Forum.Over.Net

Starševski čvek

Slovenija je zelo bolna družba in Slovenci smo bolan narod

Default avatar

Pol pa razlož

ja pa glih gorenci je napisal/a:
Vesel oče je napisal/a:
Slovenci smo kot praprebivalci Evrope izrazito genetsko premešani. Odtod tudi, zakaj je vsak sprt z vsakim in zakaj se nikomur ne pustimo komandirat (Cankar je bil pravi bebec s tistim bednim, s katerim je skušal poniževati Stanovnik: "Hlapci, za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni...

Zgoraj našteto za Korošce, Gorenjce in Primorce ne velja.

Velja pa za Štajerce, ki imajo veliko pogostnost genov prišlekov z juga skozi stoletja.

Odtod proizvodi tipa Ptujski Fritzl.

Pravico prve noči so si vzeli prav Štajerski grofje (Tahi,...), pri nas na Gorenjskem pa ne!

In vsi prvorojenci posameznih področij so bili torej grofovi - parjenje med njimi pa je kaj drugega kot INCEST.

Poglejte samo glupo Partljičevo faco! "Na šta vam liči?".

Pa ravno Gorenjci ste najbolj zahojeni. Ker živite v tistih kotlinah in dolinah, kjer ni sonca po 9 mesecev na leto, poleti ga je pa tudi samo za tri, štiri urce na dan, ste zaprti v svoji majhnosti. Ne vidite obzorja, ne vidite čez planke!
Ker je hribovska zemlja revna in nerodovitna, ste škrtuhi. Ker je življenje v hribih težko, ste zadrti in čustveno zavrti ter zateženi!
Zato so Primorci veliko bolj odprti - ker čez morje zrejo v širjavo!
Naravno okolje ima velik vpliv na karakter naroda.

Ta tvoja teorija ne drži vode. Med Prekmurci je veliko več samomorov kot med Gorenjci. Kakšna razlaga za to? Morda tista njihova ravnica ubija človeško psiho...
Default avatar

Politika

1, 5 milijon je napisal/a:
toliko družinskega nasilja kot ga je v tej majhni državi, ne najdeš niti pri večjih narodih
Kakšna statistična dokazljivost?
Default avatar

Malena21

Lenji, zabušanti, zmeraj jamrajo, opravljajo, nikoli niso zadolovljni. Čist presenetena sem bila ko sem prišla v Sloveniji ker sem mislila da so bolj Evropski ljudje. Nič od tega.
Default avatar

heheheh

Malena21 je napisal/a:
Lenji, zabušanti, zmeraj jamrajo, opravljajo, nikoli niso zadolovljni. Čist presenetena sem bila ko sem prišla v Sloveniji ker sem mislila da so bolj Evropski ljudje. Nič od tega.
Ю гат дет райт!
Default avatar

jpjp

kolektivna krivda je napisal/a:
Nasilje, alkohol, samomorilnost, depresija, potlačena čustva, neizživetost, majhnost, ozkoglednost, frustracije, nevoščljivost...recept za katastrofo!
Default avatar

Herman celjski

in ne samo to. Vsaki drugi državljan RS dela ali je nekoč delal za policijo aali udbo. 20 let sem živel z partnerko v istem gospodinjstvu in nisem vedel, da je policijska kurbica.
Default avatar

TO ŽE VE VSA EVROPA

slo je 1 po korupciji, samomoru, toliko o psihični normalnosti.
Default avatar

matjazko

Nasilje, alkohol, samomorilnost, depresija, potlačena čustva, neizživetost, majhnost, ozkoglednost, frustracije, nevoščljivost...recept za katastrofo!
Meni se pa zdi, da so najbolj nezdravi ravno Slovenci, ki iščejo izključno bolezenska stanja naroda, se obešajo na vse možne patološke indice, ki naj bi dokazovali bolnost slovenske družbe in ohranjajo fokus na črnih niansah negativnosti z naštevanjem, kaj vse nam manjka, kakšni vse smo, kako smo slabi, kako samodestruktivni...

Po moje ti posamezniki govorijo in opisujejo bolj ali manj sebe, lastno ujetost in nesposobnost soočanja in razreševanja težav, zato jo projecirajo na kolektivno raven naroda. Namreč veder človek je osredotočen bolj na svetle, pozitivne plati, ki jih prinaša življenje.
Mojega hudiča sem prodal svoji duši.
Default avatar

STE MAJHNI IN ZLOBNI

najmanjši narod na svetu pa tako zloben
Default avatar

babe nočejo slovencev

vse več mešanih zakonskih zvez s Srbi in Bosanci, pove vse o tem kakšni so janezi hahaha
Default avatar

fonza 44

Aha ti si pa ob tem nakladanju ozdravela. In še vedno si , kuuuuuura !!!!!!!!!A ti si pa zdrava v duši predvsem, telo me ne zanima. Kokoššška v celoti !!!!!!!!!!!!
Ja dobro da imamo tebe, da sploh preživimo in sploh funkcioniramo .
Itak je pa to čvek in ti si čvekulja "for ever".
Default avatar

MAJHNI SAMOMORILNI

ALKOHOLIKI
Default avatar

moje mnenje

MAJHNI SAMOMORILNI je napisal/a:
ALKOHOLIKI
pol toliko ne kot srbi, pa saj to veš, zato pa te tako zelo rajca pisarjenje o samomorih in alkoholikih.
PS
Če ne bi bilo južnjakov, bi slovenija bila še vedno raj, brez kriminala in morilcev, s pijančki pa znamo hendlat ;)
Default avatar

resjeres

Default avatar

Če albanc prepriča da je slovenc

potem se res zamisliš

Default avatar

MAJHNOST TI DAJE KOMPLEKSE

svet sploh ne ve kdo so janezi
Default avatar

20122018

......
Default avatar

zanimivatema

In zapomnite si, da je pogost vzrok za razne odvisnosti in duševne motnje spolna zloraba! Tega je ogromno, a vse je pometeno pod preprogo, o tem se ne govori, ker smo zaprta družba in o tabu temah ne govorimo.