Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Savina Atai

Savina Atai

http://www.zurnal24.si/savina-atai-najprej-trepetala-za-zarocenca-zdaj-pa-se-za-oceta-clanek-285845

pa toliko ima idej za zdravo prehrano in jogo in ….

pa je njen najdražji zbolel – vnetje jeter (njemu vse najboljše).

Že od nekdaj vem, da je vse samo na nakladanju nje in njej podobnih.

kaj pa vi mislite o njeni zdravi prehrani – zelenih smutijih, semenih, …. LOL

Ona je pač nakladačica in dobra prodajalka, tako kot njena mama

Sama hodi na liposukcijo na Lihnartovo, prodaja pa jogo obraza, in kokoši so ji res verjele in hodile.

satanovo seme. Celo njen očim, ki je katoliški duhovnik, jo je s kurcem hotel oploditi.

nova
Uredništvo priporoča

Treba je živeti uravnoteženo- v športu, prehrani, stresu itd.. Če greš v ekstrem- s prehrano, športom, izgorelostjo padeš ven in zboliš. Njenega primera ne morem komentirati, ampak poznam kar nekaj ljudi, ki so bili vsi bio in eko(lastni vrtovi), kontrolirano prehranjevanje, športanje in so zboleli za hudimi boleznimi- rak, skleroza, embolije, večina njih je že pokojna. Vse bolj sem mnenja, da narava danes več ne izbira, zboli lahk vsak, tudi v mladih letih, ko bi naj še bil zdrav.

Prej bi rekel,da nima znanja.Tudi ko je govorila o akupresurah,kitajski medicini,kazala točke je vse narobe govorila.

Pa prašek nikoli ne bo neko super živilo.

Zame je super živilo sadje,zelenjava,meso,… ki ga kupim v kosu in si pripravim.Neko mletje je popolnoma mimo.

šejki največji strup za telo,predelana hrana ala prašek enako.

Kot alternativni si takih padcev ne bi dovolil.

Pa kot sem ne dolgo nazaj bral komentar,da iz lady,nove,preko profilov komentarjev prebereš zgodbe in pol češ,jaz sem tisti,ki sem vas analizirala.

Ta je res požrla pamet celega sveta. Doktorirala iz nakladanja. Naj se le drži svojega Grka ,

Jetra uničiš tudi s preveč fruktoze. To je značilno za tiste, ki pretiravajo “z zdravim”.

Kakšen VERODOSTOJEN link?

Kakšen VERODOSTOJEN link?[/quote]

Ne bo ga… Če bi hotel z fruktozo uničiti jetra bi potreboval enormne količine fruktoze…

A ni vnetje jeter hepatitis?
Ki ga prenašajo virusi?
S katerimi se okužiš na različne načine… Nimajo dosti veze s prehranjevalnim režimom, bolj s higieno?

Tale madam se dobre ven meče in prodaja.
Torej po domače izkorišča naivnost ljudi, ki ji verjamejo oziroma jo poslušajo.
Sem včasih kar presenečena, ko vidim kdo ji vse naseda. Zadnjič je imela ene krgoe in uvrščanje ljudi v kroge. Super prodala čisto vsakdanjo zadevo.

Eh, bodo pa ja mone bolje znale diagnozo postavit. Kje ti živiš vendar?

Eh, bodo pa ja mone bolje znale diagnozo postavit. Kje ti živiš vendar?[/quote]

🙂 Trenutno v bitki za cepljenje. 🙂 Je govora o cepljenju proti hepatitisu B (mogoče pa to manjka omenjenemu gospodu?) o fruktozi kot razlogu za hepatitis, pa ni govora. Ampak je debata tam šla na pararealni nivo, tako da mogoče samo nič ne razumem.

