Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Duhovnost, ki je nad duhovnostjo…

Duhovnost, ki je nad duhovnostjo…

Iskrena, poglobljena duhovnost, ki osrečuje in privlači kot magnet?
S katero ste zadovoljni, tisti ki vas to zanima, oz vam je to pomembno.
Hvala in lep dan.

Pojdi pod modro nebo in uživaj v naravi.

A si nova v tem?

Drugače pa kaj širiš,to privabljaš.Če imaš čiste čakre,čisto dušo,čisto avro ozroma če deluješ pozitivno imaš vse enrgijske centre odprte in zato privlačiš kot magnet.

Enako je z negitvnim.Negativnost ti zapre auor,čakre in se nate začnejo lepit same negativne stvari,nesreče,po domače vse se vrača,vse se plača.

Kljub ljubosumnim,črnogledim nekdanjim sodelavcem,ki so mi z lažmi,podtikanji škodovali,me ni ganilo,mi je bilo vseeno,a ko vidijo,da te niso prizadeli so šli v bolj globje škodovanje.Zlorabili identiteto,lagali na sodišču,… Me ni ganilo,se nisem spuščal na njihov nivo.No sedaj se jim vse maščuje,trpijo,nesreče se jim dogajajo.A najhuje je ko mi nekdanja sodelavka reče,kako bogi hodijo in iščejo tolažbo,ter ne razumejo zakaj se jim slabe stvari dogajajo,otroci zbolevajo,ko pa ja nikoli v življenju niso nobenemu nič naredili.Enako kot policist ki mi je škodoval,se mu je vrnilo.

Torej delaj dobra dela,da ne obžaluješ.Širi ljubezen in življenje,telo,zdravje ti bo hvaležno.

obvezno branje

http://www.ivantic.info/Ostale_knjiige/set.htm


Zanima me vse kar je bolje od katoliške vere.

A si nova v tem?

Drugače pa kaj širiš,to privabljaš.Če imaš čiste čakre,čisto dušo,čisto avro ozroma če deluješ pozitivno imaš vse enrgijske centre odprte in zato privlačiš kot magnet.

Enako je z negitvnim.Negativnost ti zapre auor,čakre in se nate začnejo lepit same negativne stvari,nesreče,po domače vse se vrača,vse se plača.

Kljub ljubosumnim,črnogledim nekdanjim sodelavcem,ki so mi z lažmi,podtikanji škodovali,me ni ganilo,mi je bilo vseeno,a ko vidijo,da te niso prizadeli so šli v bolj globje škodovanje.Zlorabili identiteto,lagali na sodišču,… Me ni ganilo,se nisem spuščal na njihov nivo.No sedaj se jim vse maščuje,trpijo,nesreče se jim dogajajo.A najhuje je ko mi nekdanja sodelavka reče,kako bogi hodijo in iščejo tolažbo,ter ne razumejo zakaj se jim slabe stvari dogajajo,otroci zbolevajo,ko pa ja nikoli v življenju niso nobenemu nič naredili.Enako kot policist ki mi je škodoval,se mu je vrnilo.

Torej delaj dobra dela,da ne obžaluješ.Širi ljubezen in življenje,telo,zdravje ti bo hvaležno.[/quote]

Kontradiktoren si, vse te blazne krivice so se ti dogajale in te kao niso ganile, torej si jih privlekel nase. Je tako? Če bi bila tvoja energijska vibracija dovolj visoka bi se te marsikatera težava ognila.
Še kako so te ganile, kajti naslada ali dobro počutje ob tem, da veš in vidiš kako je karma usekala nazaj nima nič z duhovnostjo. Ravno tako duhovnost ne loči me dobrim in slabim. To enostavno samo je. Mnogo dobrega je bilo storjenega na račun slabega in mnogo slabega na račun dobrega.


Točno to sem hotela napisat. Pogled v jasno zvezdnato nebo je vsa duhovnost, ki jo potrebuješ.

Je tista, v kateri si pomirjen s seboj in svetom.

