Forum.Over.Net

Starševski čvek

Slovenija je zelo bolna družba in Slovenci smo bolan narod

Default avatar

Grda resnica nep.

To ni samo pri nas. Cel svet je sodoma in gomora.
Default avatar

Kabina Sogovšek

Balkanci ravno to slovensko dekadenco pri sebi pogrešajo, zato vsi rinejo z Balkana v Slovenijo v našo bližino. Očitno jim tako bolano okolje paše.
Default avatar

karma is a bič

kolektivna krivda je napisal/a:
Nasilje, alkohol, samomorilnost, depresija, potlačena čustva, neizživetost, majhnost, ozkoglednost, frustracije, nevoščljivost...recept za katastrofo!
To je karma zavoljo preko 100.000 zverinsko pomorjenih na naših tleh.
In to bo minilo šele čez 3-4 generacije. Sto se je dogajalo kjer so bile znane zgodovinske bitke (Aleksander Veliki, Đingiskan, ...). So ljudje raziskovali zgodovino teh krajev kjer so bile velike bitke in povsod je bilo potem še stoletje zelo žalostno ... očitno karma obstaja.
Default avatar

ČČČ

Ja, res smo zelo pokvarjen narod. Najhuje je to, da s sabo potegnejo tudi take, ki sicer niso tak karakter.
Default avatar

TUDI STROKOVNJAKI SE STRINJAJO

"Slovenci so avtističen narod."

Bojan Baskar je profesor socialne antropologije in mediteranistike na ljubljanski filozofski fakulteti

avtizem: razvojna motnja z nevrološko-biološko osnovo.

intervju z profesorjem dr. Baskar Bojanom http://www.delo.si/novice/slovenija/slo ... narod.html
Default avatar

PA ŠE KAKO!!!!

PA ŠE KAKO ZELO RES JE.
Default avatar

samomori, korupcija, objestna vožnja....

VSAKI DAN so dokazi pred nami, o motenosti.
Default avatar

Mr.Hm

Ne avtistični, temveč narcistični.

Bangladeš

Nasilje, alkohol, samomorilnost, depresija, potlačena čustva, neizživetost, majhnost, ozkoglednost, frustracije, nevoščljivost...

Ja, to je samo v Sloveniji, nikjer drugje tega ne poznajo. To smo mi sami izumili.
Default avatar

Bangladeš

Meni je všeč, da smo tako katastrofalno unikatni v tem pocukranem svetu harmonije in blaženosti. Zato sem ponosen, da sem Slovenec.
Default avatar

Nevenič

[quote="kolektivna krivda"]In zapomnite si, da je pogost vzrok za razne odvisnosti in duševne motnje spolna zloraba! Tega je ogromno, a vse je pometeno pod preprogo, o tem se ne govori, ker smo zaprta družba in o tabu temah ne govorimo.[quote]

Predvsem spolna zloraba. 85% vseh nas je bilo v mladosti spolno zlorabljenih. Nekatere med nami, tiste najbolj nesrečne, sploh nikoli niso nehali zlorabljati in ti se v glavnem zadržujejo tu na tem forumu.
Default avatar

bolno je vse tukaj, bolno

Slovenci celo sami tu pišete, da ste med seboj spolno zlorabljeni !!???!!!

Kaj se torej lahko sklepa o tem narodu
Default avatar

Bangladeš

Ta dva, ki sta naredila samomor na Zaloški dokazano nista bila Slovenca. Imaš še kaj reči?
Default avatar

Eni največjih bolnikov!!!

Po samomoru in drugih problemih sodeč, težki bolniki,.
Default avatar

NAROD SAMOMORILCEV

RESNO PROBLEMATIČNE STVARI V TEJ MAJHNI " DRŽAVI"
Default avatar

Slov se ne morejo primerjat

z drugimi, ker imajo več ponosna in več pokončnosti.