Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Robert Bric "Življenjski svetovalec"???

Robert Bric "Življenjski svetovalec"???

Pozdravljeni

Ali ima kdo izkušnje s tem človekom? Ko ga poslušaš po videjih, ki jih ima na youtube dobiš občutek, da je on edini, ki na tem svetu nekaj ve, vsi ostali so ali nateguni ali popolni nevedneži. No, občutek dobiš, da nam želi to povedat. Njegov nastop je zelo odbijajoč. Je kdo že imel kdaj terapijo z njim in ima izkušnje? Spremljam tudi njegov fb profil in je res poln samega sebe in bolj svetniški od vseh svetnikov. Mogoče se motim in je v resnici prav v redu, vendar me zanima ali so njegove terapije res učinkovite, ali gre za še eno mlatenje prazne slame in poskus služenja na ljudeh, ki so najbolj ranljivi in potrebujejo pomoč?

Hvala

Če upaš na reklamo, da jih bo takoj ene 100 letelo pogledat, kaj je to zaen tip … Dobra varianta, ni kaj 🙂
Sicer pa imam jaz res krasno life coach, iskreno, toplo, vedno na razpolago. Pa nič se ven ne meče. Je pa res, da je draga zelo in da ne vzame kar vsakega. Odkar poznam njo, sem si življenje 1000 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} izboljšala.

Grem zdaj gledat, kdo je to. :)))

Če ne delaš sam, ti noben trener ne pomaga.
Meni je najboljši življenjski trener življenje samo. Gledam okoli sebe, opazujem, poslušam, razmišljam, se učim.

A misliš, da bi reklamo delala na tak način, da bi človeka grajala? Po mojem bi raje vse oh in sploh napisala o njem, kaj misliš?

Kdo je to? Aja, me ne zanima in ne grem gledat. Megličarji me ne zanimajo.

Vsaka reklama ali vsak dober ali slab komentar je denar.Kdor služi z you tubum lahko ima 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} negativnih komentarjev,nevšečkov a ogledi so tisti,ki potrdijo izplačilo.

🙂

Se podpišem pod tole.Enako je vseposvod.Lahko si sam kuhaš ali hodiš v restavracije jest,lahko si sam svoj trener ali pa najameš fitnes trenerja.Lahko si sam svoj mojster ali pa najameš mojstra za popravilo.Lahko se sprehajaš peš ali pa si kupiš avto,da se pelješ.

Zakaj se toliko ukvarjaš z nekom, ki ti ni?

True.
Sicer pa ima knjižnica na kubike knjig na vsako temo, ki te avtorica, zanima. Od kje pa misliš, da se učijo samooklicani guruji?

Jezik zna dober vrtet ja, to je pa tud vse.

Ja ampak tudi na fitnesu si lahko brez trenerja narediš več škode kot koristi, a ni tako?
Trener je zato, da ti pokaže, da te usmeri, pol pa že lahko sam delaš.

@ a komu sploh zaupat:

Moj portal in vsebine na njem je bil narejen z namenom, da omogoči ljudem, da dajo svoja prepričanja pod vprašaj in razširijo okvir svojega razmišljanja. Samo tako se lahko osvobodijo spon lastnega uma, ki jih stiska.

Če dobro pogledaš teste in poslušaš/gledaš video posnetke, potem vidiš, da so v njih predvsem vprašanja in pogledi z drugačnega zornega kota na vsesplošno veljavne (predvsem duhovne) teze. Svobodno razmišljanje je, upam vsaj, še vedno dovoljeno.

Mnogi (predvsem duhovni) ljudje me sicer napadajo, ker jim ni všeč, da dajem po vprašaj njihova prepričanja. Ampak nihče pa ne odgovori na vprašanja, ki so postavljena z zdravo kmečko pametjo. Ljudje so samo užaljeni ali pa jezni.

Ti predlagam, da si na mojem portalu naložiš e-knjižico Kako zdrava kmečka pamet gleda na duhovnost. Prosim preberi in mi pošlji tvoje odgovore na zastavljena vprašanja.

Kar se tiče pa mojega stila: ja, je pač direkten. In seveda ni vsakemu všeč. Zaradi tega si ne mislim, da sem najpametnejši in da so vsi ostali butasti. Ne vem, kako bi lahko drugače povedal svoje mnenje, kot da ga povem.

Kako pa ti poveš svoje mnenje? In ko ga poveš, ali to vse tiste, ki ne mislijo kot ti, avtomatsko naredi butaste in tebe najpametnejšo?

