jok mi gre, ko berem, da ta forum drvi naravnost v prepad!

Pa ne zaradi ukradenih hlač, to je še najmanjši problem …

To s hlačami je še dokaj normalno, so še mnogo hujše stvari tukaj gor !

Ne verjamem, da ti je ukradla hlače in te skenslala zaradi enih hlač, razen če so to hlače iz čistega zlata posute z diamanti.

– je možno, da je slišala kaj o tebi, proti njej?
– pobrskaj po spominu, si ji kdaj kaj naredila, namerno ali nenamerno, si ji kdaj naredila kakšno škodo in ti zdaj s hlačami vrača?
– ima psihične težave in ne ti, ne tvoje hlače v bistvu nimate veze s tem?

Če nima psihičnih težav, mislim da sta za te hlače krivi obe.

Ma konec koncev se ne gre za tiste “ponošene” hlače. Bolj mi je čudno, kako se nekdo pri svojih letih obnaša? Bili sva dobri prijateljici, zaupnici. Res je imela nekaj časa težave z depresijo, vendar kolikor vem, jih je sanirala.
Res ne vem kako lahko nekomu kultura tako šepa. Bolj čudno pa to, da ne vem s čim bi se zamerila oz. kaj tako groznega sem ji naredila, da mi je sledila taka reakcija…

pišeš….in kolikor vem, jih je sanirala….

za dobro prijateljico ne bi tako napisala. TOČNO bi VEDELA.

Se ena moznost je, da ti je pomotoma unicila hlace med pranjem. Zabarvala, skrcila ali kaj podobnega, zdaj se pa sekira in je odreagirala kot je.
Kot najstnica sem si od kolegice enkrat sposodila majcko in se mi je to zgodilo, mi je bilo nerodno, vendar sem vrnila se opravicila, ponudila placilo. In nikoli vec si nic ne izposodim.
Pa tudi posodila sem le enkrat za en teden hlace, dobila nazaj cez pol leta unicene. In kolegica se me je ravno tako izogibala kot tvoja prijateljica.

V vecjih krajih imas pralnice, stane nekaj euro. Pride prav v takih primerih kot je tvoj.

pišeš….in kolikor vem, jih je sanirala….

za dobro prijateljico ne bi tako napisala. TOČNO bi VEDELA.[/quote]

Saj ti je sploh res ne poznaš!

Če bi jih oprala na roke, bi bili še danes bestici…….. aja, na roke ne znate prat.

Razumi jo vendar. Prinesla hlače domov, oprala, poskusila nategniti na rit in niso šle čez stegna. Kako grozno bi se ti počutila, če bi ugotovila, da ima tvoja prijateljica dve številki manjšo rit? Valjda da jo skenclaš iz tvojega življenja! :))


Se strinjam

Jaz bi rekla, da ti jih pri pranju uničila. In kot čustveno nezrela osebnost, je reagirala, kot je . Nezrelo.


Se strinjam[/quote]

Branost dokaj majhna, odgovorov malo.

Mene bi pa firbec matral kam pes taco moli..res bi me…in bi tud prisla zadevi do dne.
Tuki neki smrdi…konckoncev bi ti cote komot vrnila brez da se sploh vidita.
Pozvonis poves v domofon naj ti cote pusti pred svojimi vrati prides gor vzames in gres.evo to je ena moznost kako prit do cot brez da se vidis.
Ampak zakaj…bi kdo to naredil
Dej gremo se 07 gremo se detektiveavtorca ti pa poskus se zbrskat iz spomina…
Moja vprasanja
A ima moza al pa fanta
A ti tega fanta poznas

A si ti mela moza fanta
Ga je ona poznala
Ste sli kdaj dkup vn

Ali je našla kakšen listek v hlačah?

pišeš….in kolikor vem, jih je sanirala….

za dobro prijateljico ne bi tako napisala. TOČNO bi VEDELA.[/quote]

Če si človek komplet štorijo izmisli, pa je ne dodela, težko TOČNO ve 😉

Ja, mela je fanta, ki jo je pustil. Smo se družili večkrat.

Kasneje pa sem tega fanta imela še jaz. Pa je tudi mene pustil. Ni bil stanoviten.

zgleda da ima ženska neke zlo hude psihične težave tk da se jo kr izgogibaj

New Report

Close