Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek RAJE PSA KOT MENE

RAJE PSA KOT MENE

Nekaj časa nazaj me je pustil fant. Skupaj sva bila 5 let, on star 28, jaz stara 26. Tudi živela sva že skupaj. Zadnje pol leta se je čudno obnašal, moram priznati, da sem to opazila. Rekel mi je, da imam raje psa kot njega, da tudi ko sem doma ni bil vreden da mu kaj skuham, psu pa vedno. Rekel mi je tudi da ko je hotel it kam z mano je bil pomemben pes, da sem ga zavračala v seksu in da tako ne more več živeti. Rekel je tudi da ga nisem nikoli pozdravila ko je priššel domov, da vse kar hoče od mene je neka cenjenost in spoštovanje. Da si je včasih želel kakšnega pogovora pa ga ni dobil ker je bil pes pomembnejši. Rekel je, da me ima najraje na svetu, vendar očitno iz moje strani ni tako in da je bolje da se razideva. Moram priznati, da me je uničilo, reagirala sem nesramno ker sem bila v hudem šoku. Doma sem povedala kaj mi je rekel in oče mi je jasno povedal da je dobil zelo podoben občutek. Rekel je da sem stalno govorila o svojem psu o njem pa nič in da ni hotel drezati v to. Prijateljice so na moji strani, vendar to ni moj point. Vprašala sem njegovega prijatelja če ima drugo, pa je rekel da ne, da je preveč razočaran in se je vrgel v delo. Čez mojega bivšega nimam kaj za rečt, priden kot mravljica, pozoren, ljubeč, odločen ko je treba, moški ki bi se ga vsaka želela. In po prvem šoku ko me je pustil sedaj čedalje bolj ugotavljam, da ga pogrešam. Pogrešam ga vsak dan bolj in rada bi ga nazaj. Zbiram pogum da ga obiščem, ker vem da sem storila napako. Morala bi imeti bolj zdrav odnos do svojega psa, mi on še vseeno pomeni veliko več kot pes. Čeprav imam rada oba. Pa me zanimajo mnenja moških? se da to dobiti nazaj? se je že odločil? Kolikor ga poznam bi rekla da je konec, ker preprosto je odločen in samozavesten moški ki precej dobro ve kaj hoče. Njegovi prijatelji mi pravijo da me čaka, da naj ga obiščem in bo vse okej.

Nabijanje krivde… tudi jaz zanj nikoli ne naredim prav. Vedno se bojim, cesa me bo obdolzil. Srecno, pusti bedaka na miru, dokler imas se cas, meno je potekel. Zal.

Pojdi in se opravici, seveda ce mislis iskkreno, izgubit nimas kaj, se vedno ti ostane pes: :/vse zivo sem ze tukaj prebrala in sem mislila, da me nic vrc ne preseneti: )

Ženska, nekaj je hudo narobe s tabo, še fotr ti je to jasno povedal in prav ima.
Dokler boš imela psa, ne boš obdržala moškega, niti ga nisi vredna!
Če ti je pes več kot človek, imej psa in vse počni z njim, še tisto kar sem namignil pred nekaj dnevi, ja, še sexaj z njim pa bo, babnica trapasta, sigurno nimaš zdravega odnosa do živali, v tvoji glavi je precej zmešnjave.
Jasno, da so prijateljice na tvoji strani, verjetno so enake trape kot ti.

Kaj je bilo s seksom in pogovori, ali mu res nisi odzdravila, ko je prišel domov, boš vedela sama. Zakaj pa je na psa ljubosumen, to je pa malo čudno. Kaj ima s tem pes? Lahko bi ti rekel lej, odzdraviš mi ne, skuhaš mi ne, seksaš ne, pogovarjaš se ne, na sprehod me nočeš, jaz grem in čao. To bi bilo pošteno. Ma zakaj se spravlja na psa? Čudno.

Ti pa tudi, če si se res tako obnašala si malce nezrela. Počakaj še par let na resnega moškega. Pusti tega reveža pri miru. To je samo crkavanje na dolgi rok. Če ga enkrat nisi spoštovala, ga tudi v drugo ne boš. Pač nista usojena. Svet je poln moških.

Nabijanje krivde… tudi jaz zanj nikoli ne naredim prav. Vedno se bojim, cesa me bo obdolzil. Srecno, pusti bedaka na miru, dokler imas se cas, meno je potekel. Zal.[/quote]

Čas ti bo potekel, ko boš umrla, razumeš? Tudi jaz imam enega takega, ta vikend sem sklenila, da se ga rešim. Ne bo enostavno, imam pa že terapevta in odvetnika, menda ob takih tipih brez tega ne gre. Ti svetujem enako.

Kr nekaj. Hhahah. Kakšne paciente, najdeš tu. Groza. Včasih se človek sprašuje a ste ste sploh človek ali ste res primitivna žival. Verjetno res živali, ker razmišljate, tako čudno. Pes je kriv hahahah.

Sej sem mu rekla, da je smešen, ker je ljubosumen na psa. Pa je rekel, da nikoli v življenju ne more biti ljubosumen na nobeno žival, ker jo ima preveč rad. Rekel je, da je to uporabil, ker ni več vedel kako mi naj dopove določene stvari, ker ga nisem slišala. Sem si zlomila roko, me je takoj poklical, sva se pogovarjala 2 uri. Naredila sem napako, ki jo obžalujem, zato bi jo rada popravila

Če bi rada tega moškega (fanta) nazaj, če bi rada popravila napako, ti povem, da daj prej stran psa, verjemi, da je to rešitev. Če imaš raje psa, potem je stvar jasna!
Oba ne boš obdržala, kar se je že pokazalo.

kaj ti bo fant, saj imaš psa

Najprej se znebi psa, potem pa ga “obišči”.

