Najdi forum

Zmenek

Zakaj sem tako naivna!! To je vprasanje, ki se mi poraja ze dva dni. V petek zvecer sem se dobila z osebo ki mi je zelo vsec, enako tudi jaz njemu. Ker se nisva bila intimna ( srecujeva se 2 meseca) sva se odlocila, da si najameva sobo ter se predava uzitkom. Dozivela sem res tisto, kar si dekle samo zeli, neznost nepozabni maratonski sex… A odkar sva se zjutraj odsla vsak v svoj dom (oba stanujeva pri starsih) nobenega sporocila…. Sem bila le trofeja, se je ustrasil moje odprtosti glede spolnosti ! ( njegove besede, da cesa takega se ni dozivel, me tako motijo)…. Tako se pocitim..

…si bila le trofeja in se je ustrasil tvoje odprtosti glede spolnosti…
Mislim, da se te bo od sedaj izogibal.

Lp


Še ena tema o ženski,ki je nasedla na lepe besede enega moškega,ki jo je izkoristil in odvrgel in zdaj se sprašuje zakaj?Dejte monklje,javite se z podobnimi izkušnjami in pokažite avtorici,da ni sama in se tolažite med seboj.

Lepa dekleta ljubijo barabe.

Ko ne bodo imele oči za prve fante, ki so občasno in še posebej na začetku malo bolj sramežljivi in brez toliko izkušenj in igre jim lahko samo rečem, da se stvari ne bodo spremenile na boljše.
Vsakemu svoje.

LP

A si se imela fajn? Če si še se ne obremenjuj. Huje bi bilo če b bil seks zanič. Takrat bi se lahko zjokala. Če se bo javil ok če ne pa tud ok. Nista narodila 7 otrok in je nato tip zginil, torej se svet ni podrl.

Če te je čakal 2 meseca, da te je položil, nisi le trofeja, saj zbiralci trofej ne čakajo tako dolgo.
A je prepovedano, če pokličeš ti njega?

Hm, kaj ti naj rečem… Jaz sem nekoga 1 leto in pol poznala, sva si bila ful všeč. Pa se mi je prvič skor spipalo :)))) ker sem bila zaljubljena vanj. On me je odj… že po 1., da sem bila v šoku. Pol 9 mesecev nič med nama, pa menda ni vedel kaj bi, naenkrat me je začel klicat na 2 dni, pol enkrat pa 6 ur skupaj. Po enem mesecu od takrat sva začela hodit, na njegovo željo, javno, vsi veseli. Trajalo je pol leta, ker pač tip ni bil čist pri pravi, ni me pustil pri miru, posesiven, tako da ko ga vidim, nočem niti da me pogleda, ker ga ne prenesem. Ful sem ga pa imela rada, ampak mi je lagal in vse mogoče.

Pa počak no, da od zjutri k seb pride.

Jaz vem, da ne bi mogel narediti tega nobenemu dekletu, kaj šele tistemu, ki mi je všeč in mi tudi nekaj pomeni.
Res ne vem, kje najdete take fante, je pa res, sa sem sam bolj podoben tistemu nice guyu in posledično nisem ravno deležen pozornosti deklet, ampak kaj hočeš tako je življenje in vse ob svojem času.

LP

Jaz vem, da ne bi mogel narediti tega nobenemu dekletu, kaj šele tistemu, ki mi je všeč in mi tudi nekaj pomeni.
Res ne vem, kje najdete take fante, je pa res, sa sem sam bolj podoben tistemu nice guyu in posledično nisem ravno deležen pozornosti deklet, ampak kaj hočeš tako je življenje in vse ob svojem času.

LP[/quote]Glih zato,ker si nice guy,nisi deležen pozornosti in taki pri ženskah odpadejo kot gumb iz srajce.Če hoceš,da si pri ženskah deležen pozornosti,moraš biti baraba in čim manj zainteresiran za njih.

Jaz vem, da ne bi mogel narediti tega nobenemu dekletu, kaj šele tistemu, ki mi je všeč in mi tudi nekaj pomeni.
Res ne vem, kje najdete take fante, je pa res, sa sem sam bolj podoben tistemu nice guyu in posledično nisem ravno deležen pozornosti deklet, ampak kaj hočeš tako je življenje in vse ob svojem času.

LP[/quote]
Ti kar ostani gud gaj. Slej ko prej boš našel gud grl. Neumnice pa prej te dajo na čevelj bolje zate. Res rabiš eno tako neumnico da ti greni lajf ? I dont think so

Jaz vem, da ne bi mogel narediti tega nobenemu dekletu, kaj šele tistemu, ki mi je všeč in mi tudi nekaj pomeni.
Res ne vem, kje najdete take fante, je pa res, sa sem sam bolj podoben tistemu nice guyu in posledično nisem ravno deležen pozornosti deklet, ampak kaj hočeš tako je življenje in vse ob svojem času.

LP[/quote]
Ti kar ostani gud gaj. Slej ko prej boš našel gud grl. Neumnice pa prej te dajo na čevelj bolje zate. Res rabiš eno tako neumnico da ti greni lajf ? I dont think so[/quote]

Saj verjamem, da je tudi takšnih deklet veliko. Sam sem mnenja, da je veliko odvisno od tega v kakšnih krogih se družiš in potem boš pritegnil tudi podobne ljudi.

