Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ne razumem vec zensk … Nobene neznosti ni vec

Ne razumem vec zensk … Nobene neznosti ni vec

Sem zenska. Pa prebiram vse te komentarje, mnenja, izzivljanja, zaljenja … Groza me je, kaj se je zgodilo z zenskami. Zatezene, skodozeljne, zakompleksane, zaljive, privoscljive …

Se cudijo, da so osamljene, locene, zapuscene, prevarane, izigrane …

Pa se zenske sploh zavedate, da smo se vedno predstavnice neznejsega spola? Da smo pristan za toplino, srcnost, neznost?

Da ste imele vse moznosti in pogoje izbrati dobrega partnerja in da ni cel svet kriv, ce ste slabo izbrale?

Da ste postale mozace, ki se skregajo z vsakim, ki ima 5 minut, v vsaki zenski vidijo tekmico, kolnete, pljuvate in “drzite” druzine pokonci, potem pa jamrate?

Kdaj boste razumele, da je VSE to, kar se vam dogaja, vasa krivda?

Najvecji problem imate s tem, da ne znate ziveti svoje zenstvenosti in ne znate v moskem zbuditi vodje.

Pravi zenski ni treba trpeti, se ponizevati, prosjaciti, se kregati, zivotariti in upati, da se jo bo kdo usmilil in jo vzel za zeno. Ker se v svoji biti zaveda, da v sebi nosi tisto, za kar bi sel pravi moski na konec sveta. Vcasih so tudi sli, zakaj mislite, da danes ne gredo vec?
Moski se niso kaj dosti spremenili, zenske so se. Ne razumem, kako ne dojamete, da jim iz lastnega strahu na silo jemljete njihovo primarno vlogo. Zato njim ne ostane nic vec in jih spreminjate v “nikjer mu ni mesto” pozicije.

Kdaj boste dojele in postale spet Zenske? Res mi je hudo, ko vas “poslusam” kako se mucite …

Ne boš me prepričala, ker si moški in ne ženska. Ženska tkole ne pisari.


Podpis!!! Zamislte se, zgoraj opisane monkulje!!!

Ne boš me prepričala, ker si moški in ne ženska. Ženska tkole ne pisari.[/quote]

Sem zenska.

Sicer pa nikogar ne prepricujem. Nagovarjam zenske, ne moskih. Ker mi je zal, da se mucijo, pa le en klik v glavi stran so od tega, da “odlozijo” breme sodobne mucenice.

Ne vem, kje ti živiš, da samo take srečuješ. Jest jih vidim dost nežnih. In tudi nič ne vidim, da bi se kej grozno mučile. So se prej, ko so bile ujetnice moških veliko bolj.
Od starih Grkov naprej se delijo ženske na prijazne in manj prijazne, pa takrat še iz hiše niso smele.
Tole lapanje o jemanju primarne vloge, pa o zbujanju volje moških je pa lari fari. Kaj majo ženske z iskanjem vloge moških? Naj si jo fantje lepo sami najdejo, kdo jim brani? Ženske smo si jo tudi morale, nam je ni nihče namesto nas.

Nimam problemov… Ampak, če kot ženska ne bi smela klet in psovat, potem bi pa imela probleme in vsi okoli mene tudi.


Vseeno ali si ženska ali moški… imaš težave s povišano telesno temperaturo, pa nobenega antipiretika v bližini?

To ni žensko pisanje.


Za žensko je preveč nežno.

Ženska ne bo nikoli šla pisati, kako naj se ženske obnašajo. To je pisanje portebnega dedca.

Nekateri se morajo obvezno naučiti razlikovanja, da ne bo cel ženski rod okrnjen.

Pametne in ženske z “življenjem”ne hodijo na mon,ker imajo pametnejše stvari za početi v življenju.tukaj so po večinoma same zafustrirane,zatežene,in nezadovoljne ženske z svojim življenjem.Posebaj,samske ženske v nekih zrelih ali srednjih let,brez moža ali otrok,te so pa tukaj itak “največje strupenjače”.

Pametne in ženske z “življenjem”ne hodijo na mon,ker imajo pametnejše stvari za početi v življenju.tukaj so po večinoma same zafustrirane,zatežene,in nezadovoljne ženske z svojim življenjem.Posebaj,samske ženske v nekih zrelih ali srednjih let,brez moža ali otrok,te so pa tukaj itak “največje strupenjače”.[/quote]

kam pa ti spadaš?

Pametne in ženske z “življenjem”ne hodijo na mon,ker imajo pametnejše stvari za početi v življenju.tukaj so po večinoma same zafustrirane,zatežene,in nezadovoljne ženske z svojim življenjem.Posebaj,samske ženske v nekih zrelih ali srednjih let,brez moža ali otrok,te so pa tukaj itak “največje strupenjače”.[/quote]

kam pa ti spadaš?[/quote]

Kako pa ti sebe dojemaš?

Zakaj je to važno? Jaz ne pišem tukaj pavšalnih prispevkov, v katerih bi počez analiziral uporabnike foruma.


