Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Trumpova in vstopanje v avto

Trumpova in vstopanje v avto

Ko vstopata ali izstopata v in iz avta, se Trump ne vede čisto nič kavalirsko do Melanije. Prav čudno in nenavadno je videti, ker Trump prvi vstopi v avto, ona mora pa okrog avta do drugih vrat. Tudi izstopi prvi on in ne gre do njenih vrat, da bi jih odprl in jo pospremil ven.

http://www.zurnal24.si/tako-je-donald-spet-ponizal-melanio-clanek-286196

Nisem gledala posnetka, ampak za predsednika ZDA je normalno, da pvi vstopi v avto, skozi najbližja vrata, prva dama pa gre okoli. Tudi pri izstopu predsedniku vrata avtomobila odpira varnostnik sovoznik, šofer pa naj bi odprl vrat prvi dami in ta gre spet okoli avta do soproga ali pa se podrsa po sedežu avta do istih vrat, pri katerih je izstopil predsednik.

Kar je najhuje, ravno s tem obnašanjem bo dobil podporo … nekaterih (ki itak menijo, da si ženska ne zasluži boljšega ravnanja) …

Vase zagledan prepotentnež.

Po lepoti jo sestra Ines prekasa.

Narcisov ne briga za druge, če oranžni spada med njih, pa presodite sami.

Ojoj.

Moram rečt mojemu soprogu naj mi od sedaj naprej odpira vrata, ker očitno sem kot ženska preveč nesposobna da bi si jih sama odprla.

HALO

Pa vi niste čisti no. Po eni strani o enakosti in nevemčim, po drugi strani pa vsi v luft ko nek lev medij objavi glupo novico.

je daleeeeč od lepote.

Ko vstopata ali izstopata v in iz avta, se Trump ne vede čisto nič kavalirsko do Melanije. Prav čudno in nenavadno je videti, ker Trump prvi vstopi v avto, ona mora pa okrog avta do drugih vrat. Tudi izstopi prvi on in ne gre do njenih vrat, da bi jih odprl in jo pospremil ven.

http://www.zurnal24.si/tako-je-donald-spet-ponizal-melanio-clanek-286196%5B/quote%5DA še niste dojeli,da je ona njemu samo obesek za ključe.Glede na to,da je on miljarder,njo lahko zamenja,bilo kdaj za kakšno mlajšo in lepšo od nje.Ona pa takega bogataša,kot je Trump,ne more sebi več najti.Ali se podredi njemu ali pa lahko gre,to je cena,ko si z nekom zaradi denarja,ne pa iz ljubezni.

No, moj mož je bil kot Melanija… Zdaj ni več čisto tak, ker ima pač za sabo neko kilometrino, a ga natopi še vedno zvijejo Sin preslikan. Jaz sem pa Trump, ki brez sramu in treme stopam in nastopam povsod. Če bi pred leti moža med nekim govorom v njemu znani druži prijela za roko, bi po moje padel s stola.
Ženski so popolnoma oprali možgane z vsem tem protokolom in pravili in javnim nastopom, da je vsa trda in nesamozavestna. Do zdaj je živela lepo in udobno življenje, dokaj zasebno, zdaj pa ves svet gleda v njo.
Zamislite si sebe v taki vlogi! Še jaz, ki sem bolj kot Trump, bi imela probleme, kajšele vsi vi ostali, ki imate problem mami ali sestri kaj povedat, kaj šele nastopit pred milijoni ljudi, ki bodo secirali vsak vaš dih!

Ko vstopata ali izstopata v in iz avta, se Trump ne vede čisto nič kavalirsko do Melanije. Prav čudno in nenavadno je videti, ker Trump prvi vstopi v avto, ona mora pa okrog avta do drugih vrat. Tudi izstopi prvi on in ne gre do njenih vrat, da bi jih odprl in jo pospremil ven.

http://www.zurnal24.si/tako-je-donald-spet-ponizal-melanio-clanek-286196%5B/quote%5D
Kako, da ni kavalirsko. V avto vstopi prvi, da preveri, če je vse čisto. Ven tudi pride prvi, če slučajno pride do streljanja nanj, se ona lahko še skrije v avtu. 😛

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Eno je tedenski einkauf, drugo pa predsedniški protokol, ko te cel svet gleda. Oranžnemu še takrat ne prebije, da ni edini na svetu.

predsedniki in druge varovane osebe se morajo gibati na prostem tako, da so čim manj izpostavljeni.

Ja ne vem mora biti pa že nekaj na tem. kar pravite ženske ali novinarji, da so vsi predsedniki tega sveta na smrt skregani s svojimi ženami. Sem šel gledat zdaj vse znane predsednike in vsi tako vstopajo ali izstopajo iz avta.

Kje bodo Mone vedele za protokol…

Kje bodo Mone vedele za protokol…[/quote]

Ne vem, če mone to sploh zanima, ker je to nekaj čisto, brez veznega, da se ve. Včasih se mi dozdeva, da res kakšni plačanci ali novinarji provocirajo ali da berejo kakšne reakcije bodo ali kakšno je javno mnenje. Oziroma, da javno mnenje obračajo.

Lahko bi ona s silikonom ustavila metek, če bi jo počakal.

Lahko bi ona s silikonom ustavila metek, če bi jo počakal.[/quote]Hahaha,res je.

Ne da si nesposobna, ampak spodobi se.

Ne da si nesposobna, ampak spodobi se.[/quote]

Varovalni protokol ameriškega predsenika to prepoveduje, ne sme, mora se držat navodil varnostne službe.

Saj vem da ste tu strokovnaki za protocol. Ampak jaz ne vidim neke razlike s tem posnetkom:
https://www.youtube.com/watch?v=JMUbrXpSrVI
Na katerem je par Obama in pa Angleška kralica in princ.
Tudi v tem primeru moški ne pospremi žene v avto in tudi ne izstopi iz avta in je ne gre iskat.
Saj gre večini Tramp na živce, ne vem sicer zakaj saj je zmagal na demokratičnih volitvah, ampak to napako očitno vsi po vrsti delajo. Se bodo morali na mon obrniti da bodo spoznali pravi protocol.

Pa je vseeno razlika od (ne)pomaganju 90-letni starki iz (v) avto. ali pa 47-letni.

hehe šofer pa 95, star. Vprašanje,če ima še izpit. Velik si upajo.

Saj menda veste, da je dotikanje kraljice strogo prepovedano?

http://www.zurnal24.si/kaksno-lekcijo-je-kralju-abdulahu-dala-kraljica-clanek-243994

New Report

Close