Mnogim ljudem vsebine na mojem portalu koristijo. In mnogim je moj stil všeč. Vem, ker so mi to osebno povedali ali pa napisali. Tebi in še komu pač ni všeč. Jaz se vsekakor ne trudim, da bi bil vsem všeč. Če bi to želel, bi se ukvarjal z duhovnostjo. Pa še potem ne bi uspel.

Sicer pa, kam bi prišli, če bi nam vsem bilo všeč eno in isto?

Če pa mi lahko daš konkreten primer, kjer sem bolj svetniški od vseh svetnikov, ga bom z veseljem prebral.

O mojem delu: vse, kar delam, pride z garancijo na zadovoljstvo in kvaliteto. Moj stil coachinga je primeren za tiste, ki želijo resno delati na sebi.

Vse super ti želim na tvoji poti!
Robert

kako? js bi tud

Pojem ”zdrava kmečka pamet” je tako raztegljiv, da obsega čisto vse, pač kar komu paše. Zato je bizarno, da se greš obešat na to. In potem pripišeš, citiram: ”Sicer pa, kam bi prišli, če bi nam vsem bilo všeč eno in isto?” Heh, pa ti sam sebe zanikaš in na laž postavljaš! Preberi za sabo kaj si napisal v tem sestavku. Velja pa samo tvoja ”zdrava kmečka pamet” mar ne!
J. A je zapisala: ”jezni ljudje niso najbolj modri!” 😉

dobiš občutek, da je on edini, ki na tem svetu nekaj ve,

Zakaj taka negativna nastrojenost napram človeku, ki nekaj ve in tudi nekaj ponuja?
Samo zato, ker je treba seanse plačati?

Ali tudi zato, ker bi tudi “kritik” rad kaj dodatno zaslužil, vendar zelo verjetno nima uporabnega znanja, pa tudi ne ve, kako bi se promoviral?

Mimogrede, take zavisti, kot je prisotna v Sloveniji, verjetno ni nikjer na svetu!
Ker ima večina plačo 600 evrov in z njo ne more ne živet, ne umret. In nič prihranit.

Tisti pa, ki ima znanje in ga zna vnovčiti za tisočaka, dva, ali tri, pa je za večino Slovencev državni sovražnik, tajkun in ne vem kaj še vse.

Za gospoda do danes še nisem slišal, pogledal sem njegovo spletno stran in ne bom spraševal po spletu, ali kaj zna, ali ne.

Očitno je:
– da ima gospod določena znanja
– da zna svoja znanja tržiti

Vsak pa se bo o obisku, o terapiji, odločil sam, ne pa, da že vnaprej popljuva nekoga, ki ga ne pozna.

Tako že vnaprej negativno stališče je značilnost malih, neuspešnih, zavistnih ljudi…

Ravno jezni, nezadovoljni ljudje SPREMINJAJO svet.
Ker vedo, kaj je narobe, ker so prišli do uvida.

Ostali pa so na svetu samo, da jedo, seksajo, štepajo otročad in tako nekako prebrodijo čas, ki jim je dodeljen…

Ah, kako priročno, da je nekdo odprl temo s tvojim imenom, celo malce kritično, da boš lahko dan dva kasneje obširno odgovoril nanjo.

Strižem ovce, ugodna cena!

Ravno jezni, nezadovoljni ljudje SPREMINJAJO svet.
Ker vedo, kaj je narobe, ker so prišli do uvida.

Ostali pa so na svetu samo, da jedo, seksajo, štepajo otročad in tako nekako prebrodijo čas, ki jim je dodeljen…[/quote]

Ne bo držalo! Jezni ljudje, kot je avtor, pišejo takšne traparije. Jeza mu zamegli um, pol pa sam sebe negira. Umirjen, moder človek, ki ima pri sebi pošlihtano, a hkrati sprejema drugačnost, bi ne pisal takšnih traparij, niti potrebe ne bi imel, da se oglasi.

On nič ne spreminja sveta. Pa veš zakaj ne? Ker prodaja tisto, kar so že davno izumili drugi. eni to vemo!

Zakaj bi pa sploh moral na fitnes hoditi? Človek lahko ostane v dobri formi tudi brez prelivanja potu v zaprtih prostorih. Žalostno se mi zdi, da zdravi rabijo takšno berglo, ko so šarlatani, ki se preživljajo kot življenjski svetovalci.

