Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kadilci – koliko cigaret dnevno pokadite

kadilci – koliko cigaret dnevno pokadite

Koliko cigaret na dan pokadite in koliko let? Imate kakšne zdravstvene težave?

25 let po 10-20 na dan. Razen kašljanja še nič težav. Na koži sem mi pri 50-ih k sreči še ne pozna.

Zakaj smo antikadilci v tej temi nezaželjeni? A če odprem eno za nekadilce, boste kadilci držali prste stran?

Kaksnih 10 na dan,30 let. Nic opazila na kozi, ne kasljam, nisem zasopla ipd, je pa res,da sicer ne zivim prevec rizicno tj ne pijem drugega kot vodo, ne jem mesa in procesirane hrane ze vsaj 20 let, se izogibam stresu ipd.

Placujte dražje zdr.zavarovanje . Zastrupljate sebe in druge!

Zdravo živiš :)))

Skorajda :-). Cigaretke imam za svoj gust, zacimbo, par minuten presek med dnevnimi dogodki.

Zdravo živiš :)))[/quote]

Če si antikadilec, predvidevam, da si nekadilec(ka). Torej??

Praskaj se tam, kjer te srbi.

Jaz ne morem reči za dnevno dozo, ker sem kadilsko usmerjena na obroke. Včasih par dni nič, potem kak dan enega ali dva, včasih tudi pet, če je čaga, pa gre tudi cela škatla. Na mesec nekje štiri,pet škatlic.

Ja, pozabila sem še napisat, da tako obročno kadim 20 let. Zdravstvenih težav zaenkart še nimam nobenih. Pred leti sem bila tudi na slikanju pljuč – čista ko suza.


Koliko mi jih plačaš??

Jaz pokadim do 20 cigaret dnevno 25 let. Z zdravjem vse ok razen malo povišan horesterol.

Koliko drazje? Ko sem delal se v Sloveniji, je postavka “Prispevki za zdr. zav.” bila tam okoli 90 tisoc Tolarjev na placilni listi (torej okoli 400 evrov). Koliksna je pa tvoja?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

http://www.bmj.com/content/328/7455/1519?variant=full-text&goto=reply

in kako bos odgovorila na avtoricino vprasanje? Eni ste pamet res na cesti pobrali.

Nezaželeni ste zato, ker NE kadite. Ne morete odgovoriti na vprašanje KOLIKO pokadite dnevno.
Razumeš??? Je pretežko?!

Koliko drazje? Ko sem delal se v Sloveniji, je postavka “Prispevki za zdr. zav.” bila tam okoli 90 tisoc Tolarjev na placilni listi (torej okoli 400 evrov). Koliksna je pa tvoja?[/quote]

Si imel osnovo v višini dvakratnika povprečne SLO plače? Predvidevam, da govoriš o zdravstvenih prispevkih kot s.p., ne samo o prispevkih delojemalca.

Koliko drazje? Ko sem delal se v Sloveniji, je postavka “Prispevki za zdr. zav.” bila tam okoli 90 tisoc Tolarjev na placilni listi (torej okoli 400 evrov). Koliksna je pa tvoja?[/quote]

Si imel osnovo v višini dvakratnika povprečne SLO plače? Predvidevam, da govoriš o zdravstvenih prispevkih kot s.p., ne samo o prispevkih delojemalca.[/quote]

Sem mislila, da je to tema, koliko kdo pokadi?

Pa se je spet sprevrglo v neko kvazi filozofiranje …Desija, ali kako mu je že ime :(. Ta človek pa zna zasmetit temo.

Si imel osnovo v višini dvakratnika povprečne SLO plače? Predvidevam, da govoriš o zdravstvenih prispevkih kot s.p., ne samo o prispevkih delojemalca.[/quote]

Sem mislila, da je to tema, koliko kdo pokadi?

Pa se je spet sprevrglo v neko kvazi filozofiranje …Desija, ali kako mu je že ime :(. Ta človek pa zna zasmetit temo.[/quote]

Gremo nazaj na cigarete 🙂

Pokadim, čisto odvisno od dneva, včasih nič, včasih več kot pol škatlice. Kadim že od srednje šole, torej že kar nekaj časa.
Ne kašljam, na slikanju par let nazaj so bila pljuča čista, na zadnjem zdravniškem je bila kapaciteta pljuč več kot 15{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} višja od povprečja glede na starost, nehati nisem še nikoli poskusila.


koliko plačaš za odgovore?

15 – 20 dnevno???????
[img]http://www.factslides.com/imgs/SecondHand-Smoke.jpg[/img]

Sem mislila, da je to tema, koliko kdo pokadi?

Pa se je spet sprevrglo v neko kvazi filozofiranje …Desija, ali kako mu je že ime :(. Ta človek pa zna zasmetit temo.[/quote]

Gremo nazaj na cigarete 🙂

Pokadim, čisto odvisno od dneva, včasih nič, včasih več kot pol škatlice. Kadim že od srednje šole, torej že kar nekaj časa.
Ne kašljam, na slikanju par let nazaj so bila pljuča čista, na zadnjem zdravniškem je bila kapaciteta pljuč več kot 15{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} višja od povprečja glede na starost, nehati nisem še nikoli poskusila.[/quote]
madona… kako fantastično…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

povprečje pol škatlice na dan, včasih manj, včasih več odvisno od dneva.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Koliko drazje? Ko sem delal se v Sloveniji, je postavka “Prispevki za zdr. zav.” bila tam okoli 90 tisoc Tolarjev na placilni listi (torej okoli 400 evrov). Koliksna je pa tvoja?[/quote]

Si imel osnovo v višini dvakratnika povprečne SLO plače? Predvidevam, da govoriš o zdravstvenih prispevkih kot s.p., ne samo o prispevkih delojemalca.[/quote]

ca. 1,5 mio bruto / ca. 800 tisoc netto. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Ne stejem sice, koliko pokadim. Nekako na grobo dve “steki” na mesec. Kaditi pa sem redno zacel med sluzenjem vojaskega roka. Eksperimentirati pa ze v srednji soli.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

New Report

Close