Forum.Over.Net

Starševski čvek

Slovenija je zelo bolna družba in Slovenci smo bolan narod

Default avatar

MAJHNI, PREDRZNI IN BOLNIKI

RESNICA BOLI.
Default avatar

BRAVO ZA POVEDANO RESNICO.

NAJBOLJŠI ZAPIS.
Default avatar

LEPO DA PRIZNAŠ

krasno
Default avatar

To se najbolj vidi na forumih

kolektivna krivda je napisal/a:
Nasilje, alkohol, samomorilnost, depresija, potlačena čustva, neizživetost, majhnost, ozkoglednost, frustracije, nevoščljivost...recept za katastrofo!
Saj se vidi na forumih da je 3/4 psihopatov s pedofilskimi nagnjenjemi
Default avatar

vedno so žaljivke do južnjakov

Biti na ić je vedno problem
Default avatar

1, 5 milijon

toliko družinskega nasilja kot ga je v tej majhni državi, ne najdeš niti pri večjih narodih
Default avatar

če očija še išče

Tist, ki je v garaži dobil nalog za tole temo, naj si poišče svojega očija na Najdeno pod dvignjenimi kamni.
Le vpiše naj pa še očija zraven.

Zakaj bi ne smel izvedeti!
Default avatar

ahjapestro

...
Default avatar

ahjapestro

Nasilje, alkohol, samomorilnost, depresija, potlačena čustva, neizživetost, majhnost, ozkoglednost, frustracije, nevoščljivost...recept za katastrofo!
Default avatar

Majda1948

Vse to drži, to je vse posledica ateizma, Boga so ljudje izločili iz svojega življenja.
Default avatar

majd

Majdica spet se norčuješ iz cerkve :-)
Majda1948 je napisal/a:
Vse to drži, to je vse posledica ateizma, Boga so ljudje izločili iz svojega življenja.
Default avatar

Dodatnih nezaposlenih

golum nation je napisal/a:
In zapomnite si, da je pogost vzrok za razne odvisnosti in duševne motnje spolna zloraba! Tega je ogromno, a vse je pometeno pod preprogo, o tem se ne govori, ker smo zaprta družba in o tabu temah ne govorimo.
Slovenci tabu teme prakticirajo, ne o njih razpravljajo.
Definitivno bi potrebovali kakih 200 tisoč tujcev. Recimo 75 tisoč Švedov, 25 tisoč Nemcev, 25 tisoč Kanadčanov, 50 tisoč Novozelandcev in 25 tisoč Nizozemcev.
X 4= ?

NA Kosovu so še prštimani. To bo bureka in sljadoljed.
Default avatar

Zajedalski pankrti

če očija še išče je napisal/a:
Tist, ki je v garaži dobil nalog za tole temo, naj si poišče svojega očija na Najdeno pod dvignjenimi kamni.
Le vpiše naj pa še očija zraven.

Zakaj bi ne smel izvedeti!
Po moje bo pa treba kako slikco dan na dan kar skopirat sem in še kam drugam, najbolje kar na vse displeje objavljat.
Komentarje pa kar v brošurco spisat in folku dat po kastlcih, pa tujcem ob vstopu v državo.
Une ta tuje pa tudi v njihove države ljudstvu posredovat.

Pa novo zgodovino Slovencev in Evropejcev spisat!
Poleg lustracije narest za vse pankrtke.
Default avatar

res je tako ja

Vse to je res, ampak kriva je pa oblast, ker zna samo in le manipulirati z ljudmi. Za svoje, pardon naše, poskrbi, ko se gre pa za vse ostale, se obnaša pa kot musliman z nevernikom, ki je lahko samo suženj, sovraži ga in na vsakem koraku meče polena pod noge.

Skratka sama oblast je popolnoma izrojena. Čustveni imbecili, nezreli in nedorasli ljudje, ki znajo samo sovražiti, če niso njihovi.

Vse je potručeno, nekaj si vreden, samo če si naš, isto kot pri muslimanih. To je res grozljivo, da so nam zavladali janičarji, ki uživajo v uničevanju lastnega naroda.
Default avatar

Sonny Garcia

Res je. Slovenci smo zelo zaprta in nevoscljiva druzba. Mislim da taksnih ljudi ni na tem planetu.
Default avatar

Lendl

Nekaj malega bi lahko ob tvojih navedenih dejstvih. Mislim pa, da je glavni problem v zbirokratizirani družbi in populistični politiki in politikih na državnem nivoju. Tipični populisti so ti novi Levaki, pa Alenka Bratušek, DeSUS s K. Erjavcem, pa tudi J. Janša?

To so po mojem prepričanju totalno nesposobni politiki. So pa naši in mi jih podpiramo.
Ko jih, če jih slučajno vidim na TV je odkrito povedano me pritisne srat.

Boljši smo na občinskih nivojih in to bi morali prenesti na nivo države.
Default avatar

Jap

Bo kar držalo, kar je avtor zapisal. Me je sram, da imam slovensko kri.