Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nisem in ne bom kuharica

Nisem in ne bom kuharica

Ali lahko kaj spacam za vecerjo, da bo uzitno? Imam jajca, sir, korenje, bucko, listnato testo (odprto od 14.2.-je sploh se za uporabit?!), mogoce kak kos cvetace, pol cebule. Jedci smo pa trije.

Imaš mleko, moko, kruh?

Potem lahko narediš palačinke.

Ali cvetačno ali korenčkovo juho.

Ali prepražiš bučko na čebuli, čez daš razžvrkljana jajca.

Recimo da bi naredila tipo eno zelenjavno lazanjo s tem testom. Vmes sir, na vrhu sir in jajca.
Naj ti uspe 🙂
Če pa misliš da testo ni ok, potem pa popraži zelenjavo in naredi omlet, vmes pa sir ali po vrhu..

nova
Uredništvo priporoča

Potem mislite, da je testo se ok? Kako vem, ce ni?

Odtrgaj koscek testa in probaj. Ce ni zarko ali grenko, kar verjetno ni, ga komot uporabis.

Preprazi najprej cebulo, potem kolesca korenja, potem dodaj cvetaco in na koncu cisto na kratko bucko. Med prazenjem soli in popraj. Pekac malo naolji, polozi testo na dno in malo na rob. Stresi not zelenjavo. Razmesaj jajca, se malo soli in popra in ce imas kako zlico kisle smetane ali mleka. Prelij cez zelenjavo. Na vrh naribaj sir in vtakni v pecico za kake pol ure. Bo nastala cisto fina pita, za vecerjo kar konkretno nasitna.


Lazanja z listnatim testom? Ti si še hujša od avtorice.

To bom pa jaz tudi kdaj naredila. S kakšno drugo sestavino. Hvala! 🙂


Ja pomota pač, mnekaj sem mislila drugo napisala. Ne lazanja, ampak zavitek z zelenjavo.
Se opravičujem, ni bilo namenoma.

Lahko pa krompir zamenja testo, sama dam parmezan še med jajčno polivko in še povrh na koncu.
Sam za moj okus to ni za pozne večerje.

Lahko pa krompir zamenja testo, sama dam parmezan še med jajčno polivko in še povrh na koncu.
Sam za moj okus to ni za pozne večerje.[/quote]
Ja, parmezan paše zraven. Enim tudi slanina, pa še marsikaj. 🙂 Ampak tudi iz ene bučke in kosa cvetače je lahko dobro. Ne bo pa tega nastalo toliko, da bi trije še naslednje 2 dni prebavljali, tako da tudi kot večerja ni preveč narobe.

Zelenjavno juho (cvetača, korenje..)
pohan sir
iz listnatega testa pa naredi maslene kifeljčke z mrmelado

New Report

Close