Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Se boji profesorjev?

Se boji profesorjev?

Jaz sem 2. letnik gimnazije, on 4. Skupaj sva skoraj 8 mesecev. Fant je super, res vse kar bi si lahko želela. Njegovi prijatelji me poznajo, starši in tudi obratno. Moji prijatelji ter starši poznajo njega. S prijatelji gremo tudi večkrat ven, na kakšno zabavo. V zvezi lahko rečem, da vse funkcionira, ne kregava se, ne nič.
Problem nastane pri tem, da ko sva zunaj, ali pa drug pri drugem je super, pozoren, velikokrat me objame, poljubi. V šoli me sicer tudi, ampak takrat ko je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, da ne bo srečal kakšnega zateženega profesorja.
Nevem no, meni od profesorjev ni še nikoli nič rekel. Seveda se ne zalizujeva sredi hodnikov in učilnic.

Kaj mislite? Je možno, da je tak zaradi profesorjev?

Zelo verjetno, sploh če hodita na težko gimnazijo ali pa imate zahtevne profesorje.
Drugače pa po pisanju, sem dobila občutek, da lahko fantu zaupaš, imata lep odnos, tako da najbolje je, da se pogovorita. Če ne želiš ga v živo direkt vprašat, pa mu napiši SMS.

Kaj pa, če je samo lepo vzgojen fant, ki ve, da je intimnost stvar zasebnosti? Jaz sem npr. takšna zatežena profesorica, ki malo pomenljivo zahrkam, če grem na hodniku mimo para, ki toliko da se ne sleče pred vsemi. Pa nimam nič proti temu, da se imajo radi, ampak da je človeku nerodno iti mimo, je pa res preveč. Imam tudi moža, ravno tako profesorja, pa me prav zanima, kako debelo bi gledali dijaki, če bi se midva malo mimogrede pokljunčkala na hodniku, he he.
Skratka, tvoj fant ve, da ni treba, da cel svet vidi, kako se imata vidva rada, ampak da je važno, da se imata zares in da to vesta vidva. Uživajte še naprej!

nova
Uredništvo priporoča

Se strinjam z vami:)

Ampak v šoli je dosti drugačen, saj vejo, da sva skupaj, ampak je več s svojim razredom, kot pa z mano. Saj nimam nič proti temu, ampak včasih bi pa res rada, da sva kakšen odmor cel skupaj. Tako pa se v šoli obnaša do mene, kot do prijateljice, ki jo kdaj objame in ji da na vsako prestopno leto lupčka.

Lahko kdo odgovori?

New Report

Close