Hvala za spodbudne besede. 🙂

LP

Uff, hvala za pisane besede, se posebno cenim mosko pisanje. Saj veste, da se zenska in moska custva zelo razlikujejo”Kar je kaos za muho je normalno za pajka” in trenutno je v mojih mozganih velik kaos. Klicati ga ne mislim, ker je bila prva pobuda za srecanje na njegovi strani. Prijateljica mi je dejala “pusti casu cas” ..
Upam, da ni se kaj drugega vmes, kajti prihajava iz razlicnih krajev Slo…Jppp naivna Nezika!!!

dečko še spi … počakaj, da se zbrihta, pa bosta nadaljevala


Ti kar ostani gud gaj. Slej ko prej boš našel gud grl. Neumnice pa prej te dajo na čevelj bolje zate. Res rabiš eno tako neumnico da ti greni lajf ? I dont think so[/quote]

Saj verjamem, da je tudi takšnih deklet veliko. Sam sem mnenja, da je veliko odvisno od tega v kakšnih krogih se družiš in potem boš pritegnil tudi podobne ljudi.

Hvala za spodbudne besede. 🙂

LP[/quote]Tud slučajn ni odvisno od tega, v kakih krogih se giblješ, ker vedno je mešano :))) Jaz v čist normalnih krogih najdem zelo redko sicer koga, ker mi kar nekako niso, a ko je – jao… največji cepec. No ne vem če lahko poslplošim, ker je pa res, da jih nisem imela veliko, imela res dolgo resno vezo, ampak pol… padla narealna tla da je lahko še slabše.

Posle j.e.b.a.n.j.a.,nema kajanja.HaHaHa.

Lahko da tudi njemu ni jasno, kako da se mu nič ne oglasiš po tako divji noči. Mogoče se boji, da ni bil dovolj dober zate, ne glede na to, da se mu je takrat zdelo sanjsko. Mogoče mu je kak kolega povedal, da se bejba, če je res imela tako dober sex, sama oglasi, pa zdaj nestrpno čaka na potrditev. Mogoče….

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Če te pa ne bi hotel nabit bi pa misnila, da je devičnik, peder itd.

Joj ne no spet neke igrice… sta pa ja odrasla.

o kakšni starosti je govora?

Tole je pa za umret od smeha. :)) Sama sebi greš nabijaš slabo vest.
Pa ker to še ni dovolj, ti še druge malo pomagajo.
Ej jej ženske.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Morda se je pa sex samo tebi zdel super, on je pa pač moral nekaj reči in rekel, da kaj takega res še ni doživel. Ali pa se mu je šlo le za to, da se v posteljo spravi, zdaj pa gre v lov za drugimi. Ja, tudi takih je veliko. Žal. Zakaj tako, bodo pa moški povedali.

Hja, si v bistvu čustveno reagirala preko sexa, ki si ga doživela in se očitno zaljubila. tip je začutil, da si s čustvi not padla, ker verjam izkušen moški ve, da se ženska res v celoti preda samo takrat, ko je zaljubljena. Zdej, obstaja možnost, da se je on tega preprosto ustraši, kot si napisala, si z drugega kraja in jebi ga, nekaterim se ne da tud v avto usesti in imeti vezo na daljavo, tako to je dons, če ima lahko kakšno bejbo iz kje bliže.
Sem imel en primer, ko sva se prvo noč dol dala z eno pri meni doma, pa sem vedel že pri osvajanju, da ni partija za mene, ker je bila starejša od mene, no za sex pa super. Narediva tisto kar se gre v taki kombinaciji, jo odpeljem domov, pa nisem imel namena klicat več ampak, ker sem gentelmen pokličmem čisto tako, da jo vprašm kako je in v smislu, da se lepo poslovim, ko ona že vse splanirila kako in kaj, ker pa sexam rad, jo pridem spet iskat in akcija naprej, itak nisem imel takrat nobene druge na obzorju in tako se je najina zveza vlekla en pol leta, brezveze, dokler res ni besna odšla od mene v smislu, da me ne more več poslušat, da je prestara (5 let) zame, hehe.
Kaj hočem reč, dobr sta se kresnla, oba uživala, če je tip glumac te je očitno tud na ta način dobro nategnil, kar naj ti bo šola za naprej, pozabi in greš dalje, če te pokliče mu rečeš, da te ON ni dosti začutil, in da s tako ne dela z ženskami kot je on naredil v smislu priložnost izgubljena ne vrne se nobena in ja, tukej gre za ponos, tud ženski.
Aja, telefonsko šteivlko pa kar zadrži, jst sem to vedno imel shranjeno, če bi slučajno kakšna spolna jeba od bolezni se pojavla, pol mu pa jebeš vse po spisku, če bi bilo temu tako..

Zakaj si pa ze prvic pokazala vse, kar znas? Tip se je ustrasil, da ima posla s kaksno profesionalko! Drugic bodi bolj sramezljiva in lesena, ko gres prvic s tipom seksat.

Zakaj si pa ze prvic pokazala vse, kar znas? Tip se je ustrasil, da ima posla s kaksno profesionalko! Drugic bodi bolj sramezljiva in lesena, ko gres prvic s tipom seksat.

New Report

Close