Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 5.sezona Ene žlahtne štorije

5.sezona Ene žlahtne štorije

Danes se začenja 5.sezona Ene žlahtne štorije. Bote še gledali jo? Je še sploh zanimiva?

Jaz sem gledala 4.sezono, ampak je bila bedarija od bedarije. Bom jo z veseljem preskočila.
Se človek kar zjoče, ko vidiš,ko so iz super nadaljevanke, vsaj prve dve sezoni naredili takšno limonado.

Meni je super in jo bom še gledala. Komaj čakam danes ob 20h začetek 5. sezone. Jaz se ob gledanju zabavam in sprostim.

nova
Uredništvo priporoča

Bom pogledala, kako bo. Upam, da bom prijetno presenečena.
Zadnja sezona je bila grozna (več, ali manj), zadnji mesec ni bilo gledljivo.
Od 1.-3. pa je bilo super. Mogoče bo tudi 5. taka ! 😉

Po 1.delu težko rečem. Lahko se bo v kaj razvilo, lahko pa tudi ne. Tja do konca tedna se bo že vedelo, če se splača gledat.

Upam, da bo tako dobra kot prve 3 sezone!! Želim si, saj takrat jo je bil pravi užitek gledat.

Prvi vtis dober. Mislim, da so upoštevali kritike 4. sezone.

Ja, všečno. Zelo upam, da so upoštevali kritike za 4.sezono !

Dokler bo Dolinarca peglala tam nekje v ozadju, bo kar uredu.
Jaz jim želi, da bi jim letos spet uspela dobra sezona. Pa tudi sebi;))

DElovalo je dolgočasno, naveličano. Kot, da ni ti tista zgodba iz prejšnjih sezon. Niti Mirica, niti Berto nista bila tisto, kar sta bila.
Mislim, da plujejo v zvodenele prizore, ki so sami sebi namen, samo toliko, da nekaj je.

Po lanski sezoni nisem veliko pričakovala. Včeraj je bilo prvič, počakajmo še en teden. Hitro se bo videlo, če se bo v kaj razvilo.

Gušto, nesojeni ljubimec od Zale, pride iz misjonov in najde svojo tako oboževano ljubezen v objemu s Sergejem.
Zala je prikazana kot tretjerazredna kmečka prostitutka, ki raztegne noge vsakemu, ki ji pride naproti. Marjo, Toni, Gušto, Sergej…pa ja ne bo v nadaljevanju postala gospodarica Grediča skupaj s svojim večnim oboževalcem Guštom.

Ti pač Zale ne maraš, bog ve zakaj?! Tudi ni bistveno, povsem tvoj problem.
Ne moreš je bolj degradirat, kot da jo označiš za tretjerazredno kmečko prostitutko:LOL
Zala je živahna punca, nič zavrta in jemlje življenje sproti. Nič narobe. Mislim, da jo je Ajda zelo dobro zadela. Odlična igra.

Sinoči smo spet gledali nadaljevanko o najmlajši hčerki. Tokrat si je izborila mesto v prestolnici, kjer jo je prelestni ljubimec Sergej odpeljal v fantastično stanovanje, kjer imata gnezdece za svoje ljubezenske igrice.
Vloga Zale je zaigrana izvirno. To se dogaja na kmetih. Najmlajša hči rada leta s sveta na cvet. Popije čašo, ki ji trenutno ustreza in naveličano odleti na drugi cvet. Vloga, ki je odigrana famozno.

Meni se pa zdi, da so spet pozabili, kaj so prej napletli. Kot v primeru, ko je Gušto slišal Marijo in Bonija govoriti o tem, da je Boni njegov oče, potem pa kar ni več nič vedel o temu.

Sedja pa mi tole ne gre skupaj: v zadnjem delu 4. sezone se je Gušto strinjal, da z Zalo nista za skupaj, ona mu je povedala, da ne bosta skupaj, in on se je s tem sprijaznil. Zdaj pa ves šokiran gleda, kako se Zala s Sergejem poljublja na mostu. ????

Normalno, da je “šokiran”, ni šokiran (je vedel), ampak prizadet. Po tolikih mesecih še vedno prizadet. Razumeš razliko??

Nekoč, čez mnogo, mnogo , mnogo let bo on gospodar Grediča. Skupaj z Zalo. Bomo gledali.

Baje se bo vrnil Toni. Še bo veselo; mogoče pa le bodo skupaj spravili spet kaj takega, kot v prvih dveh sezonah! Držimo pesti.

Ti pač Zale ne maraš, bog ve zakaj?! Tudi ni bistveno, povsem tvoj problem.
Ne moreš je bolj degradirat, kot da jo označiš za tretjerazredno kmečko prostitutko:LOL
Zala je živahna punca, nič zavrta in jemlje življenje sproti. Nič narobe. Mislim, da jo je Ajda zelo dobro zadela. Odlična igra.[/quote]

Ajda jo je odlično odigrala. Mislim, da se ji bo (Zali) kar dogajalo, bo še pestro.

Dočakali smo to veličastno stvaritev Planet-u TV in se smejemo. Je smešno, da se moraš smejati, zabavno in vendar prijetno domače.
To je nadaljevanka, ki jo radi gledamo. Izvrstni igralci- Žan, Marija, Bonifacij…Zala, Berto, Adfelina, Sergej, Gušto….. kot bi igralci igrali sami sebe. Res vrhunsko.Čestitke !

Se popolnoma strinjam. Ta Zala je ena navadna vlačuga. Enako kot lik Eli ne paše v to nadaljevanko,
ki je postala prava telenovela.
Ko je Zala včeraj v 1.delu 5.sezone rekla Sergeju ,da nima službe ,sem si mislila sama pri sebi,naj gre
za prostitutko. Ta poklic bi ji pasal, saj rada da….

Ta nadaljevanka je postala odvečna kot njeni liki. Nekoč top,danes flop.
Potem še pa ti v Planetu slavnih pred 14 dnevi rečejo,ko so gostili igralce iz te nadaljevanke,da
like prirejajo osebnostim igralcem,potem sem se pa res nasmejala.

Aha, torej to pomeni, da je P. F. res tako zabiti kot Gušto, A.S menja partnerje kot srajce, .A.D otročja??….

Manj vidim te like, tem boljše.

Ja, kar naj pegla, a ne?

Tudi jaz bi želela, da bi kaj dobrega ven prišlo.

Meni gre Mirica na živce. Kot lik:((. Saj odigrana je odlično, a jo prav težko gledam.

New Report

Close