A si nova v tem?

Drugače pa kaj širiš,to privabljaš.Če imaš čiste čakre,čisto dušo,čisto avro ozroma če deluješ pozitivno imaš vse enrgijske centre odprte in zato privlačiš kot magnet.

Enako je z negitvnim.Negativnost ti zapre auor,čakre in se nate začnejo lepit same negativne stvari,nesreče,po domače vse se vrača,vse se plača.

Kljub ljubosumnim,črnogledim nekdanjim sodelavcem,ki so mi z lažmi,podtikanji škodovali,me ni ganilo,mi je bilo vseeno,a ko vidijo,da te niso prizadeli so šli v bolj globje škodovanje.Zlorabili identiteto,lagali na sodišču,… Me ni ganilo,se nisem spuščal na njihov nivo.No sedaj se jim vse maščuje,trpijo,nesreče se jim dogajajo.A najhuje je ko mi nekdanja sodelavka reče,kako bogi hodijo in iščejo tolažbo,ter ne razumejo zakaj se jim slabe stvari dogajajo,otroci zbolevajo,ko pa ja nikoli v življenju niso nobenemu nič naredili.Enako kot policist ki mi je škodoval,se mu je vrnilo.

Torej delaj dobra dela,da ne obžaluješ.Širi ljubezen in življenje,telo,zdravje ti bo hvaležno.[/quote]

Kontradiktoren si, vse te blazne krivice so se ti dogajale in te kao niso ganile, torej si jih privlekel nase. Je tako? Če bi bila tvoja energijska vibracija dovolj visoka bi se te marsikatera težava ognila.
Še kako so te ganile, kajti naslada ali dobro počutje ob tem, da veš in vidiš kako je karma usekala nazaj nima nič z duhovnostjo. Ravno tako duhovnost ne loči me dobrim in slabim. To enostavno samo je. Mnogo dobrega je bilo storjenega na račun slabega in mnogo slabega na račun dobrega.[/quote]

Če ne znaš brat je ljubosumje bilo.Nisem bil edini,so se marsikoga na tak način lotili,ker niso prenesli,da je nekdo lahko boljši od njih.In tudi če sem jih pritegnil,mi ni žal,ker mi sedaj gre bolje,marsikaj boljšega sem naredil,marsikaj sem se naučil,druge stvari počel.Mogoče pa s eje moralo to zgodit,da se sam spravim nazaj na pot.Ne vem.

Res pa je da drugi sodelavec se mu je odprla služba,plačali so mu študij in sedaj je zaposlen,učitelj.Če bi ostal na prejšnjem mestu,bi mogoče bil še vedno grdi raček.

Tako da mogoče se je tudi njemu to moralo zgodit,da je nato našel svojo pot.


Točno to sem hotela napisat. Pogled v jasno zvezdnato nebo je vsa duhovnost, ki jo potrebuješ.[/quote]

Meni je to premalo, čeprav mi zvezdnato nebo veliko pomeni.

Šport in duhovnost ali intelektualnost ter duhovnost, v tem stilu iščem, pa ne poznam.
Ampak taka res fajn zadeva, resnična, pristna.


Točno to sem hotela napisat. Pogled v jasno zvezdnato nebo je vsa duhovnost, ki jo potrebuješ.[/quote]

Meni je to premalo, čeprav mi zvezdnato nebo veliko pomeni.

Šport in duhovnost ali intelektualnost ter duhovnost, v tem stilu iščem, pa ne poznam.
Ampak taka res fajn zadeva, resnična, pristna.[/quote]

Meni ste smesni vsi, ki talno nekaj iscete okoli sebe.
Duhovnost in rast si ti sama, isci v sebi, ne potrebujes neke znanosti, da najdes svoj duh. Tocno to, svoj duh! Nekdo je zgoraj napisal ‘pomirjenost sam s sabo’ in to je tocno to.

A si nova v tem?