Kakšen VERODOSTOJEN link?[/quote]

Bo Harvardov dovolj verodostojen? Sicer je pa net poln tega, samo pogledat je treba. Sem mislila, da je to že splošno znano. Preporočene doze krepko prekoračiš že, če se bašeš s sadjem in sladkor zamenjaš s fruktozo, ki se prodaja povsod in je nekaj časa veljala za čudežno proti rafiriranemu sladkorju. So jo ženske masovno kupovale.
Če gre za hepatitis, je pa to seveda nekaj drugega.

http://www.health.harvard.edu/heart-health/abundance-of-fructose-not-good-for-the-liver-heart

Prodajalka megle, polovico stvari, ki jih prodajala ni sama izumila. Važno, da ima bogate krave, da jih molze. Če ta njena superživila tako pomagajo, ne bi njen Giorgos zbolel. To žensko bi jaz prijavila na inšpekcijo, ker se laže in ženskam krade denar, sicer na hinavski način. 😉

Prodajalka megle, polovico stvari, ki jih prodaja, ni sama izumila. Važno, da ima bogate krave, da jih molze. Če ta njena superživila tako pomagajo, ne bi njen Giorgos zbolel. To žensko bi jaz prijavila na inšpekcijo, ker se laže in ženskam krade denar, sicer na hinavski način. 😉

Rada preberem kakšen tvoj komentar…
Ranjeno dekle, vendar v osnovi čudovito…
Ti pa priporočam ne obremenjuj se z drugimi, kaj počno in kakšni so…važna si samo ti…zakaj tebi rečem ti…ker te čutim blizu v zavedanju…le pot najdi, tisto brez sovraštva…SREČNO…:)))

Za kahllo 22

Prodajalka megle, polovico stvari, ki jih prodaja, ni sama izumila. Važno, da ima bogate krave, da jih molze. Če ta njena superživila tako pomagajo, ne bi njen Giorgos zbolel. To žensko bi jaz prijavila na inšpekcijo, ker se laže in ženskam krade denar, sicer na hinavski način. ;)[/quote]

A misliš,da je za to v grčijo pobegnila???

Ne vem kaj se čudite, Vendar ta Savina je tipičen primer današnje babe, meša meglo, bluzi neumnosti in norost, ob tem pa fura silno pomembnost. Po obnašanau pa na zrelostni stopnji otroka, se stiska k očiju in govori kot majhna deklica.

Kot mnoge blogerke, najbolj pametna, najbolj oh in sploh. Mi deluje kot “attention whore”.

Prodajalka megle, polovico stvari, ki jih prodaja, ni sama izumila. Važno, da ima bogate krave, da jih molze. Če ta njena superživila tako pomagajo, ne bi njen Giorgos zbolel. To žensko bi jaz prijavila na inšpekcijo, ker se laže in ženskam krade denar, sicer na hinavski način. ;)[/quote]

A misliš,da je za to v grčijo pobegnila???[/quote]

Možno. Zakaj ne ostane v Grčiji in tam nateguje bogate ženske? Očitno jih je premalo, da bi ona živela na visoki nogi. Zato je ta pregnana Savina raje v Sloveniji. 😉

Seveda, govori kot majhna deklica še svojim tečajnicam- “metuljčice”? Namesto očija ima sedaj bogatega grka Giorgosa. Najbolj smešno je, da na svojim fb postih poudarja, da je z njim zgolj iz ljubezni. Bi rekla, z njim je zaradi denarja in da gre lahko vsako leto v Grčijo na počitnice k njemu, pa da pride na cenejši način skozi. 😉 Najboljše, da si še jaz dobim kakšnega bogatega grka, mi ne bo treba hostla rezervirati,itd. Jaz sem tudi veliko grdega doživela v življenju, pa ne igram žrtve, kot to stalno dela Savina. Pa tudi bogatega grka nimam. 😉

Seveda, govori kot majhna deklica še svojim tečajnicam- “metuljčice”? Namesto očija ima sedaj bogatega grka Giorgosa. Najbolj smešno je, da na svojim fb postih poudarja, da je z njim zgolj iz ljubezni. Bi rekla, z njim je zaradi denarja in da gre lahko vsako leto v Grčijo na počitnice k njemu, pa da pride na cenejši način skozi. 😉 Najboljše, da si še jaz dobim kakšnega bogatega grka, mi ne bo treba hostla rezervirati,itd. Jaz sem tudi veliko grdega doživela v življenju, pa ne igram žrtve, kot to stalno dela Savina. Pa tudi bogatega grka nimam. 😉

kakšno ime je savina atai no, kako ji je prav ime?

New Report

Close