Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek resnega nasilja do policije je vse več, sramota!!

resnega nasilja do policije je vse več, sramota!!

majhna država, pa tkao zlobna http://www.slovenskenovice.si/crni-scenarij/doma/ranjen-policist-grozil-je-da-bo-vse-pobil-nato-pa-bo-ubil-se-sebe

V Tacnu bi morali med predmete vtakniti tudi poznavanje bontona.

A bejž no bejž. Se spomnim primera psihičnega bolnika s shizofrenijo, je enako grozil s sekiro, noži in so ga na koncu lovili. Potem pa 5 policistov zahtevalo odškodnine na sodišču, to so tako nakladali kake poškodbe so dobili, da se je kar kadilo. Sam ki sem bil dejansko napaden z nožem na pragu svojega doma v pričo triletnega otroka, pa nisem zahteval nič. Še dobro da je bila sodnica pametna in jiim dala hladen tuš, da če hočejo kaj bodo morali lepo sami tožbe vlagat s svojimi zahtevami.

In tu je zagotovo enako, lahke poškodbe pomenijo, da so se morda kje opraskali, nič drugega.

V večini so naši policisti usposobljeni tudi tako, dva petka osnov ju.jitsa v Tacnu, potem pa konec.

https://www.youtube.com/watch?v=mz3o-2_cJEg

Pametna sodnica.Ne pa ko enpolicist nateguje sodišče in sodnico.Sedi v gostilni pa si izmišljuje zgodbo.Pol pa vpiše neobstoječe ljudi,neobstoječe naslove,telefonske številke.Ker ve da lahko sodnico nategne tako tudi ve,da ta ne bo šla preverjat.

Glede na to da naj bi bil milijonar,superman,sem očitno še Ninja želva in živim v kanalizaciji,a problem je da sploh ni hišnega naslova,kanalizacije,niti grma.Mogoče pa je kot grob in v grobu živim.Bog si ga vedi,mogoč sem še celo živ mrlič.

me je policis v avtu obravnaval z alkotestom mal sva podabatirala jez ga vikam on mene tika.na to sem ga opozoril tako nežno,češ da mal starejši pa sem pa pravi,ja ti mi rec pa je,.potem mi napiše izvid 1.2 po tastarem naroči naj avto zaparkiram pa cufus domu.sm reku a me boš ustavu pa še 1x štrafu je reku negativ sedu v avto pa je šu

V večini so naši policisti usposobljeni tudi tako, dva petka osnov ju.jitsa v Tacnu, potem pa konec.

https://www.youtube.com/watch?v=mz3o-2_cJEg%5B/quote%5D

Slovenija ni Slovaška, veš. Pa itak nimaš pojma kaj delajo v Tacnu, ker tega kraja ne znaš najt niti na zemljevidu.


Česa ne razumeš? A je kje napisano da je video iz Slovenije? Ni satnje pri nas nič boljše, V Tacnu v tako kratkem času se pač ne morejo naučit zadosti borilnih veščin za onesposobljanje nasprotnika. Nekatere polcijske postaje imajo urejene teloivadnice s stalno postavljenimi tatamiji, delat jih pa ni volja. In verjemi da vem, ker jih iz našega kluba hodijo trenirat, tiste pač, ki se jim da leno rit premaknit.

Jaz sem bila samo pijana in stala na sredi ceste, nic narobe delal, policijo a je poklicala napadalna zenska in ko so prisli ptujski policisti in mi rekli : ” Prasica, z nami gres!” Vprsam zakaj, pa dobim 3 stavke nazaj. In sem dobila klofuto, ceprav sem res komaj stala in nisem cist nic razgrajala in ko sem ze takoj bila vlenjena, nato pa so me vklenjeno nabrcali, dobila sem 4 brce v moja meča, z nartom policistove noge, z golenico, s stranjo , in spet z golenico, vsakikrat sem namrec dol padla in se pobrala tik preden sem se po tleg raztegnila. Potem pa so me zaprli za 8 ur…

Policisti so razlicni, tale clovek je razbijal, seveda je prav je, da so ga vklenili in zakaj so le cakali? Nekateri pa polozaj policista zlorabljajo, obracunajo celo z zensko na javnem mestu in za ta poklic niso primerni.


Kar zastonj jih že nisi fasala.

Zato pa sta policista v postopku in ce bi jaz odlocala, bosta zgubila sluzbo zaradi krsitve dostojanstva z zlorabo polozaja. Kaj pa bos rekla potem?