Drugače pa kaj širiš,to privabljaš.Če imaš čiste čakre,čisto dušo,čisto avro ozroma če deluješ pozitivno imaš vse enrgijske centre odprte in zato privlačiš kot magnet.

Enako je z negitvnim.Negativnost ti zapre auor,čakre in se nate začnejo lepit same negativne stvari,nesreče,po domače vse se vrača,vse se plača.

Kljub ljubosumnim,črnogledim nekdanjim sodelavcem,ki so mi z lažmi,podtikanji škodovali,me ni ganilo,mi je bilo vseeno,a ko vidijo,da te niso prizadeli so šli v bolj globje škodovanje.Zlorabili identiteto,lagali na sodišču,… Me ni ganilo,se nisem spuščal na njihov nivo.No sedaj se jim vse maščuje,trpijo,nesreče se jim dogajajo.A najhuje je ko mi nekdanja sodelavka reče,kako bogi hodijo in iščejo tolažbo,ter ne razumejo zakaj se jim slabe stvari dogajajo,otroci zbolevajo,ko pa ja nikoli v življenju niso nobenemu nič naredili.Enako kot policist ki mi je škodoval,se mu je vrnilo.

Torej delaj dobra dela,da ne obžaluješ.Širi ljubezen in življenje,telo,zdravje ti bo hvaležno.[/quote]

Ne vem če ti širiš ljubezen. o.k. nekateri sodelavci so te prcali samo da pa zdaj pišeš dobili so ta svoje nisi nič drugačen kot oni. Torej so ti nastavili ogledalo. Da si ista zloba kot oni samo da dobiš pravi trenutek postaneš zloben.


Točno to sem hotela napisat. Pogled v jasno zvezdnato nebo je vsa duhovnost, ki jo potrebuješ.[/quote]

Meni je to premalo, čeprav mi zvezdnato nebo veliko pomeni.

Šport in duhovnost ali intelektualnost ter duhovnost, v tem stilu iščem, pa ne poznam.
Ampak taka res fajn zadeva, resnična, pristna.[/quote]

Duhovnost nima nič z iskanjem, še manj pa s pričakovanjem. Duhovnost je stanje bivanja, kar pomeni ustavitev vseh miselnih procesov in prebuditev zavestne navzočnosti. Biti tukaj in zdaj. Potem se to kar vi želite zgodi samo po sebi. Torej dostop do božanske energije/ Boga, višje inteligence, (imenujete kako želite) je mogoč le kadar naš um miruje, kadar smo navzoči in povsem zavestno v sedanjem trenutku. Zato nasvet pogleda v zvezdnato nebo ni slab, le zavestno navzoči bodite ko opazujete nebo, kaj vidite, koliko vidite, kaj slišite, kakšen je vonj….

Meni je to premalo, čeprav mi zvezdnato nebo veliko pomeni.

Šport in duhovnost ali intelektualnost ter duhovnost, v tem stilu iščem, pa ne poznam.
Ampak taka res fajn zadeva, resnična, pristna.[/quote]

Meni ste smesni vsi, ki talno nekaj iscete okoli sebe.
Duhovnost in rast si ti sama, isci v sebi, ne potrebujes neke znanosti, da najdes svoj duh. Tocno to, svoj duh! Nekdo je zgoraj napisal ‘pomirjenost sam s sabo’ in to je tocno to.[/quote]

To je vse res, ampak za napredek rabiš kaj novega, novo idejo za nov korak.
Želim naprej, ne pa da stopicam na mestu.
Ne vemo vsi vse in še manj da bi srbi bili zadostni.

Mislila sem da je katoliška vera vse, samo če ti ni dano zajeti iz izvira vode, ostaja hrepenenje, ki se ga zničemer ne da pogasiti, misleč tudi ne nadomestiti.
Kot drugo pa mi v zadnjem časz ljudje postajajo ovira, kar mi prej niso, enkrat odpreš oči in vidiš kakšna gnojnica so verniki.

A si nova v tem?

