Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kakšno imate mnenje o novem zakonu glede istosplonih partnerjev?

Kakšno imate mnenje o novem zakonu glede istosplonih partnerjev?

Danes je začel veljati nov zakon, ki istospolnim parom omogoča sklenitev partnerske zveze, s katerim imajo iste pravice kot ostali hetero pari, razen posvojitve otrok.

Moje mnenje je, da je to korak naprej za to manjšino. Pustimo ljudem živeti, kakor želijo.

Kakšnega mnenja ste pa vi?

http://www.rtvslo.si/slovenija/istospolni-partnerji-od-danes-lahko-prosto-sklepajo-partnerske-zveze/415815

Linka nisem odpirala, zakona ne poznam, ampak če se kdorkoli želi poročiti, naj se poroči…

kaj in kako se prčijo drugi, pa če to hočjo papirnato uredit!

nova
Uredništvo priporoča

Totalna zmaga za homoseksualce in otroke v homoseksualnih zvezah:

Kar pomeni, da lahko en homoseksualec posvoji otroka (kar je lahko že do zdaj), ko skleneta zvezo, pa otrok postane tudi od partnerja v smislu dolžnosti.

Cerkvene ovce so pa zadovoljne, ker se ne imenuje zakonska, temveč partnerska zveza, homoseksualci in njihovi otroci so pa itak dobili vse, kar so želeli.

Vsi ljudje bi morali imeti enake pravice, ne glede na spol, barvo kože, veroizpoved, narodnost, spolno usmerjenost …

moje mnenje:

boli me kur*c kaj delajo, dokler otroke prmir pustijo…

Če pod “pri mir pustijo” razumeš “en homoseksualec posvoji otroka, potem pa ob sklenitvi ta otrok postane tudi od drugega homoseksualca”, potem ja, zdaj homoseksualci otroke pustijo pr mir. 🙂

Če pod “pri mir pustijo” razumeš “en homoseksualec posvoji otroka, potem pa ob sklenitvi ta otrok postane tudi od drugega homoseksualca”, potem ja, zdaj homoseksualci otroke pustijo pr mir. 🙂

Podpišem, z dodatkom “vsi Slovenci”.

Podpišem, z dodatkom “vsi Slovenci”.

Kar se nanaša na:
enake pravice » 24 Feb 2017 12:46
Vsi ljudje bi morali imeti enake pravice, ne glede na spol, barvo kože, veroizpoved, narodnost, spolno usmerjenost …

Podpišem, z dodatkom “vsi Slovenci”.

Kar se nanaša na:
enake pravice » 24 Feb 2017 12:46
Vsi ljudje bi morali imeti enake pravice, ne glede na spol, barvo kože, veroizpoved, narodnost, spolno usmerjenost …

moje mnenje:

boli me kur*c kaj delajo, dokler otroke prmir pustijo…

Če pod “pri mir pustijo” razumeš “en homoseksualec posvoji otroka, potem pa ob sklenitvi ta otrok postane tudi od drugega homoseksualca”, potem ja, zdaj homoseksualci otroke pustijo pr mir. :)[/quote]

poglej, nimam nič proti njim haha:) naj počenjajo kaj jim paše res boli me kurac kaj delajo, ampak ni mi pa kul da bi posvajali otroke in bi bili nato družina v kateri sta npr dva očeta in en otrok. Mogoče to v prihodnosti nekoč nebo tak tabu, ampak trenutno še družba ni pripravljena na to, in kdorkoli ki pravi da se iz tega otroka nebi norčevali (in ga s tem tudi zaznamovali) je idijot.


preden bo tepcem kapnilo, kaj to pomeni, se bodo že namnožili.

Če pod “pri mir pustijo” razumeš “en homoseksualec posvoji otroka, potem pa ob sklenitvi ta otrok postane tudi od drugega homoseksualca”, potem ja, zdaj homoseksualci otroke pustijo pr mir. :)[/quote]

poglej, nimam nič proti njim haha:) naj počenjajo kaj jim paše res boli me ****** kaj delajo, ampak ni mi pa kul da bi posvajali otroke in bi bili nato družina v kateri sta npr dva očeta in en otrok. Mogoče to v prihodnosti nekoč nebo tak tabu, ampak trenutno še družba ni pripravljena na to, in kdorkoli ki pravi da se iz tega otroka nebi norčevali (in ga s tem tudi zaznamovali) je idijot.[/quote]

Posvajali so lahko že zdaj, niso pa imeli drugih pravic …

Prvo kot prvo mi gre na bruhanje.

Ampak ok če se morajo poročit naj se ampak kar se pa tiče otrok , da bi jih ti čudaki posjvojevlai sem pa strogo proti.

Ampak logično zdaj so dobili ta zakon spet niso zadovoljni oni bi radi zdaj še več in več.

