Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Preberite, kako so Hrvati komentirali pretep in umor v okolici Podbočja

Preberite, kako so Hrvati komentirali pretep in umor v okolici Podbočja

Komentirali so: ”Kaj takšnega so zmožni le Slovenci”, ”Kdo drug kot pa Zlovenci” ipd.

http://www.24sata.hr/news/zlocin-koji-je-zgorzio-sloveniju-video-mucenja-objavili-na-fejsu-511523

Imamo mi kakšne druge komentarje, ko delajo zločine drugi narodi? Ne delaj se fine.

Komentirali so: ”Kaj takšnega so zmožni le Slovenci”, ”Kdo drug kot pa Zlovenci” ipd.

http://www.24sata.hr/news/zlocin-koji-je-zgorzio-sloveniju-video-mucenja-objavili-na-fejsu-511523%5B/quote%5D
čisto prav imajo!

ko se pri njih kaj hudega zgodi, pa pol zlovenije piše žaljivo

Tudi zato bi bilo prav, da se pove po resnici, da so to romi, oni imajo svojo kulturo, svoj način razmišljanja, svoje navade. In take stvari pač spadajo zraven. A mislite, da reševalci v njihove vasi za hec hodijo v neprebojnih jopičih?

So pa to pripadniki tako imenovanih belih ciganih, poznavalci pravijo, da so veliko slabši od romov običajne polti. (poguglajte)

Komentirali so: ”Kaj takšnega so zmožni le Slovenci”, ”Kdo drug kot pa Zlovenci” ipd.

http://www.24sata.hr/news/zlocin-koji-je-zgorzio-sloveniju-video-mucenja-objavili-na-fejsu-511523%5B/quote%5Dkaj se vi javljate?žalite hrvate povsod,poglej samo koliko negativnih komentarjev o njih je samo na monu.če ste šli tako daleč,da ste odpirali temo “ali so nam hrvati ljubosumni na melanio”.res bolano in žalostno,koliko ste eni v sloveniji obsedeni z hrvati.zakaj ne objaviš,kaj so srbski ali bosanski časopisi pisali o temu umoru?seveda,da ne,važno je samo kaj so hrvati komentirali,ker so oni vaša obsesija.

……..

sej vas slovence tudi.posebaj mi južnjaki,ki živimo v vaši deželici.hahahaha.

Obsojam vse take komentarje, pa naj bodo to Hrvati ali Slovenci ali pač kdo drug.
Mislim pa, da se Slovenci bolj ukvarjate s Hrvati, jih bolj pljuvate in pišete žaljive komentarje, kot Hrvati o Slovencih. Preberi si avtorica razne komentarje ljudi na različnih spletnih straneh, ko je govora o Hrvatih.

Tako kot sem že napisala enkrat….hrvaški mediji o Sloveniji pišejo le takrat, ko gre za večji škandal, kaznivo dejanje ipd. Slovenski mediji pa o Hrvaški non stop pišejo, tudi popolnoma nepomembne zadeve. Danes je bil članek o tem, kako je Putin kaznoval Hrvaško s tem, da Rusija ne bo poslovala s hrvaškimi firmami, razen z dvema. Slovenska privoščljivost morda?

Kako nama pa je to ratalo istočasno napisat? :)) Poglej čas oddaje sporočila.

Trije komentarji so takšni, samo trije, vsi drugi se normalno zgražajo nad dogodkov. Kako da se med Slovenci ne bi našli trije, ki bi enako napisali za Hrvate?

In potem še to, da zdaj eni tukaj pišete da Martin Kovač, Andrej Cekuta in Aleš Olovec niso Slovenci, ampak so zdaj po vem kar cigani. Vse, samo da se ne prizna, da je klen slovenski kmečki fant pijanec in nasilnež. Tako napijanje in pretepanje žal najdeš v vsaki slovenski vasi. Po mestih imaš pa neslovenske pijance in nasilneže.


Bog ne daj,da se pišejo na ič,te,ki so umorili tega fanta.Koliko,bi pol šele negativnih komentarjev bilo.

Kako nama pa je to ratalo istočasno napisat? :)) Poglej čas oddaje sporočila.[/quote]

Hehe, telepatija :)))


Saj novinarji mešajo drek, ne pa poprečneži. Bemumater, da ne vem kdaj sem v službi slišal da bi se kdo pogovarjal o hrvaški razen ko je govora o jadranju, počitnicah, pa ko muzika špila.

Kako nama pa je to ratalo istočasno napisat? :)) Poglej čas oddaje sporočila.[/quote]

Hehe, telepatija :)))[/quote]

Zdaj me že plašiš.


