Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moja sestra v LInzu ne upa več hčerk puščat samih domov iz šole

Moja sestra v LInzu ne upa več hčerk puščat samih domov iz šole

Ima dve hčerki stari 9 in 12 let. Do zdaj sta hodili sami domov, saj imajo šolo blizu. A zdaj se dogaja, da že tako majhne punčke ogovarjajo odrasli moški (ne bom pisala kateri, saj bo takoj brisano), ki postopajo vsepovsod. Zdaj si jih ne upa več puščat same domov in hodi sama po njiju ali pa včasih mati sošolke, ki živi v sosednjem bloku. Ja, tako je to postalo, pa brišite kokr čte.

Naj pač počakata na starše, da jih prideta iskat.Nikoli ni idealno in nikoli ni bilo.Lahko se pa preseliš v
Mongolijo.

Naj pač počakata na starše, da jih prideta iskat.Nikoli ni idealno in nikoli ni bilo.Lahko se pa preseliš v
Mongolijo.[/quote]

Ne razumeš. Prej je bila to varna soseka, pa čeprav je veliko priseljencev (Turki, ampak ti ne nadlegujejo žensk in punčk). Zdaj pa ni več varno. Trikrat lahko ugibaš zakaj.

nova
Uredništvo priporoča

Pustijo pri miru je menda se ok 🙁 . Jaz z svojima pupama zato ne grem vec sama v Tivoli,kaj sele Roznik. Ce ljudje nimajo dela se obicajno ukvarjajo z kriminalom. Otrok za preprodajo je menda biznis. Glede spodobnosti in nagonov pa..itak nimajo tabujev a ne.

Ne upaš si v Tivoli in na Rožnik? Saj se hecaš?

V sosednji državi že pred 20 leti niso pustili iz šole otrok do 5. razreda OŠ, če ni prišel nihče ponje. Pa ne kar kdo. Za vsakogar, ki ni bil starš, so morali starši na začetku leta v šoli deponirati podpisano pooblastilo, da lahko prevzame otroka.


Eni ti bodo celo verjeli. Ne piši takih. Tu je folk, ki v vsem vidi grožnjo.

Ne upaš si v Tivoli in na Rožnik? Saj se hecaš?[/quote]

Nič se ne heca. Strah in paniko je treba širiti za vsako ceno, Lep primer tista “grozljivka v Ljubljani”, ko sta dva žeparčka eni punci poskusila ukrasti denarnico, pa jima ni ratalo. Pisalo se je pa tako, da jo je obkolila horda migrantov, ki so napadli, ustrahovali, oropali in skoraj posilili nekaj deklet. Vse, za senzacijo, tudi laganje, da se kar kadi.
Napihovanje, paničarjenje, zganjanje kravala za nič….zdaj že dobro leto nimamo mira, pa čeprav večina med nami še ni videla migranta v živo.

Evropejci so res super ljudje, v enem letu so se čisto prilagodili migrantom. Hodijo po otroke, na dolocene kraje ne gredo vec, v parke ne zajajajo, hodijo v skupinah….super. Kar tako naprej. Mogoče kot nasvet, ruta na glavo, burka, pa spremstvo moškega vam bo se olajsalo bivanje v evropskih mestih.

Ob vsem tem pisanju se samo čudim, da “naši” pedofili ne gredo “na zabavo” v kako arabsko deželo. Ko berejo kako tam ni tabujev, ni kazni za posilstva. Za njih prava Indija Koromandija !? 🙂

Naj pač počakata na starše, da jih prideta iskat.Nikoli ni idealno in nikoli ni bilo.Lahko se pa preseliš v
Mongolijo.[/quote]

Citira nekdo iz naslonjača.

Ko se bo dogajalo tvojim bližnjim, boš pa dojel-a, a ne?

Ampak ker je zate pač en “Linz” daleč od tebe, te ne gane…. Ti, “sam jamrr” vzdevek…

Nekaterim mora res se zgodit na domačem dvorišču, pod domačim foteljem, da boste dojeli.

Imam otroke in mi ni vseeno za njihovo varnost z vidika. Ker že vsesst se na avtobus, pa peljat se v BTC, ali pa kamorkoli drugam, bo kmalu problem… Žal ne bo več tako varno in brezskrbno za današnja dekleta, najstnike, kot je bilo zadnjih 15 let. Nič več.

Č jim bodo pa prste tam posekal, kako pa bodo pol naprej? saj niso nori, da gredo tja….


Eni ti bodo celo verjeli. Ne piši takih. Tu je folk, ki v vsem vidi grožnjo.[/quote]

Bi bilo fajn, da doživiš na lastna čutila, kot tisto dekle morda. Potem boš verjel-a , al še vedno ne?


Zal se ne!! Odkar sm naletela na skupino le-teh.Ima kar dobro razvito intuicijo. Ti pogledi so bili pogledi ”na prezi za premikajoco tarco”. Grem cez dan za vikend ko je gneca in sicer z mozem ali vsaj se eno odraslo osebo. Ne bi pa se srecala sama z njimi z otroci in polno grmovja,stranpoti. Se policaj mi je rekel,da edino pametno razmisljam ker zal bo postajalo vedno bolj nevarno,njihov odzivni cas je slab,jih je premalo,sicer te pa ob napadu itak noben ne pusti opraviti se tel.klic a ne. No,solzilec je itak vedno z mano..samo ce nas obkrozi 7 podivjanih mladcev tud ta ne pomaga prevec. Ne nosim glave na prodaj, ob otrocih sem pa se toliko bolj previdna. V Lj sem se veckrat srecala z njimi in ti pogledi povedo vec kot besede (direktno zrenje v oci,dolgo casa ipd)..psiho scena za nase kulturne navade.