V glavnem na brhanje mi gre.

bla bla bla

poglej, nimam nič proti njim haha:) naj počenjajo kaj jim paše res boli me ****** kaj delajo, ampak ni mi pa kul da bi posvajali otroke in bi bili nato družina v kateri sta npr dva očeta in en otrok. Mogoče to v prihodnosti nekoč nebo tak tabu, ampak trenutno še družba ni pripravljena na to, in kdorkoli ki pravi da se iz tega otroka nebi norčevali (in ga s tem tudi zaznamovali) je idijot.[/quote]

Posvajali so lahko že zdaj, niso pa imeli drugih pravic …[/quote]

no kolikor jaz vem, pri nas istospolna partnerja ne moreta posvojiti otroka? In tudi prav je tako.

posvajajo lahko že sedaj, samo ne kot par, ampak kot posameznik, torej morajo narediti dva koraka več.

Posvajali so lahko že zdaj, niso pa imeli drugih pravic …[/quote]

no kolikor jaz vem, pri nas istospolna partnerja ne moreta posvojiti otroka? In tudi prav je tako.[/quote]

lahko posvoji eden, potem pa drugi partner posvoji. samo malo več komplikacij je. Torej se motiš.

no kolikor jaz vem, pri nas istospolna partnerja ne moreta posvojiti otroka? In tudi prav je tako.[/quote]

lahko posvoji eden, potem pa drugi partner posvoji. samo malo več komplikacij je. Torej se motiš.[/quote]

no, možno da se motim, in vem tudi da so “luknje” po katerih lahko malce zaobideš zakon ampak pri nas “poročena” ? ali kako naj rečem? istospolna partnerja skupaj NE moreta posvojiti otroka. . nočem zanetiti kakšnega prepira ampak res nerazumem kaj si tule napisal:
lahko posvoji eden, potem pa drugi posvoji?….

lahko posvoji eden, potem pa drugi partner posvoji. samo malo več komplikacij je. Torej se motiš.[/quote]

no, možno da se motim, in vem tudi da so “luknje” po katerih lahko malce zaobideš zakon ampak pri nas “poročena” ? ali kako naj rečem? istospolna partnerja skupaj NE moreta posvojiti otroka. . nočem zanetiti kakšnega prepira ampak res nerazumem kaj si tule napisal:
lahko posvoji eden, potem pa drugi posvoji?….[/quote]

res je, ne moreta iti dva homota na CSD in se dati na seznam za posvojitve.
Lahko pa najprej eden posvoji kot samska oseba. Kasneje pa še drugi kot novi partner te samske osebe.
Ženske pa si lahko otroke tudi same rodijo.

lahko posvoji eden, potem pa drugi partner posvoji. samo malo več komplikacij je. Torej se motiš.[/quote]

no, možno da se motim, in vem tudi da so “luknje” po katerih lahko malce zaobideš zakon ampak pri nas “poročena” ? ali kako naj rečem? istospolna partnerja skupaj NE moreta posvojiti otroka. . nočem zanetiti kakšnega prepira ampak res nerazumem kaj si tule napisal:
lahko posvoji eden, potem pa drugi posvoji?….[/quote]

okej sem malo prebral druge objave na tejle temi in zdaj razumem… ja nevem no še vedno se mi ne zdi prav. naj se pokajo u ritko ali delajo bilokaj boli me joli res, ampak prosim pustite otroke na miru..

Posvajali so lahko že zdaj, niso pa imeli drugih pravic …[/quote]

no kolikor jaz vem, pri nas istospolna partnerja ne moreta posvojiti otroka? In tudi prav je tako.[/quote]

Seveda lahko.
Samska oseba, čeprav živi z istospolnim partnerjem, je še zmeraj samska oseba in kot taka lahko posvoji otroka. Kasneje stopi v zvezo in partner/partnerica posvoji otroka svojega partnerja/partnerke.
Malo daljši postopek, ampak to se je smelo in se je dogajalo že zdaj.

no, možno da se motim, in vem tudi da so “luknje” po katerih lahko malce zaobideš zakon ampak pri nas “poročena” ? ali kako naj rečem? istospolna partnerja skupaj NE moreta posvojiti otroka. . nočem zanetiti kakšnega prepira ampak res nerazumem kaj si tule napisal:
lahko posvoji eden, potem pa drugi posvoji?….[/quote]

okej sem malo prebral druge objave na tejle temi in zdaj razumem… ja nevem no še vedno se mi ne zdi prav. naj se pokajo u ritko ali delajo bilokaj boli me joli res, ampak prosim pustite otroke na miru..[/quote]

a se ful obremenjuješ s seksom svojih staršev? Mislim, da se večina otrok ne.

New Report

Close