Kr nekaj. Hhahah. Kakšne paciente, najdeš tu. Groza. Včasih se človek sprašuje a ste ste sploh človek ali ste res primitivna žival. Verjetno res živali, ker razmišljate, tako čudno. Pes je kriv hahahah.[/quote]
ne moreš verjet, če ne vidiš … v naši žlahti so babe čist poblesavile s temi cucki … cotike, plaščki, kapice, mašlčki, tortice in fotografiranje za rojstni dan … možje pa samo za delo 🙂

Pa kje pobirate take žvižgovce, ki se ne znajo uveljaviti niti proti enemu navadnemu psu, pa zganjajo ljubosumnost in furajo safr?


Kaj pa pomeni imeti bolj zdrav odnos do psa? Imaš bolan odnos do psa?
Punca, ne teži mu več, ker si totalno nezrela. Ob tebi bi bil celo življenje nesrečen, ker ti igrače pomenijo več od partnerja. Z otrokom si vaju pa raje ne predstavljam.

Hear, hear,

Used to express one’s wholehearted agreement with something said, especially in a speech.

Zakaj bi moral pes od hiše? Avtorica dela probleme ne pes. Pes ni igrača da se ga kar tako zavrže. Avtorica skuliraj se saj nisi 15 let stara. Imej realen in odrasel odnos do psa in tudi do fanta.

Psa lahko podari nekomu, skrbnemu novemu lastniku, po možnosti naj bo tak, da bo pobiral dreke za njim, ko ga bo peljal na sprehod.

Meni se zdita oba zelo mlada in tudi dekle pri 26 ne kuha vedno, saj odrasel moški ni otrok, za katerega bi bilo potrebno poskrbeti. Pri 26 tudi ne moreš vedeti vsega o skupnem življenju, do pred kratkim si bila še hčerka, o življenju v paru se učita drug od drugega, na izkušnjah. Dobro bi bilo te nesporazume razčistiti, da se vama ne bi ponavljali v morebitnih naslednjih partnerstvih…Pokliči ga, dobita se na nekem nevtralnem kraju, pa brez psa, poslušaj ga, predvsem poskušaj res slišati tisto, kar ti pravi, ne rabita sprejemati nikakršnih hitrih, drastičnih odločitev, meni ne zveni to, kar si napisala nič takega, da ne bi bilo rešljivo. Take stvari znajo tudi okrepiti zvezo. Srečno!


veš kako se reče na jugu? jebo te pas, zate velja skoraj dobesedno

Fak, pa sej niste normalni, da naj se znebi psa !!! Pes je nikoli ne bo razočaral, vsak dec, še posebej tak s tak slabo samoodobo in pomanjkanjem pozornosti pa vsekakor. Pusti ga na miru. Ta fant je bolan. Ne rini k njemu. Uživaj s psom in boš že srečala kakšnega odraslega moškega.

Avtorica, kot veliko drugih pesjanarjev, ima preprosto slepo pego: ne vidi, da je pes samo žival, ki sicer rabi človeka, ne pa človeškega butlerja!
Tudi iz napisanega se vidi, da avtorica sploh ne razume pointa svojega bivšega. Bivši je čuden, ker je ljubosumen na psa??? Haha, pa a ne vidiš, da s takim razmiščjanjem že čisto samodejno zagovarjaš psa!
Če znaš bolj učinkovito zagovarjat psa kot pa ljubezenskega partnerja, potem se ne čudi, če boš ostala s psom! Meni se to zdi pri obsedenih pasjeljubcih velik problem. Pes je tukaj v bistvu nadomestek plišastega medvedka iz otroške sobe, in tak pesjanar se definitivno ne more šteti za odraslo osebo. Pred časom je tu ena punca pisala, kako je njen fant “navezan” (pravilno: patološko obseden) na psa in z njim tudi spi, kar je njo – edino pametno – odvrnilo in zveza šla v franže. Ker ne more biti drugače. Postavljati psa v vsako situacijo in se ravnati po njem, je bolno. (“A greva v kino? “Kam bom pa psa dala?” … “A greva v gore?” “A imajo v gorski koči kaj za pse?” … “A greva smučat?” “A bodo psu računali polovično vozovnico?” … Ne, ne moreš tako živet. To je nenormalno!)

Mene že pri kolegici moti, ker ne zna več nikamor brez cucka. Potem ga pa še pred trgovino priveže in jokajoče cvili: Tuki počaki mamico???!!! Lahko si mislim, kako je tvojega motilo če nimaš meje pri psu.

Zeh, zeh.
Danes si precej dejavna, kaj če bi raje odprla temo o partnerjevih prikritih homoseksualnih nagnjenjih, ali morda o zasačeni tašči, ki na skrivaj pije in chata na sumljivih portalih?


Kolikor ga poznam bi rekla da je konec, ker preprosto je odločen in samozavesten moški ki precej dobro ve kaj hoče.

On je je en navaden otroče!
Kakšen moški je to, če se počuti ogroženega od enega psa? Samozavesten? :/
Kaj bi šele bilo, če bi imele otroka in bi se mu morala še bolj posvečat kot psu? On bi pa drežnal, da ga zanemarjaš.
Ma, dej najdi si tapraveda deca in ne trati svojega časa s takimi pezdetki.


Nenormalno je, da nekateri niso sposobni ustvarit globljega čustvenega odnosa s svojim partnerjem zato se partner (še) bolj naveže na žival.
To je edina težava pri tovrstnih zgodbah, izgovori se potem najdejo kjerkoli, tudi v psu.

New Report

Close