Drugače pa kaj širiš,to privabljaš.Če imaš čiste čakre,čisto dušo,čisto avro ozroma če deluješ pozitivno imaš vse enrgijske centre odprte in zato privlačiš kot magnet.

Enako je z negitvnim.Negativnost ti zapre auor,čakre in se nate začnejo lepit same negativne stvari,nesreče,po domače vse se vrača,vse se plača.

Kljub ljubosumnim,črnogledim nekdanjim sodelavcem,ki so mi z lažmi,podtikanji škodovali,me ni ganilo,mi je bilo vseeno,a ko vidijo,da te niso prizadeli so šli v bolj globje škodovanje.Zlorabili identiteto,lagali na sodišču,… Me ni ganilo,se nisem spuščal na njihov nivo.No sedaj se jim vse maščuje,trpijo,nesreče se jim dogajajo.A najhuje je ko mi nekdanja sodelavka reče,kako bogi hodijo in iščejo tolažbo,ter ne razumejo zakaj se jim slabe stvari dogajajo,otroci zbolevajo,ko pa ja nikoli v življenju niso nobenemu nič naredili.Enako kot policist ki mi je škodoval,se mu je vrnilo.

Torej delaj dobra dela,da ne obžaluješ.Širi ljubezen in življenje,telo,zdravje ti bo hvaležno.[/quote]Ojej, tebi pa po pisanu sodeč zgolj psihiatrija lahko pomaga, da ti kako “čakro” spuca.

Zato pa iščem novo pot, da staro lažje zapustim. Če pa ne, bolje nič kot po starem.

nsvet in razlago kaj duhovnost je si dobila…ne išči zunaj, išči v sebi.

Praviloma se ti, ki se iščejo celo življenje, nikoli ne najdejo, z blodenjem o duhvnosti so pa le še bolj prfliknjeni. To je vsa umetnost in reala, ki bi jo morda kateri psihiater učinkovito spravil na pravo pot.

Meni ste smesni vsi, ki talno nekaj iscete okoli sebe.
Duhovnost in rast si ti sama, isci v sebi, ne potrebujes neke znanosti, da najdes svoj duh. Tocno to, svoj duh! Nekdo je zgoraj napisal ‘pomirjenost sam s sabo’ in to je tocno to.[/quote]

To je vse res, ampak za napredek rabiš kaj novega, novo idejo za nov korak.
Želim naprej, ne pa da stopicam na mestu.
Ne vemo vsi vse in še manj da bi srbi bili zadostni.

Mislila sem da je katoliška vera vse, samo če ti ni dano zajeti iz izvira vode, ostaja hrepenenje, ki se ga zničemer ne da pogasiti, misleč tudi ne nadomestiti.
Kot drugo pa mi v zadnjem časz ljudje postajajo ovira, kar mi prej niso, enkrat odpreš oči in vidiš kakšna gnojnica so verniki.[/quote]

Ponavljam: isci v sebi.

Omenjas katolisko vero, zdaj bi zamenjala. Iskala si nekaj zunaj sebe in nisi nasla, zdaj isces zamenjvo, da bi spet iskala nekaj zunaj sebe. Zakaj? Isci v sebi.

Nekaj novega je vsak dan in povsod okoli tebe. Niso to stvari, ki nosijo nalepko, oznako “duhovnost”, ampak povsem navadne in vsakdanje stvari, ki ti dajo misliti o sebi, o drugih, o stvreh okoli sebe in v sebi. Na tak nacin clovek gradi svojo duhovnost, se krepi in raste.

Praviloma se ti, ki se iščejo celo življenje, nikoli ne najdejo, z blodenjem o duhvnosti so pa le še bolj prfliknjeni. To je vsa umetnost in reala, ki bi jo morda kateri psihiater učinkovito spravil na pravo pot.[/quote]

No ja bolj verjamem največjim modrcem kot pa tebi glede življenja.

Praviloma se ti, ki se iščejo celo življenje, nikoli ne najdejo, z blodenjem o duhvnosti so pa le še bolj prfliknjeni. To je vsa umetnost in reala, ki bi jo morda kateri psihiater učinkovito spravil na pravo pot.[/quote]
To ne drži povsem.
Po njih sadovih jih boste spoznali.