Saj novinarji mešajo drek, ne pa poprečneži. Bemumater, da ne vem kdaj sem v službi slišal da bi se kdo pogovarjal o hrvaški razen ko je govora o jadranju, počitnicah, pa ko muzika špila.[/quote]

Novinarji take stvari načrtno pišejo:
1. da bi se naša javnost manj ukvarjala s slovenskimi problemi,
2. ker so leni in jim je lažje prepisati tuje novice kot ustvariti svoje (prav smešno je, ko kakšno stvar pozabijo prevesti in ostane v hrvaškem jeziku).

Hehe, telepatija :)))[/quote]

Zdaj me že plašiš.[/quote]

Hehe, nič bat, sem ful prijazen, zares izjemoma pa tudi ne 🙂


Saj novinarji mešajo drek, ne pa poprečneži. Bemumater, da ne vem kdaj sem v službi slišal da bi se kdo pogovarjal o hrvaški razen ko je govora o jadranju, počitnicah, pa ko muzika špila.[/quote]

Novinarji take stvari načrtno pišejo:
1. da bi se naša javnost manj ukvarjala s slovenskimi problemi,
2. ker so leni in jim je lažje prepisati tuje novice kot ustvariti svoje (prav smešno je, ko kakšno stvar pozabijo prevesti in ostane v hrvaškem jeziku).[/quote]
Ergo?


Saj novinarji mešajo drek, ne pa poprečneži. Bemumater, da ne vem kdaj sem v službi slišal da bi se kdo pogovarjal o hrvaški razen ko je govora o jadranju, počitnicah, pa ko muzika špila.[/quote]

Tudi to je res. Sem že nekajkrat zasledil, da znajo obrnit po svoje ali pa nekaj kopirajo (samo en del) kar se jim zdi pomembno, glavnino pa izpustijo. Živ dokaz tega je bil, ko so objavljali novice o uspehu SLO rokometašev, razne izjave SLO selektorja….


Saj novinarji mešajo drek, ne pa poprečneži. Bemumater, da ne vem kdaj sem v službi slišal da bi se kdo pogovarjal o hrvaški razen ko je govora o jadranju, počitnicah, pa ko muzika špila.[/quote]

Tudi to je res. Sem že nekajkrat zasledil, da znajo obrnit po svoje ali pa nekaj kopirajo (samo en del) kar se jim zdi pomembno, glavnino pa izpustijo. Živ dokaz tega je bil, ko so objavljali novice o uspehu SLO rokometašev, razne izjave SLO selektorja….[/quote]
Saj pravim, da je kriza, če je edin kredibilen medij Cicido. Pa Zmajček.
http://siol.net/siol-plus/kolumne/slovenska-medijska-krajina-435433


Saj novinarji mešajo drek, ne pa poprečneži. Bemumater, da ne vem kdaj sem v službi slišal da bi se kdo pogovarjal o hrvaški razen ko je govora o jadranju, počitnicah, pa ko muzika špila.[/quote]

Tudi to je res. Sem že nekajkrat zasledil, da znajo obrnit po svoje ali pa nekaj kopirajo (samo en del) kar se jim zdi pomembno, glavnino pa izpustijo. Živ dokaz tega je bil, ko so objavljali novice o uspehu SLO rokometašev, razne izjave SLO selektorja….[/quote]

To so pa slovenski priučeni novinarji. So pa tudi na Hrvaškem slabi novinarji. Zadošča branje dnevnega časopisja na internetu.

Neštetokrat sem že zapisal: Hrvati imajo svojo državo radi in jo spoštujejo, Slovenci pa Slovenije ne maramo. Raje bi bili v neki Jugoslaviji.
Hrvati se tega zavedajo, zato pa tako pišejo o nas.
Naučite se svojo domovino spoštovat, ne pa se klanjat nekemu “maršalu” in mahat z jugo zastavami.

Tudi to je res. Sem že nekajkrat zasledil, da znajo obrnit po svoje ali pa nekaj kopirajo (samo en del) kar se jim zdi pomembno, glavnino pa izpustijo. Živ dokaz tega je bil, ko so objavljali novice o uspehu SLO rokometašev, razne izjave SLO selektorja….[/quote]

To so pa slovenski priučeni novinarji. So pa tudi na Hrvaškem slabi novinarji. Zadošča branje dnevnega časopisja na internetu.[/quote]
novinarjev ni več. Zdaj so propagandisti.

Zdaj sem se spomnil dogodka izpred nekaj let na meji, ko je Joras “padel” v vodo :))) kaj vse so takrat pisali in govorili, da kako ga je HR policija vrgla v vodo….a vse je bilo lepo videno :)))

kbk

New Report

Close