Ne upaš si v Tivoli in na Rožnik? Saj se hecaš?[/quote]

Ja,si mislimPrav v Linzu je bilo ze pred deset leti toliko zamotanih bab,prav orto, v crnih sotorih,s facami prekritih,nekatere tudi prek oci.Gor je katastrofa,islamisti jim prevzemajo mesto. Namenoma sem napisala islamisti,da ne tu kakih ugovarjanj.So se razmnozili kot scurki,nacrtno ne prilagojeni,Avstrijci bodo se tenko piskali.Kot tudi mi,ce se ljudje ne bodo zavedale,za ka tu sploh gre.Pri nas je toliko njihivih predvsem simpatizerk, ki pa pojma nomajo.

Malo drukenfehlerja,,pardon.

Naj pač počakata na starše, da jih prideta iskat.Nikoli ni idealno in nikoli ni bilo.Lahko se pa preseliš v
Mongolijo.[/quote]

Citira nekdo iz naslonjača.

Ko se bo dogajalo tvojim bližnjim, boš pa dojel-a, a ne?

Ampak ker je zate pač en “Linz” daleč od tebe, te ne gane…. Ti, “sam jamrr” vzdevek…

Nekaterim mora res se zgodit na domačem dvorišču, pod domačim foteljem, da boste dojeli.

Imam otroke in mi ni vseeno za njihovo varnost z vidika. Ker že vsesst se na avtobus, pa peljat se v BTC, ali pa kamorkoli drugam, bo kmalu problem… Žal ne bo več tako varno in brezskrbno za današnja dekleta, najstnike, kot je bilo zadnjih 15 let. Nič več.[/quote]
Nič več in nikoli več.

nova spisala celo grozljivko,trebušnik na akanalizaciji pojasnil da oni nisi pa že nič hudga naredili,aja,komu verjet

In kako bi naprimer bilo, če bi bil glavni “akter te grozljivke tvoj otrok? Aja, seveda, ne more bit, ker ti tako rečeš, da ne more bit.

Naj pač počakata na starše, da jih prideta iskat.Nikoli ni idealno in nikoli ni bilo.Lahko se pa preseliš v
Mongolijo.[/quote]

Citira nekdo iz naslonjača.

Ko se bo dogajalo tvojim bližnjim, boš pa dojel-a, a ne?

Ampak ker je zate pač en “Linz” daleč od tebe, te ne gane…. Ti, “sam jamrr” vzdevek…

Nekaterim mora res se zgodit na domačem dvorišču, pod domačim foteljem, da boste dojeli.

Imam otroke in mi ni vseeno za njihovo varnost z vidika. Ker že vsesst se na avtobus, pa peljat se v BTC, ali pa kamorkoli drugam, bo kmalu problem… Žal ne bo več tako varno in brezskrbno za današnja dekleta, najstnike, kot je bilo zadnjih 15 let. Nič več.[/quote]
Vem za par primerov, ko so bili v BTC-ju (v Ljubljani), napadene in okradene ženske. V garaži, na parkingu … In to pred par leti, ko še ni bilo “problemov” z migranti. Pa folk še kar množično dere v BTC.

Kaj znate dramatizirati, glih vašga otrtoka bo nek muslič naškoču, ki bo čakal tam za grmovjem. N e serite, če se pa zgodi se pa zgodi. Saj so prej tudi tam pa tam kakšno posilili, slovenćki, pa tudi slovenčki, pa tudi bosančki. Tako pač je. Tisti ki se bojite, pojdite pa mamicam domov za šporhed.

Ne upate si iti sama v Tivoli in Rožnik? Česa vas je pa strah? Da bo pobegnil tiger iz živalskega vrta? Dajte bit malo manj prestrašena pa uživajte in ne videti v vsakem grožnje….

Tako bo, kot boš ti nakomandiral-a, a ne? Bomo pokomentirali spet, ko se bo zgodilo tudi tukaj. Do takrat pa: brzdaj se preko tipkovnice s takimi kometarji.

Ne upate si iti sama v Tivoli in Rožnik? Česa vas je pa strah? Da bo pobegnil tiger iz živalskega vrta? Dajte bit malo manj prestrašena pa uživajte in ne videti v vsakem grožnje….[/quote]

Jaz sem bila posiljena zato mi je neprijetno. Strah me je takšnih ljudi kot ste vi. Ki se norčujejo iz ljudi in njihove stiske. Ti misliš, da so vsi ljudje tako srečni kot si ti. Žal ne.


Lahko rece: ce se zgodi,se zgodi. Ker ti ocitno manjka empatije mislim,da je cas,da sam/a izkusis. Pa magari eno analno posilstvo ce si moski..z vzorcem HIVa,sifilisa,hepatitisa ipd. Brez prerezanega vrata potem ce bos priden. Seveda ti v resnici tega ne zelim ampak eni si ocitno ne znate drugace predstavljati.

New Report

Close