Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prvič grem v mehiškoo restavracijo

Prvič grem v mehiškoo restavracijo

Dobrodošel kakšen nasvet, kaj se splača naročit, katera jed je res dobra?
Ne znam mehiško..ha ;))

Živjo!

Odvisno v katero greš, meni so delo dobri sticky fingersi (panirano piščančje meso v sladko kisli omaki in zraven dobiš ponavadi ogromno prilog, vsaj v Cantini v BTCju ) , pa razne tortilije, kaj boš notri pa izberi po okusu. Dober tek!

No, to je pa res vprašanje… za nas, ki natanko poznamo tvoj okus…

Iskreno – meni je v mehiških vse všeč; nisem še dobil oz. naročil nič, kar mi ne bilo všeč in okusno.

nova
Uredništvo priporoča

Meni je pa vse zanič. Premastno, pa koruza in fižol nista moja favorita. Tudi nacho sir mi je zanič.

Za vcasih je mehiska hrana kar dobra, ne bi je pa jedla vsak dan. Poskusi kaksen burrito oz. tortiljo (polnjena je lahko z mesom in zelenjavo). Sicer pa nic ne skrbi, ker je v meniju zraven imen hrane opisano, kaj to je oz. kaj ta jed vsebuje.
Pa dober tek!

Jaz nisem za pekoče, zato vzamem quesedilo (ne znam prav napisat).

V katero mehiško pa greš?

Meni je najboljše: – chimicanga con pollo (tortilja z nadevom – piščanec),
– fajitas (piščanec z zelenjavo, zraven dobiš omake, si sam zložiš v tortiljo, zviješ, poješ),
– solata s piščancem.

Poguglaj za čimičango in fahitas 🙂
Pa dober tek. Meni je to zelo dobro, si mi dala ideja, moram iti v kratkem spet.

Obicajno imajo ob jedeh v slovenscini opise, kaj to je in iz cesa je sestavljena.
Jaz vedno gledam, da zraven ni fizole, ker je ne maram.

Izogibam se fižola in nachota, ampak sicer pa je veliko jedi, ki so mi dobre: Sticky fingers, bbq wings, quesada de pollo,..

ker GA ne maram

fižol in ne fižola

Če ne poznaš jedi, te tisti obsežni jedilni list v mehiških restavracijah res lahko zmede…

Naroči chimichangas s polnilom po lastni izbiri in ne moreš faliti…

Tenks vsem za predloge. Mi ne tekne pekoča hrana, upam, da se bom znašel. Kaj pa sladica, priporočilo?
Pa si to hrano doma kaj naredite in katero?

Povej v katero mehiško greš in ti svetujem po njihovem jedilniku – tudi za sladico, itak imajo vsi objavljeno na spletu jedilnike.

Ja, tortille v vseh mogočih oblikah in polnilih; pekoče in nepekoče, pa tudi z različnimi omakami. Npr. s pekočo črno čokoladno omako so super!

Nachose z omakami in vsemi mogočimi siri – tople in hladne;
Chilli con carne tudi

moram se pa še naučit skuhati koruzno juho.

New Report

Close