Česa ne razumeš? A je kje napisano da je video iz Slovenije? Ni satnje pri nas nič boljše, V Tacnu v tako kratkem času se pač ne morejo naučit zadosti borilnih veščin za onesposobljanje nasprotnika. Nekatere polcijske postaje imajo urejene teloivadnice s stalno postavljenimi tatamiji, delat jih pa ni volja. In verjemi da vem, ker jih iz našega kluba hodijo trenirat, tiste pač, ki se jim da leno rit premaknit.[/quote]

Ma daj ne serji. Za policista se prijavljajo tudi kandidati iz raznih klubov različnih borilnih veščin. Fantje obvladajo. Poleg tega v Tacnu vejo zelo dobro kaj je ‘rušenje’ in ga tudi obvladajo. V posnetku sta se kekca narobe lotila smeri.


Česa ne razumeš? A je kje napisano da je video iz Slovenije? Ni satnje pri nas nič boljše, V Tacnu v tako kratkem času se pač ne morejo naučit zadosti borilnih veščin za onesposobljanje nasprotnika. Nekatere polcijske postaje imajo urejene teloivadnice s stalno postavljenimi tatamiji, delat jih pa ni volja. In verjemi da vem, ker jih iz našega kluba hodijo trenirat, tiste pač, ki se jim da leno rit premaknit.[/quote]

Ma daj ne serji. Za policista se prijavljajo tudi kandidati iz raznih klubov različnih borilnih veščin. Fantje obvladajo. Poleg tega v Tacnu vejo zelo dobro kaj je ‘rušenje’ in ga tudi obvladajo. V posnetku sta se kekca narobe lotila smeri.[/quote]Ti preveč filme gledaš ali si od rojstva neumno? Večina jih v Tacen pride, ki se prvič srečajo s kako borilno veščino in po usosabljanju nič ne obvladajo, včasih so, ko so hodili v šolo 4 leta v Tacen, pa še to ne vsi, redki so bili dobri.


Česa ne razumeš? A je kje napisano da je video iz Slovenije? Ni satnje pri nas nič boljše, V Tacnu v tako kratkem času se pač ne morejo naučit zadosti borilnih veščin za onesposobljanje nasprotnika. Nekatere polcijske postaje imajo urejene teloivadnice s stalno postavljenimi tatamiji, delat jih pa ni volja. In verjemi da vem, ker jih iz našega kluba hodijo trenirat, tiste pač, ki se jim da leno rit premaknit.[/quote]

Ma daj ne serji. Za policista se prijavljajo tudi kandidati iz raznih klubov različnih borilnih veščin. Fantje obvladajo. Poleg tega v Tacnu vejo zelo dobro kaj je ‘rušenje’ in ga tudi obvladajo. V posnetku sta se kekca narobe lotila smeri.[/quote]Preveč filme gledaš ali si od rojstva neumno? Večina jih pride na usposabljanje brez vsakega znanja in ga tudi ne pridobijo dovolj, utrjujejo ga pa tudi mnogi ne.

Ma daj ne serji. Za policista se prijavljajo tudi kandidati iz raznih klubov različnih borilnih veščin. Fantje obvladajo. Poleg tega v Tacnu vejo zelo dobro kaj je ‘rušenje’ in ga tudi obvladajo. V posnetku sta se kekca narobe lotila smeri.[/quote]Preveč filme gledaš ali si od rojstva neumno? Večina jih pride na usposabljanje brez vsakega znanja in ga tudi ne pridobijo dovolj, utrjujejo ga pa tudi mnogi ne.[/quote]
A te niso sprejel v Tacen? Ah kislo grozdje ;).

Zato pa sta policista v postopku in ce bi jaz odlocala, bosta zgubila sluzbo zaradi krsitve dostojanstva z zlorabo polozaja. Kaj pa bos rekla potem?[/quote]

Ti si svoje dostojanstvo ze kar sama krsila, ko si se ga napila.