Za žensko je preveč nežno.[/quote]

Tarči a ste vi pojedu moj komentar namenjen Vam??? ;)))

kam pa ti spadaš?[/quote]

Kako pa ti sebe dojemaš?[/quote]Janša je stari drkač,v poznih letih brez babe,zato se je našel tukaj.hahahaha.

Ponovno sprašujem vas, ki baje niste niti stari drk.kači, niti grde zakompleksane babe, kaj pa vi počnete tukaj? Kakšen je vaš izgovor? Počez diskreditirate vse uporabnike, smai pa dnevno tu visite, hlastajoč za vedno novimi komentarji, čemu?

Zato,da prcamo v glavo stare drkače kot si ti.Ti si no1stari drkač na monu.hahahaha.

Saj se sama riše slika, kako daleč smo prišli: večina ne verjame, da to pišem ženska, nekatere ženske se bodo branile in me žalile, vlekle ven mučeniške zgodbe itd.

To nima smisla, pregovarjati se in dokazovati komurkoli karkoli. Jaz sem le oddala kratek apel zenskam, kot jaz vidim stvari.

Moskim ga ne morem, niti ni to v moji domeni. Kar se moskih tice, sem neposredno vpletena le toliko, da zase izberem najboljsega. Spreminjam ga ne, “brusim” tudi ne. Ga le podpiram in obcudujem in (posledicno) dejstvo je, da je vsak dan boljsi.

Meni je le zal, ko prebiram tezke zgodbe tukaj in cutim potlacen bes mnogih zensk, ki je v bistvu le ogromna nemoc. Logicno. Zenska ne more opravljati moske vloge, paradoksalno je pa utrujena prav od tega, da to celo zivljenje pocne. Kot hrcek. Zeli si, da bi moski koncno enkrat prevzel naloge in jih opravil namesto nje. Da bi koncno poskrbel za stvari. Da bi si koncno malo oddahnila in spustila stvari iz rok. Noce ali ne zmore pa doumeti, da je ravno ona tista, ki dan za dnem postavlja ta zid in onemogoca ta proces.

Ne zmore doumeti, da je njeno zivljenje lahko precej drugacno.

Sej ni prvič. Sej čist dobro vemo, kdo nonstop pisari antifeministučne poste sem gor.
Sam veš kaj je hec? Patriarhat in “nežne, ženstvene in poslušne ženske” so si izmislili pezdetki.
A ste kdaj videli taprauga deca – recimo mu Alfa – da bi jamral čez feminizem? Požvižga se on na feminizem, ženske ga samo pogledajo, pa vejo, da je prava stvar in tečejo za njim. Njemu ni treba svoje ženske zaklepat doma, jo zavijat v “spodobna oblačila”, ji prepovedovat to in ono, jo držat pod komando s taužent pravili kakšna “ženska mora bit” , jo ustrahovat ali nadzorovat….ker ve, da bo ostala z njim. Tud ne rabi “nežne ženske” , on rabi levinjo, tako, ki bo podrla šotor, pobrala otroke in šla z njim čez hribe in puščave.
Zdej – težava je v tem, da Alfa je …od oka rečeno …eden dec na 100 000. Tako preostalim pezdetkom ne ostane drugega, kot da svoje ženske neprostovoljno privežejo nase. Jih fotrajo s pravljicami o “nežnosti”, pa pravi ženstvenosti, pa podobne kozlarije. Ker to jasno ne deluje, si izmislijo še družbena pravila in zakone, ki to omogočajo. Tam, kjer družba to omogoča, jih imajo privezane doma za sužnje, tam, kjer pa ne, pa jokajo po forumih o “poblaznelih feministkah”. Ostanejo pa pezdetki, tako, ali tako.


Za žensko je preveč nežno.[/quote]

Tarči a ste vi pojedu moj komentar namenjen Vam??? ;)))[/quote]
Ne me vikat, prosim. Zgleda da sem ga spregledal… že brskam.

Tarči a ste vi pojedu moj komentar namenjen Vam??? ;)))[/quote]
Ne me vikat, prosim. Zgleda da sem ga spregledal… že brskam.[/quote]

Hihihi, potem so mi ga pa čudežno popapcali moderatorji 😉
Sam leteči krožnik sem neki omenila……:))
Ali pa se niti smejati tu več ne smemo???
Le kaj bi to bilo sedaj? 😉

Zato,da prcamo v glavo stare drkače kot si ti.Ti si no1stari drkač na monu.hahahaha.[/quote]

Se mi je zdelo, isti siroteki ste kot ostali tukaj..


Ne me vikat, prosim. Zgleda da sem ga spregledal… že brskam.[/quote]

Hihihi, potem so mi ga pa čudežno popapcali moderatorji 😉
Sam leteči krožnik sem neki omenila……:))
Ali pa se niti smejati tu več ne smemo???
Le kaj bi to bilo sedaj? ;)[/quote]
Dajva poskusit še enkrat, mogoče bo več sreče?

New Report

Close