Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj moški varamo

Zakaj moški varamo

Zato,ker leta in leta fehtamo nežnosti doma in recimo vsake tri do 4 tedne nas se žena usmili.Seveda vsak dan govori kako me ima rada,jaz pa željan nežnosti stradam.Splaniram si za božične praznike,da jo odpeljem nekam na lepše in ,da uživava.Ampak ni ratalo.Dan pred božičem je pripeljala iz doma počitka svojo mamo .Ajdi saj je ok pač treba skrbet za starejše ampak glej ga zlomka,mama je bila pri nas do februarja kljub plačanemu domu počitka,tako ,da me je minilo čakati ,da si žena vzame čas in greva nekam.
Sem pa spoznal eno lepo žensko s katero sva med drugim skočila tudi med rjuhe.In me nič ne peče vest.To bi moral strotit že pred leti.Zdaj mi je lepo.SEksam se z njo a moja mi doma pove kako me ima rada.
Pa kaj ni to lepo.In bom nadaljeval z varanjem brez slabe vesti.Ženi bom pa rekel ,ko si enkrat na mesec zaželi seksa,da me lih boli glava.Življenje je lepo samo moramo ga zajemat.
Pa še nekaj sem pozabil,da ne bo nesporazuma.Ženi sem rekel ,da bom odšel ampak je znorela in sem odnehal.Tak,da sedaj bom vse sebi prilagodil.
No toliko,da se ve zakaj obstaja skok čez plot.

Pomisli, ali te ima žena res rada. Po mojem ne. Vprašanje je, ali si tega vreden. Po mojem ne.
Raje odidi in ostani med novimi rjuhami – žena bo imela manj dela.

Žena mi ne dovoli oditi.In takpno stanje je okrog 20 let z svetlimi izjemami prebliskov,ko je res bila kratek čas ok.Direkt v faco sem ji povedal,da bom odšel pa je rekla,da me ima full rada in,a noče ,da odidem.Sam kaj a naj jaz gledam tedne in tedne v luft in fasam še kakšnega raka na prostati od pomanjkanja seksa.Ni šans.Ne bom si to dovolil ,ker nisem nikogaršnji suženj.

A seksata (sta), samo ko sta kam šla?
Ženi praviš, dej usmil se me, nam pa o nežnostih?
Kolk bo šele znorela, ko bo zavohala kaj drugega kot tvojga tička.

A tebi če kdo kaj prepove samo ubogaš? Koliko si pa star? Infantilen do amena.

Seksa se vsak mesec enkrat.In jaz sem si našel redni seks brez nje.Pa še lepo je.Fehtat pa ne mislim


Kdo pravi,da ubogam.Evo grem počenjat vse kar mi paše.Imam še eno ljubico poleg tiste prve in jutri bom pa šel k njej.Super je takšno življenje.Pridem iz zmenka in lastna žena mi reče kako me ima rada.Hehe neverjetno ampak resnično.

Razlika je, če si rekel, bom odšel, ali rekel, bom imel zraven zakona drugo, ker midva več ne seksava. Torej položil bi ji karte na mizo, da bi se zamislila, le v tem primeru bi jaz rekla, da bi imel čisto vest. Zdaj pa še vedno tajiš. In te bo vsekalo čez čas po hrtiši.

a te kaj peče v mednožju … srbi?

Pa,ko je še žena zvedela,da sem 5 let porival enega moškega,se je samo nasmejala.Je rekla,če tebi paše,zakaj ne.To je prava žena,haha.

žena je predlagala,da bi probala s psom,sam meni ni do tega,rajši imam svoji dve ljubici,nebi imel nič proti,če bi se kakšen dedc pridružil

Pa mojo ženo,tudi porivajo drugi,pa me nič ne moti.Naj ženska uživa,tko kot jaz.

Takole se začenja pa stradanje 20ih let poznavat, ko niti fehtanje ni uslišano.

Kok mate eni težav. Pri psihiatrinji si tudi že bil?

Pa vi ste uplinjeni, res. To je norišhica. Žena ne da ker ima drugega in ti si jo posnemal. Potem z moškim, sedsj ti bo teknilaše kakšns druga psica. Ajme meni, ne vem ali naj se jočem ali smejem.

Poldek, sem ti lepo rekla, da ne smeš tolko pit… 😉

Ampak ravno s tem, ko ne greš od nje, si pravzaprav njen suženj.
Kaj pa drugega pomeni: ” Žena mi ne dovoli oditi.” WTF?!?

Komu ti to pesek v oči mečeš?

Pa kaj je ta žena, tvoja mama, in ti njen mladoletni sin?

To, da ti žena “ne dovoli oditi” je tako beden izgovor, da verjetno tudi kakšno 18 letnico ne prepričaš.

Žena je tvoja nadomestna mamica, ki skrbi zate, zato ne greš, ker si še vedno nezrel, pač komot kot še marsikdo, ljubica pa je pač za razbibirigo, da slučajno raka na prostati ne fašeš.

Prebrano, videno in že stokrat slišano.

Brezveze.

Si zgolj še en zdolgočasen primer od mnogih.

Povprečno in nezanimnivo.


Poldek ni sam na pijači punčka. Trde zadeve trde so v igri.

On poriva moškega,ženo porivajo drugi,pes poriva oba.Sej tuki se ne ve,kdo koga j.e.b.e.Keri ste vi bolniki.HaHaHa.

to se en zeza na račun avtorja, sex s psom in homiči… Drugač pa, tipi ne varajo samo zato, ker se jim dogaja pomanjkanje seksa, dost jih vara čisto tako zaradi adrenalina, ker imajo preprosto radi ženske obline in različne glasove, ki jih ženska oddaja ob teh užitkih.


Sranje je, ko ti stanje na “števcu” pomeni več, kot malce truda doma!


Kako pa ti veš,da se en zeza na račun avtorja?Si mogoče ti Popay avtor te zgodbe?

Ko sem se pred parimi leti preselil v Maribor, v sam center mesta, sem tam čez par mesecev spoznal eno poročeno žensko. Starejša je bila dve leti od mene in pod 30-imi leti. V glavnem … Imela je pridnega moža, ki je vsak dan hodil v službo, bil cele dneve v službi, ko je prišel domov, se je raje ukvarjal s službo na računalniku, v posteljo pa je hodil ob polnoči … vsak dan isto, je rekla …

No, ko njenega vsak dan ni bilo doma od 7h-18h, sem jaz vsak dan bil pri njej od 10h-15h ali pa ona pri meni ob istih urah. Govorila je enako, kot ta avtor, da je pogrešala nežnost, ljubezen in seks. Ko sva bila vsak na svojem koncu, sva si pošiljala vroče slike itd. Nikoli ni bilo dolgčas.

No, čez pol leta sva mogla narediti konec, ker je njen začel nekaj vohat, tako da od takrat nisva imela več nobenega stika oz. kontakta.

Jaz svoje punce nikoli ne bi in ne bom prevaral. Je pa mi ona bila odlična šola … Kakšna poroka neki? Če se bo on/ona odločil/a skočiti čez plot, bo skočil/a, pa če ima 20 poročnih prstanov na prstih.

Kakšna beda in podn od vašega življenja. Raje sem sama kot pa da bi se nahajala v tako smrdljivih in gnilih odnosih kot se vi.

Kakšna beda in podn od vašega življenja. Raje sem sama kot pa da bi se nahajala v tako smrdljivih in gnilih odnosih kot se vi.

New Report

Close