Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj moški WC-ji ob pisoarjih nimajo toaletnega papirja?

Zakaj moški WC-ji ob pisoarjih nimajo toaletnega papirja?

To je zelo nehigienično! Kako naj si ga pa obriše? Potem ga pa da v gate še mokrega, te so pa potem vse poscane. Fuj! In tega še celo v UKC-ju ni, kjer bi morala biti higiena sploh pomembna! Ogabno!

Feministični problemi?
Poscane gate ima samo tisti, ki je že malo inkontinenčen….
Ostali s tem nimamo problemov.

Možakarji si tisto one lahko otresejo. Tako kot ti odtreseš moker dežnik.

Otresamo ga pa radi, tako kot ženske svoje jezike.

Feministični problemi?
Poscane gate ima samo tisti, ki je že malo inkontinenčen….
Ostali s tem nimamo problemov.[/quote]

Bi razmišljal drugače, če ne bi bil samo “vtikač”. Zato ti je ravno, ker ga samo “vtikaš”….Če bi bil vtičnica, bi te še kako skrbelo, v kakšnem stanju pride vtikač pride v tvojo vtičnico….. In da meni nekdo vtikač daje noter, ki je že ves prepojcan in neumit – ne hvala…..

In ja, moški , ki samo otrsejo imajo prav tako leglo bakterij v gath na otresenem. Potem pa vtikač vtikajo, ko je prilika.

Zato, ker nimajo mokrega wc papirja, samo suhega. SUh pa se jim prime na kožco in glavič. Tega pa ne marajo, ker se potem svaljka in jih žuli. Zato samo otresejo.

Moker wc papir pa je OK. Odvisno tudi od tipa moškega, koliko čez dan skrbi za svojo intimno higieno.

če z urinom umivaš roke, nastane tvoj problem. če uriniraš pravilno/normalno tega problema ni.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Feministični problemi?
Poscane gate ima samo tisti, ki je že malo inkontinenčen….
Ostali s tem nimamo problemov.[/quote]

Bi razmišljal drugače, če ne bi bil samo “vtikač”. Zato ti je ravno, ker ga samo “vtikaš”….Če bi bil vtičnica, bi te še kako skrbelo, v kakšnem stanju pride vtikač pride v tvojo vtičnico….. In da meni nekdo vtikač daje noter, ki je že ves prepojcan in neumit – ne hvala…..

In ja, moški , ki samo otrsejo imajo prav tako leglo bakterij v gath na otresenem. Potem pa vtikač vtikajo, ko je prilika.[/quote]
verjemi, da so vtičnice bolj umazane, včasih je pri kateri malo manjkalo da se ni še drata ven vleklo…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Bi razmišljal drugače, če ne bi bil samo “vtikač”. Zato ti je ravno, ker ga samo “vtikaš”….Če bi bil vtičnica, bi te še kako skrbelo, v kakšnem stanju pride vtikač pride v tvojo vtičnico….. In da meni nekdo vtikač daje noter, ki je že ves prepojcan in neumit – ne hvala…..

In ja, moški , ki samo otrsejo imajo prav tako leglo bakterij v gath na otresenem. Potem pa vtikač vtikajo, ko je prilika.[/quote]
verjemi, da so vtičnice bolj umazane, včasih je pri kateri malo manjkalo da se ni še drata ven vleklo…[/quote]

no, no no – iz spodobne primerjave ni treba zaidet v vulgarno….

1. Otresanje zadovoljivo osuši in odstrani kapljice urina

2. Če že kaj ostane po otresanju:
2.1 Urin je sterilen
2.2 Zdrav urin je pretežno bister, brez vonja skoraj sama voda
2.3 Ostanejo relativno tako majhne količine da se sploh nima smisla obremenjevat.

3. Vsak normalno vzgojen civiliziran dec bo dnevno zamenjal gate po tuširanju/kopanju/umivanju

Urin je sterilen, dokler je notri. V stiku z zrajkom pa se takoj začne razkroj in nastanejo bakterije. Takoj, ko pricurlja ven iz sečnice…. Mal pobrskaj po sodobni medicini pa pusti stare vraže pradedov in babic, ki so si na rane urinirali misleč, da bodo razkužili…..

Urin je sterilen, dokler je notri. V stiku z zrajkom pa se takoj začne razkroj in nastanejo bakterije. Takoj, ko pricurlja ven iz sečnice…. Mal pobrskaj po sodobni medicini pa pusti stare vraže pradedov in babic, ki so si na rane urinirali misleč, da bodo razkužili…..[/quote]

Ja kaj je bilo pa tega treba? Se zdaj bolje počutiš ? Pojdi lepo v kot pa pridi nazaj ko se boš znal/a lepo pogovarjat.

Tudi ti nisi biser inteligenzze. Bakterije NE nastanejo ampak od nekod pridejo in se namnožijo na fekalijah. Z zdravim urinom teh težav praktično ni, ker je v njem sama voda in sol. Sploh pa v teh količinah ko se tako hitro posuši… brezveze komplicirat.

Tvoj namen je bil kaj točno? Povedat da si pametn/a? Jaaaa sevedaaa siiiii zdaj mi pa lepo daj mir in pojdi spat.

Ne pametuj “pojma nimaš” saj je “kompliciraš” kar točno napisal.