Men so policistke čisto mimo in to preprosto zato, ker ženske ne znajo objektivno oceniti realno situacijo, da o tem, kako postopat z nasilnežom, ki je od prilike ene 20 centov večji od nje pa 50 kil težji ne govorim o bruki, k ije že za pogledat smešna, jaka avtoriteta, pol to izpade, hehe,
Se majo pa fajn, tud jst bi imel sodelavko, s katero se bi še malo pošlatal,

Zato pa sta policista v postopku in ce bi jaz odlocala, bosta zgubila sluzbo zaradi krsitve dostojanstva z zlorabo polozaja. Kaj pa bos rekla potem?[/quote]
☺aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa☺ kako izgleda pijano dostojanstvo????☺☺☺

Ne vem kje vi najdete te kar za hec nasilne policiste. Do zdaj so bili vedno prijazni in profesionalni če so me kje ustavili. Na kontrolo gledam kot na njihovo delo. A je res tako težko pokazat dokumente in slediti navodilom? Tudi ko grem na banko po svoj denar mi gospa prijazno reče če ji dam dokumente. So pa na cesti razni pijanci zadrogiranci in posebneži. Da o skrajnih kriminalcih sploh ne začenjam. Hvala za tako delo. Se dobro da sploh hoče bit kdo policaj. Če prideš normalen v ta poklic greš iz njega sigurno malo čez les po videnem in doživetem.

Greš, greš z dvajsetimi ali tridesetimi leti delavne dobe v penzijo, ko morajo drugi še oddelat 10 ali 15 let.
Ni njim nič hudega, nč bat.

Greš, greš z dvajsetimi ali tridesetimi leti delavne dobe v penzijo, ko morajo drugi še oddelat 10 ali 15 let.
Ni njim nič hudega, nč bat.[/quote]
Ma da mi dajo 10 jurjev na mesec thx But no thx, ne pa tisti drobiž ki ga dobijo.
Gledat razne izmečke je že 1 leto preveč kaj šele več let. Hvala bogu da so taki ki se za ta poklic odločajo. Si predstavljaš da noben ne bi hotel. Sirija 2 bi bila v roku enega tedna.

in to ni nič narobe? Ti ni jasno, kaj?
Na sredi ceste se ne stoji, leži, kampira in še kaj podobnega, z refleksi pijanca se ne umakneš pravi čas.
Podobno je z železniškimi tiri.
V samomorilsko vedenje ne vpletaj še drugih.

Greš, greš z dvajsetimi ali tridesetimi leti delavne dobe v penzijo, ko morajo drugi še oddelat 10 ali 15 let.
Ni njim nič hudega, nč bat.[/quote]
Ma da mi dajo 10 jurjev na mesec thx But no thx, ne pa tisti drobiž ki ga dobijo.
Gledat razne izmečke je že 1 leto preveč kaj šele več let. Hvala bogu da so taki ki se za ta poklic odločajo. Si predstavljaš da noben ne bi hotel. Sirija 2 bi bila v roku enega tedna.[/quote]
Daj ne serji ga no, kake pa klamfaš. A ti ne znaš več nič drugega kot povsod lezt v rit v vsaki temi nekomu? Prav nagnusen si že s tem. Kak človek to moraš bit popolnoma brez hrbtenice?

in to ni nič narobe? Ti ni jasno, kaj?
Na sredi ceste se ne stoji, leži, kampira in še kaj podobnega, z refleksi pijanca se ne umakneš pravi čas.
Podobno je z železniškimi tiri.
V samomorilsko vedenje ne vpletaj še drugih.[/quote]
Ampak ima še srečo, da niso zahtevali odškodnin, ker so se lažje poškodovali med tem ko so jo obravanvali. Ker o tem je namreč tema. In dejansko je to postala kar stalna praksa pri policistih, kot da nič ne spada v njihovo delo in za vsako prasko ali strah na debelo lažejo in napihujejo, da bi dobili odškodnine, pa še višje plače, češ kako so kot inkasanti ubogi.


Ma da mi dajo 10 jurjev na mesec thx But no thx, ne pa tisti drobiž ki ga dobijo.
Gledat razne izmečke je že 1 leto preveč kaj šele več let. Hvala bogu da so taki ki se za ta poklic odločajo. Si predstavljaš da noben ne bi hotel. Sirija 2 bi bila v roku enega tedna.[/quote]
Daj ne serji ga no, kake pa klamfaš. A ti ne znaš več nič drugega kot povsod lezt v rit v vsaki temi nekomu? Prav nagnusen si že s tem. Kak človek to moraš bit popolnoma brez hrbtenice?[/quote]
Nehite delat pizdarije pa ne boste policaja srečal. Seveda vsi drugi so krivi. Nihče noče prevzet odgovornosti za svoja dejanja. Zakoni so jasni. Če ga ne kršis ti policija nič ne more. V življenju se nisem plačala niti dobila kazni. Vozim več kot 20 let.

New Report

Close