Zanimivo kako hitro je Robert našel to temo, da že v njej sodeluje :)))))
Pogledal sem mal te njegove videje in res v mnogih zelo direktno kritizira svojo “konkurenco” oz. drugače misleče in s tem tudi ljudi, ki so si pomagali z malo dručanimi tehnikami kot jih zagovarja on sam. Zasledil sem tudi, da ko greš s svojem mnenjem proti njegovemu hitro zacvili in to že veliko pove.
Pa kdo sploh smo, da lahko sodimo kaj je prav in kaj ne? To je zelo subjektivno. Nič nimam proti, povej ljudem za svojo tehniko, saj lahko marsikomu pomaga, ampak s tem ne tlači nasprotnikov, zato da si sam pridobiš več točk. Če si dober pač dokaži, da deluje brez vpletanja svoje “konkurence”.

Evo iz prve roke.
Bila sem na njegovi delavnici in coachingu. Poznam tudi kar nekaj ljudi, ki so bili tam in so z njim nadvse zadovoljni. Veliko ljudi se že leta ukvarja s problemi, z duhovnostjo itd.., pa so bili nadvse presenečeni nad njegovim znanjem in pristopom.
Ima izkušnje, ve o čem govori. Jaz osebno se nikoli ne bi odločila za nekoga od novodobnih “coachev”, ki imajo 30 ali manj letin so obiskali nek hitri tečaj.
Pač so življenjske izkušnje po moje tudi zelo pomembne.
Ni pa on za vsakega..Če ste pripravljeni pošteno pogledati v svoje stanje in svoje življenje mislim, da trenutno boljšega coacha v Sloveniji ne morete dobiti.
Če niste pripravljeni trdno delati na sebi, potem se raje zatecite h čakram, kristalom in angelom..Se imate fajn na delavnici, ko potrka življenje je pa jok in stok, kot da delavnice z angeli niste obiskali.
Čepa vam pomaga, super, potem tudi ne vem zakaj bi se ukvarjali z Robertom??
Ne vem tudi, koliko coachev v Sloveniji nudi garancijo na uspeh in koliko coachev povabi kopico socialno šibkih ljudi na zastonj delavnico??!
To je pri njem kar običajno, pa tega nihče ne ve..
In..ja..
Če se sam ne moreš privleči v življenju do želenega rezultata, koliko je potem za tebe vredno, če želeni cilj dosežeš s coachem? In da bi moral potem njemu še plačat, to je pa že absurd?!
Načrtujete dopuste, življenja pač ne..Poglejte samo po forumih, kako porazno žalostno je stanje v Sloveniji… Česa vse ne preberete na forumih..?! Če je nekdo direkten ni naš?!!…Uboga Slovenija…..Verjemite, da vem o čem pišem…Vse dobro vam želim!

Bravo, Trixi, se zelo strinjam!

Zaskrbljujoč pa je naš odnos do plačevanja in seveda zavist, ki sproži tak odnos.

So pa zanimive prioritete Slovencev:

– avto
– avto
– avto
– najmanj trije rezervoarji goriva mesečno
– najnovejši/najdražji mobitel

Potem pa dolgo nič.

Nato pa sledi:

– žretje kontaminirane hrane, namesto zdrave
– po možnosti 40-80 cigaret dnevno, kot posledica mobinga, stresa
– dopust dvakrat letno po 10 dni ali celo manj (ker šef ne dovoli 20 dni, kar bi edino pozitivno učinkovalo)
– nikoli v opero, na koncert
– prebrati eno knjigo na tri leta

ter

– OBVEZNO imeti svoj Fb profil, nanj lepiti bedaste fotografije, tudi fotografije posranih plenic od posranega “sončka”
– nabirati sledilce, če pa jih je premalo, pa magari na fotkah pokazati pomaranče
– ter seveda cele dni (in noči) pametovati na MON-u. Pa še kje.
– pa še kaj sem pozabil

Bog ti pomagaj, Slovenija. Slovenci si pač sami ne morejo/znajo pomagati.
Ker bi SKORAJ VSI rabili osebnega coatcha… Da bi skozi terapije uvideli svojo duhovno bedo…

A odvetnika tudi sami “špilate” na sodišču?
Operirate se tudi sami?

Ooo lepo, si je pa hiter zrihtal zagovornike, da mal popričajo na forumu. Zanimivo kako hitro ste se odzvale. Kje ste pa bile dosedaj?
Na bruhanje mi gre od te samopromocije!

Ne vem kaj ta life coach dela, men je to ful smešno 🙂 Neko mešanje megle se mi zdi. Ne, ni isto kot če rabiš kirurga, sploh ni primerjave :)))) Itak če hočeš kaj naredit, moraš velik pri sebi spremenit. Je pa nekaj, da mi je smešno, da je to pomagalo enemu mojemu prijatelju. In ne vem a bi iste stvari tudi brez dosegel.

Placebo. Včasih moraš nekomu plačat, da ti pove stvari, ki jih itak že veš.
Za to ne rabiš bit coach.

New Report

Close