Po drugi strani pa, po scanju si ga otresemo, pred seksom nam ga pa ženske fafajo, da v njeno luknjo vtaknemo čistega.
Ups, po fafanju je še bolj umazan, saj je dokazano, da je v ustih še največ bakterij.
Kaj pa sedaj, MONe neumne???


verjemi, da so vtičnice bolj umazane, včasih je pri kateri malo manjkalo da se ni še drata ven vleklo…[/quote]

no, no no – iz spodobne primerjave ni treba zaidet v vulgarno….[/quote]
Pa ima vseeno prav.

no ja, cvet moškega mona je dobil spet svojo kost za glodanje. Napade vsakogar, ki jim kaj življenskega in pravilnega napiše. Glodejao, pa čeprav samo zaradi otresanja.

Pa kako so tisočletja lahko moški preživeli brez brisanja v wc papir ‘po uporabi’?

Misterij brez odgovora…


kaj življenjskega pa je bilo napisanega? in kaj pravilnega? dejstvo je, da je penis po pravilnem uriniranju bolj čist od šiške pa če si jih še tako vestno brišete.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Feministični problemi?
Poscane gate ima samo tisti, ki je že malo inkontinenčen….
Ostali s tem nimamo problemov.[/quote]

Bi razmišljal drugače, če ne bi bil samo “vtikač”. Zato ti je ravno, ker ga samo “vtikaš”….Če bi bil vtičnica, bi te še kako skrbelo, v kakšnem stanju pride vtikač pride v tvojo vtičnico….. In da meni nekdo vtikač daje noter, ki je že ves prepojcan in neumit – ne hvala…..

In ja, moški , ki samo otrsejo imajo prav tako leglo bakterij v gath na otresenem. Potem pa vtikač vtikajo, ko je prilika.[/quote]

Aha… verjetno imaš problem s tem, ker imaš rada kvikije.
Jbg, pri kvikiju moraš za tistih par minut užitka zobe stisnit, če ni nobene kopalnice s tušem v bližini.
Sicer pa – moj vtikač je precej čist, ponavadi čistejši kot vtičnica marsikatere na sveže napudrane prevzetnice.

vedno nosim s seboj vlažilne robčke Nivea in si ga obrišem

Evo, pravi desc za gospo Vtičnico.

Ampak dežnik je tudi po otresanju moker.

Urin je sterilen, dokler je notri. V stiku z zrajkom pa se takoj začne razkroj in nastanejo bakterije. Takoj, ko pricurlja ven iz sečnice…. Mal pobrskaj po sodobni medicini pa pusti stare vraže pradedov in babic, ki so si na rane urinirali misleč, da bodo razkužili…..[/quote]

Ja kaj je bilo pa tega treba? Se zdaj bolje počutiš ? Pojdi lepo v kot pa pridi nazaj ko se boš znal/a lepo pogovarjat.

Tudi ti nisi biser inteligenzze. Bakterije NE nastanejo ampak od nekod pridejo in se namnožijo na fekalijah. Z zdravim urinom teh težav praktično ni, ker je v njem sama voda in sol. Sploh pa v teh količinah ko se tako hitro posuši… brezveze komplicirat.

Tvoj namen je bil kaj točno? Povedat da si pametn/a? Jaaaa sevedaaa siiiii zdaj mi pa lepo daj mir in pojdi spat.[/quote]

Tvoj lulek ni sterilen, ne more bit. Potenje itn. tako da, takoj ko zadeva pride v stik z zrakom, se začne razkroj. Le da pri bolj čistih počasneje, pri umazancih pa začne zaudarjat takoj.


kaj življenjskega pa je bilo napisanega? in kaj pravilnega? dejstvo je, da je penis po pravilnem uriniranju bolj čist od šiške pa če si jih še tako vestno brišete.[/quote]

Glede tega se strinjam, pa sem ženska. A vseeno ne morete trdit, da je čist.Ker ni.
jaz si jo zato umijem vsaj ene 3x na dan, ker … hočem biti čista. In tudi sem.


kaj življenjskega pa je bilo napisanega? in kaj pravilnega? dejstvo je, da je penis po pravilnem uriniranju bolj čist od šiške pa če si jih še tako vestno brišete.[/quote]

Glede tega se strinjam, pa sem ženska. A vseeno ne morete trdit, da je čist.Ker ni.
jaz si jo zato umijem vsaj ene 3x na dan, ker … hočem biti čista. In tudi sem.[/quote]

še zmeraj je notranji organ…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Ja kaj je bilo pa tega treba? Se zdaj bolje počutiš ? Pojdi lepo v kot pa pridi nazaj ko se boš znal/a lepo pogovarjat.

Tudi ti nisi biser inteligenzze. Bakterije NE nastanejo ampak od nekod pridejo in se namnožijo na fekalijah. Z zdravim urinom teh težav praktično ni, ker je v njem sama voda in sol. Sploh pa v teh količinah ko se tako hitro posuši… brezveze komplicirat.

Tvoj namen je bil kaj točno? Povedat da si pametn/a? Jaaaa sevedaaa siiiii zdaj mi pa lepo daj mir in pojdi spat.[/quote]

Tvoj lulek ni sterilen, ne more bit. Potenje itn. tako da, takoj ko zadeva pride v stik z zrakom, se začne razkroj. Le da pri bolj čistih počasneje, pri umazancih pa začne zaudarjat takoj.[/quote]

Kako pa ti veš kakšen je moj? 😉 Marjanca a si to ti?

Higieno imam zagotovo bolje poštimano kot marsikdo od vas ki se zgražate. Saj na troli vsaka tatretja oseba smrdi ko hur, najslabši so pa tisti ki s parfumi poskušajo prikrit vonjave.

New Report

Close