Eni res bluzijo in svirajo, ne pa vsi, eni pa so taki srčni in duhovni biseri, da prav žarijo. Skrivnosti pa ne izdajo.
Ampak ta karizma prihaja direkt iz srca. Lepota.

Pusti psihiatre, niso merilo, tudi tam nimajo vse čiste v glavi. Malo jih je poneumljenih in dobrih strokovnjakov, ostali so na tabletih.

Praviloma se ti, ki se iščejo celo življenje, nikoli ne najdejo, z blodenjem o duhvnosti so pa le še bolj prfliknjeni. To je vsa umetnost in reala, ki bi jo morda kateri psihiater učinkovito spravil na pravo pot.[/quote]

No ja bolj verjamem največjim modrcem kot pa tebi glede življenja.[/quote]
Modrece,m ja. 🙂 Sicer ne rabiš meni verjet, verjemi psihiatrom. 🙂

Praviloma se ti, ki se iščejo celo življenje, nikoli ne najdejo, z blodenjem o duhvnosti so pa le še bolj prfliknjeni. To je vsa umetnost in reala, ki bi jo morda kateri psihiater učinkovito spravil na pravo pot.[/quote]
To ne drži povsem.
Po njih sadovih jih boste spoznali.

Eni res bluzijo in svirajo, ne pa vsi, eni pa so taki srčni in duhovni biseri, da prav žarijo. Skrivnosti pa ne izdajo.
Ampak ta karizma prihaja direkt iz srca. Lepota.

Pusti psihiatre, niso merilo, tudi tam nimajo vse čiste v glavi. Malo jih je poneumljenih in dobrih strokovnjakov, ostali so na tabletih.[/quote]

Polarni sij ima se kako prav. Vecina teh, ki stalno iscejo, so zgubljeni in zblojeni.

Ce mislis, da ti nekdo neizda skrivnosti, sta dve opciji: ali ti jo pove, pa je tako preprosta, da ji ne verjames in je ne slisis ali pa je vse samo gluma in nima recepta.
Iskanje sebe, stika s samim sabo ni nobena visja znanost, je zelo preprosta stvar. Zal vsak misli, da je pa to zdaj ne vem kaksna kvantn fizika, ampak ni. Ko dosezes, vidis da je popolnoma naravno in preprosto.
Ce imas moznost, se pogovarjaj s starejsimi ljudmi, preprostimi, odkrili ti bodo popolnoma nov svet, cista preposta modrost in duhovnost.

Praviloma se ti, ki se iščejo celo življenje, nikoli ne najdejo, z blodenjem o duhvnosti so pa le še bolj prfliknjeni. To je vsa umetnost in reala, ki bi jo morda kateri psihiater učinkovito spravil na pravo pot.[/quote]
To ne drži povsem.
Po njih sadovih jih boste spoznali.

Eni res bluzijo in svirajo, ne pa vsi, eni pa so taki srčni in duhovni biseri, da prav žarijo. Skrivnosti pa ne izdajo.
Ampak ta karizma prihaja direkt iz srca. Lepota.

Pusti psihiatre, niso merilo, tudi tam nimajo vse čiste v glavi. Malo jih je poneumljenih in dobrih strokovnjakov, ostali so na tabletih.[/quote]O ja, verjamem, poznam nekaj takih, ki se jim je odpeljalo tako daleč, da kar žarijo. 🙂

Praviloma se ti, ki se iščejo celo življenje, nikoli ne najdejo, z blodenjem o duhvnosti so pa le še bolj prfliknjeni. To je vsa umetnost in reala, ki bi jo morda kateri psihiater učinkovito spravil na pravo pot.[/quote]

No ja bolj verjamem največjim modrcem kot pa tebi glede življenja.[/quote]

A 80FF je dovolj velik? 😛 😀 😀

New Report

Close