Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bo oči Đuro zrihtal Zaliki zmago na Emi? Poglejte, kaj je napisala na FB

Bo oči Đuro zrihtal Zaliki zmago na Emi? Poglejte, kaj je napisala na FB

[img]https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t31.0-0/p480x480/16700363_10212745509978314_6322254265784492311_o.jpg?oh=8e95991e8d964d20a055aff3addc2d92&oe=5949563C[/img]

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10212745509978314&set=gm.777154529115373&type=3&theater

NImam nič proti tej punci, samo dejstvo je, da ji oče in mama vse zrihtata. Je v Sloveniji veliko lepših, pametnejših in bolj talentiranih deklet od nje, ampak ne pridejo zraven, ker nimajo zvez in pravih staršev.

starš otroku ne bi zrihtal kar se da vsega in vse dobro.
Za dejanski zaslužek (za kaj ustvariti) pa morajo umetniki ven saj je naš trg pač žal premajhen.
Kar se pa tiče talenta/lepote.. : “..o čevljih sodi naj kopitar”…vse ostalo je ena bedna ogabna zavist zakompleksancev, ki za svoj neuspeh/nerealiziranost krivijo druge namesto, da bi sprejeli odgovornost zase in dejansko začeli delati na tem za kar menijo, da jim pripada.

nova
Uredništvo priporoča

Nekaj je napisala svojim prijateljem, sicer pa danes vecina tako pise tudi starejsi in mene ne moti in se ne ukvarjam s takimi brezveznimi stvarmi kot ti. Za Emo mi je pa se bolj vseeno, ker moje mnenje je, da samo denar zapravljamo in je cisto vseeno kdo zmaga.

ne obremenjuj se z njo, imaš s sabo, do smrti, dovolj dela…

na emi so itak eni brezvezniki vedno, tudi zmaga vedno kar ena pesem..tako da zala nič ne izstopa v nobeno smer na tem tekmovanju..

Če ji ‘zriktajo’ potem ji delajo slabo uslugo.
Mislim da Đuro ne bo to dovolil.
On je Sarajlija.

Daj avtorica raje poglej svoje otroke kako se izražajo in jih “porini” malo naprej in raje pometi pred svojim pragom.

Pri uvrstitvi med nastopajoče ima Đuro gotovo prste zraven, kako se bo maškarada končala, pa bomo videli. Odvisno je od točk, ki jih bo podeljevala “strokovna” žirija.

… delit dober vajb … ?
Prosim prevod.
Ema in kasneje Evrosong se mi pa zdi stranmetanje denarja. Bi se ga dalo na RTVSLO bolj koristno porabit.

Nič škodljiva ni. Mene moti edino, da se takole izraža, ker dejansko je ona javna osebnost. Vidi se, da ji je lep v življenju in sevea lahko potem stvari jemlje neresno. Pa nič hudega, ne zdi se mi pa slaba. Ji je pa zelo fajn, sam nisem ji favš.

Dobro je napisala. Komaj čakam, da vidim in slišim njen nastop. Punca je pozitivna, za “kajjeto”, evo, to pomeni dober vajb:)

Go Zala:))

[img]https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t31.0-0/p480x480/16700363_10212745509978314_6322254265784492311_o.jpg?oh=8e95991e8d964d20a055aff3addc2d92&oe=5949563C[/img]

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10212745509978314&set=gm.777154529115373&type=3&theater%5B/quote%5D

Predlagam, da ji starši zrihtajo še SSKJ, bi ji prišel zelo prav. In zelo se je rezala, a je emo poli salama 😀

podpis.

Ja, ki na fb-ju vsi pišejo slovnično pravilno …

Piši kao što govoriš :))))

Ja, ki na fb-ju vsi pišejo slovnično pravilno …[/quote]

a je to tam, kjer zadnje čase domače kriminalke vrtijo?:-)))

Ma ne vem po izsekih komadov sodec je prav ena katastrofa, jaz se na njenem mestu res ne bi hvalila s pisanjem tega besedila.

Sem pa nekje zasledila, koliko slavnih oseb je sodelovalo v pripravi nastopa npr kostumi- Alan Hranitelj, kar se mi osebno zdi perverzno.

Ja dvomim da bi Duric-Ribici v to spusili toliko denarja, ce se ne bi ze zmenili za “nagrado komisije”.

Po tistem izseku sodeč je “katastrofa” še premil izraz. Kot da bi se nekdo norca delal, no, saj najbrž se tamala dela norca – saj se lahko ob vseh finančnih injekcijah, ki jih Đuro tala naokoli.
Samo te voluharke se ne bomo znebili, ko bo zaključila s tisto akademijo v NY, bo prilezla nazaj in želela fajn službico. Takrat bo otac pljunil v roke in sledila bodo posilstva z raznimi nadaljevankami, pevskimi nastopi, predstavami v gledališčih…. Katastrofa.

Po tistem izseku sodeč je “katastrofa” še premil izraz. Kot da bi se nekdo norca delal, no, saj najbrž se tamala dela norca – saj se lahko ob vseh finančnih injekcijah, ki jih Đuro tala naokoli.
Samo te voluharke se ne bomo znebili, ko bo zaključila s tisto akademijo v NY, bo prilezla nazaj in želela fajn službico. Takrat bo otac pljunil v roke in sledila bodo posilstva z raznimi nadaljevankami, pevskimi nastopi, predstavami v gledališčih…. Katastrofa.[/quote]

Škoda, ker ta zlata kašika ni tvoja.Ker potem bi bilo vse v redu.
In kaj imaš ti za enega nesposobnega fotra, da ti ni nič zrihtal? Ene fajn službice?
Eni ste res nesposobni tu gor.Pa še foušljivi do neba in nazaj.Da vam ni nerodno.Sami se porinite naprej, da vidimo, kaj bo.

Po tistem izseku sodeč je “katastrofa” še premil izraz. Kot da bi se nekdo norca delal, no, saj najbrž se tamala dela norca – saj se lahko ob vseh finančnih injekcijah, ki jih Đuro tala naokoli.
Samo te voluharke se ne bomo znebili, ko bo zaključila s tisto akademijo v NY, bo prilezla nazaj in želela fajn službico. Takrat bo otac pljunil v roke in sledila bodo posilstva z raznimi nadaljevankami, pevskimi nastopi, predstavami v gledališčih…. Katastrofa.[/quote]

Kako ji moreš reči voluharka, te ni sram? Dekle je še mlado, se bo še izoblikovala. Name sicer do zdaj kar je ustvarila in kar sem videla, slišala, prebrala ni naredilo nobenega vtisa, ni ne dobro ne slabo. Mi je pa všeč ker je pozitivna, neškodljiva, preprosta in prijazna oseba. Čisto nič ” naduvana”, kot recimo startete iz resničnostnih šovov in dekleta/ zene/ljubice nekaterih slovenskih promijev. In da se veseli zivljenja. Seveda ji bosta starša stala ob strani, ampak, če bo totalno nesposobna in netalentirana ji tudi to ne bo pomagalo.
Zelim ji uspešno kariero in vstop v odraslost.

Pa še to meni je na pogled zelo všeč, je taka lepa mešanica svojih staršev, posebno lepoto ima in upam, da ne bo podlegla lepotni industriji.

Nimam nič proti njej. Peti sicer ne zna, a še zdaleč ni edina.

Jaz pa ne razumem kako te lahko nekdo posiljuje s svojo glasbo. Sem mislila da vsak posluša kar hoče. Če jo kdo posluša mu je že všeč. Drugače si ne znam razložiti.

[img]https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t31.0-0/p480x480/16700363_10212745509978314_6322254265784492311_o.jpg?oh=8e95991e8d964d20a055aff3addc2d92&oe=5949563C[/img]

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10212745509978314&set=gm.777154529115373&type=3&theater%5B/quote%5D

Napiši pesem, pojdi na oder – pa da te vidimo!
Po moje bodo samo tvoje usrane gate okol hodile…

Pa kdo tebe posiljuje? Saj ti ni treba gledat, ne poslušat.Vpiši se na faks in študiraj.Ali pa se preseli v Islandijo.

New Report

Close